• Tableta nevycistila drez uplne docista. Blanco pulver bol lepsi na cistenie, neviem preco sa prestal vyrabat, skoda.

• komunikacia
    • rychlost vybavenia objednavky
    • celkovo bezproblemovy priebeh

Nakupoval som tu prvy krat, ale maximalna spokojnost.

Vážený zákazník,

veľmi si ceníme, že ste sa rozhodli pre svoj prvý nákup u nás a sme nesmierne radi, že Vaša skúsenosť bola maximálne pozitívna. Vaša spokojnosť s komunikáciou, rýchlosťou vybavenia objednávky a celkovým bezproblémovým priebehom nákupu je pre nás najväčšou odmenou.

Naším hlavným cieľom je poskytovať zákazníkom vysokú úroveň služieb a uľahčiť im nákupný proces od začiatku až do konca. Vaše pozitívne hodnotenie nám dáva istotu, že kráčame správnym smerom.

Dúfame, že budeme mať česť opäť Vás obslúžiť v budúcnosti. Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo potrebovali pomoc, neváhajte sa na nás obrátiť.

Tím drezy-blanco.sk

• veľmi dobrá komunikácia a rýchle dodanie

Obchod môžem iba odporúčať.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu recenziu a za to, že ste si našli čas na zdieľanie Vašich skúseností s nami. Sme veľmi radi, že ste ocenili našu komunikáciu a rýchlosť dodania. Naším cieľom je vždy poskytovať vynikajúce služby a zabezpečiť, aby každý zákazník bol s nákupom maximálne spokojný.

Vaša odporúčanie nášho obchodu nás veľmi teší a je pre nás dôležitým uznaním našej práce. Budeme sa naďalej snažiť udržiavať vysokú úroveň našich služieb a veríme, že aj v budúcnosti Vás budeme môcť potešiť našou ponukou a prístupom.

Ak budete mať akékoľvek ďalšie otázky alebo potrebujete poradiť, sme tu pre Vás.

• Rýchla komunikácia, vybavenie požiadavky

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu spätnú väzbu a za to, že ste si vybrali našu spoločnosť pre Váš nákup. Sme radi, že ste boli spokojní s rýchlosťou našej komunikácie a vybavením Vašej požiadavky.

V drezy-blanco.sk sa neustále snažíme o to, aby bol každý zákazník maximálne spokojný s kvalitou našich služieb. Vaša spokojnosť a pozitívne hodnotenie sú pre nás veľkým povzbudením a motiváciou do budúcnosti.

Ak budete mať akékoľvek ďalšie otázky, pripomienky alebo potrebujete asistenciu, prosím, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť. Sme tu pre Vás, aby sme zabezpečili, že Vaša skúsenosť s nami bude aj naďalej pozitívna.

Tešíme sa na možnosť slúžiť Vám v budúcnosti.

Tím drezy-blanco.sk

Všetko v najlepšom poriadku.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu spätnú väzbu a za to, že ste si vybrali náš obchod pre Váš nákup. Sme veľmi radi, že ste spokojný s rýchlosťou doručenia a že ste našli celý proces od objednávky po doručenie v najlepšom poriadku.

V drezy-blanco.sk si vážime každého zákazníka a snažíme sa poskytovať služby na najvyššej úrovni. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a vaše pozitívne hodnotenie nás motivuje v našej snahe o neustále zlepšovanie.

Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo potrebovali ďalšiu pomoc, neváhajte sa na nás obrátiť. Sme tu pre Vás, aby sme zabezpečili, že Vaša skúsenosť s nami bude vždy pozitívna.

Tešíme sa na možnosť slúžiť Vám aj v budúcnosti.

Tím drezy-blanco.sk

• Skvelá komunikácia, ochotné poradenstvo pri výbere tovaru.
    • Rýchle dodanie tovaru

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu recenziu a za vysoké hodnotenie služieb nášho e-shopu. Sme veľmi radi, že ste boli spokojní s komunikáciou nášho tímu a s poradenstvom, ktoré Vám bolo poskytnuté pri výbere tovaru. Vaša spokojnosť s rýchlosťou dodania tovaru nás teší a je pre nás potvrdením, že ideme správnou cestou.

Pre nás je prioritou, aby naši zákazníci mali pri nakupovaní čo najlepší zážitok, a vaša pozitívna spätná väzba nám dáva vedieť, že naše úsilie prináša ovocie. Ak by ste mali akékoľvek ďalšie požiadavky alebo otázky, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť.

Tešíme sa na Vaše budúce nákupy a dúfame, že budeme môcť opäť splniť Vaše očakávania.

Tím drezy-blanco.sk

• všetko ako v popise, prišlo rýchlo

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu a za to, že ste si našli čas na jej zdieľanie. Sme veľmi radi, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania a že tovar zodpovedal popisu. Naším cieľom je poskytovať produkty a služby, ktoré vyhovujú Vašim očakávaniam a potrebám.

Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a motivuje nás k ďalšiemu zlepšovaniu našich služieb. Tešíme sa na možnosť poskytnúť Vám naše služby aj v budúcnosti.

• Tovar od výrobcu
    • Dobrá cena

Reakcia obchodu BLANCO

ďakujeme za Vašu skvelú recenziu a za Vašu dôveru voči nášmu obchodu. Sme radi, že ste spokojní s kvalitou tovaru, našimi cenami a rýchlosťou dodania. Naším cieľom je vždy poskytovať prvotriedne produkty spolu s efektívnou a rýchlu službou, aby sme splnili a predčili očakávania našich zákazníkov.

Teší nás, že sme dokázali vyhovieť Vašim potrebám, a budeme sa snažiť udržať tento štandard aj v budúcnosti. Ak by ste mali akékoľvek otázky, alebo potrebujete pomoc pri budúcich nákupoch, sme tu pre Vás.

Ďakujeme, že ste si vybrali náš obchod a tešíme sa na ďalšiu príležitosť uspokojiť Vaše požiadavky.

Tím drezy-blanco.sk

• Ďakujem za veľmi ochotné a spoľahlivé vybavenie mojej objednávky a odborné rady pri výbere.
    • Ochota, pravdivosť, nezavádzanie zákaznika

Doporučujem

Reakcia obchodu BLANCO

veľmi si ceníme Vašu pozitívnu recenziu a sme nesmierne vďační za Vaše slová uznania. Je pre nás cťou, že ste spokojná s našimi službami a oceňujete našu ochotu, pravdivosť a transparentnosť. Naše prioritou je vždy poskytnúť našim zákazníkom najvyššiu úroveň služieb, od odborných rád pri výbere až po spoľahlivé a rýchle vybavenie objednávok.

Tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy a veríme, že Vaša spokojnosť bude pokračovať aj v budúcnosti. Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky alebo potrebovali poradiť, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť.

Ešte raz ďakujeme za Vašu dôveru a prajeme Vám príjemný deň.

Tím drezy-blanco.sk

Rychle dodanie, dobra komunikacia obchodu.

Reakcia obchodu BLANCO

veľmi pekne ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu a 100 % odporúčanie nášho obchodu. Sme radi, že ste boli spokojný s rýchlym doručením a s kvalitou našej komunikácie. Našim hlavným cieľom je poskytovať vynikajúci zákaznícky servis a rýchlu reakciu na potreby našich zákazníkov.

Ak by ste mali v budúcnosti akékoľvek otázky alebo potrebovali pomoc, neváhajte sa na nás obrátiť. Tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy.

• Rýchlosť doručenia
    • Komunikácia so zákazníkom

Reakcia obchodu BLANCO

ďakujeme za Vaše hodnotenie a 90 % odporúčanie nášho obchodu. Sme radi, že ste boli spokojní s rýchlosťou doručenia a s našou komunikáciou so zákazníkmi. Naším cieľom je neustále zlepšovať naše služby a poskytovať zákazníkom príjemný zážitok pri nákupoch.

Ak máte akékoľvek ďalšie pripomienky, otázky alebo potrebujete pomoc, neváhajte sa na nás obrátiť. Váš názor je pre nás veľmi dôležitý.

• Spokojnosť

Reakcia obchodu BLANCO

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu a za odporúčanie nášho obchodu. Sme veľmi radi, že ste spokojný s našimi službami a tovarom. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a je to to, čo nás motivuje v našej práci.

Ak by ste v budúcnosti potrebovali akúkoľvek pomoc alebo poradenstvo, neváhajte sa na nás obrátiť. Tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy.

• Rýchla a profi komunikácia

Reakcia obchodu BLANCO

veľmi pekne ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu a za to, že odporúčate náš obchod. Sme radi, že ste boli spokojní s našou rýchlosťou a profesionalitou v komunikácii. Pre nás je dôležité, aby sme poskytovali prvotriedny servis a aby bola komunikácia s našimi zákazníkmi vždy na vysokej úrovni.

Ak by ste mali v budúcnosti akékoľvek otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. S radosťou Vám pomôžeme.

Tím drezy-blanco.sk

• Komunikácia na vysokej úrovni, rýchle dodanie. Potrebovala som nahradný diel do drezu, v predajniach v Po mi nevedeli pomôcť. Tu si zadáte údaje na ich webe a pošlú Vám link s nahradným dielom, ktorý potrebujete. Ďakujem veľmi pekne.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za skvelé hodnotenie a za odporúčanie nášho obchodu. Sme naozaj radi, že sme Vám mohli pomôcť s náhradným dielom do drezu a že ste boli spokojní s našou rýchlosťou dodania a úrovňou komunikácie. Tento typ spätnej väzby nám veľmi pomáha v našej snaha o neustále zlepšovanie služieb. Ak by ste v budúcnosti potrebovali ďalšiu pomoc alebo mali otázky, neváhajte sa na nás obrátiť.

Tím drezy-blanco.sk

• Skvela cena, vyborna komunikacia, rychle dodanie.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za vynikajúcu recenziu a za odporúčanie nášho obchodu. Je pre nás veľkým potešením, že ste boli spokojní s cenou, komunikáciou a rýchlosťou dodania. Naším cieľom je neustále poskytovať kvalitné služby a zabezpečiť spokojnosť našich zákazníkov. Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo potrebovali pomoc v budúcnosti, neváhajte sa na nás obrátiť.

• Perfektné

Reakcia obchodu BLANCO

ďakujeme Vám za Vaše stručné, ale veľmi pozitívne hodnotenie. Sme nesmierne radi, že ste boli s našimi službami a produktmi úplne spokojní. Vaše slovo "perfektné" nás veľmi teší a je pre nás veľkou motiváciou.

Tešíme sa na Vaše ďalšie návštevy a sľubujeme, že budeme naďalej pracovať na tom, aby sme si udržali tento vysoký štandard.

Tím drezy-blanco.sk

Dobrý sortiment, rýchle dodanie. Doporučujem.

Reakcia obchodu BLANCO

veľmi si vážime Vašu pozitívnu recenziu a ďakujeme za odporúčanie nášho obchodu. Sme radi, že ste spokojní s rýchlosťou doručenia a s naším sortimentom. Naším cieľom je poskytovať široký výber kvalitných produktov a zabezpečiť ich rýchle dodanie, aby sme vyhoveli potrebám a očakávaniam našich zákazníkov.

Teší nás, že ste mali pozitívny zážitok z nakupovania u nás, a dúfame, že Vás aj naďalej budeme môcť potešiť našimi službami a produktami.

Tím drezy-blanco.sk

• Možnosť osobnej komunikácie mailom.

Super komunikácia a ochota riešiť problém s tovarom, ktorý som nemohol objednať ani v zahraničí. Našli poslali. Takto si predstavujem prístup k zakazníkovi.

Reakcia obchodu BLANCO

ďakujeme Vám za vysoké hodnotenie a za Vaše odporúčanie. Teší nás, že naša možnosť osobnej komunikácie emailom a ochota riešiť problémy splnili Vaše očakávania. Sme radi, že sme mohli nájsť a poslať Vám tovar, ktorý ste nemohli objednať ani v zahraničí. Pre nás je dôležitý individuálny prístup k každému zákazníkovi a snažíme sa poskytnúť najlepšie možné služby.

Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek otázky alebo potrebujete pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na ďalšiu možnosť spolupracovať s Vami.

Super rýchle dodanie

Reakcia obchodu BLANCO

veľmi si vážime Vaše 100% odporúčanie a sme nesmierne radi, že ste boli spokojní s rýchlosťou našej dodávky. Naším záväzkom je zabezpečiť, aby každá objednávka bola spracovaná a doručená efektívne a bez zbytočných zdržaní.

Tešíme sa na možnosť slúžiť Vám aj v budúcnosti a dúfame, že naše služby budú naďalej vyhovovať Vašim potrebám.

• Komunikacia,ochota

Reakcia obchodu BLANCO

veľmi si ceníme Vaše 100% odporúčanie a pozitívnu spätnú väzbu ohľadom našej komunikácie a ochoty. Sme radi, že ste boli spokojní s úrovňou služieb, ktoré sme poskytli. Naším hlavným cieľom je byť vždy nápomocní a prístupní pre našich zákazníkov.

Dúfame, že aj v budúcnosti budete s našimi službami rovnako spokojní a tešíme sa na ďalšie príležitosti poskytnúť Vám vynikajúcu zákaznícku skúsenosť.