S obchodom som maximálne spokojná. Krásne veci za super ceny. Nakupovala som u Vás už viackrát a určite nie posledný krát.

• Tovar bol skladom-rýchle dodanie.

• rýchlosť dodávky

• Spoľahlivosť a ochota

• Farba tovaru nezodpovedala s farbou na obrázku na internetovej stránke.

Reakcia obchodu www.drevonax.sk

Pani Alexandra. Ďakujeme za Váš nákup na našom eshope www.drevonax.sk a taktiež ďakujeme za Vašu reakciu. To že je malá odlišnosť v odtieni farby na vašom monitore a na materiály ktorý vidíte reálne s vysokou pravdepodobnosťou bude spôsobené nastavením farieb na vašom zobrazovacom zariadení. Určite nie je možné na žiadnom monitore nastaviť vernú reprodukciu farieb. Je preto treba aj túto skutočnosť zohľadniť. Ak ste ale naďalej nespokojná s tovarom ktorý ste si objednala tak môžete využiť svojho práva a tovar nám zaslať späť v rámci pravidiel o elektronickom obchode. Následne Vám vrátime plnú sumu za daný tovar. Ďakujeme.

Team Drevonax.

• jednoduchá komunikácia a prehľad predávajúceho o dostupnosti a lehote dodania výrobku
    • možnosť platby platobnou kartou cez terminál, po zaplatení za tovar expeduje
    • tovar bol skladom a doručený kuriérom na druhý deň

Bezkonkurenčná cena.

• komunikacia, doprava, ceny, kvalita
    • mohli by ponukat aj moznost osobneho odberu na viacerych miestach alebo posielat postou.kurier je trochu drahy ked si objednavate tovar len za par eur

vyborna komuniakcia s obchodom mailom som im pisala ze by som mala zaujem o rovnaky tovar aky som uz objednala nakolko na nete uz nebol v ponuke,pani mi nasledne volala a objednala od dodavatela..velmi mila pani..objednala som si piatok a pondelok mi kurier dorucil tovar,ktory bol velmi dobre zabaleny,vyrobky su velmi kvalitne

• objednávanie tovaru z pohodlia domova
    • ---

bohatý výber tovaru - v ponuke mali okrem obedovej súpravy aj kávovú súpravu tej istej značky
    výborná komunikácia - mailom aj telefonicky
    rýchle dodanie tovaru

• neviem

odporúčam

• Tovar slabej kvality

Reakcia obchodu www.drevonax.sk

Pani Daniela. Ďakujeme za Váš nákup na našom eshope www.drevonax.sk a taktiež ďakujeme za Vašu reakciu. Ak ste nespokojná s kvalitou prevedenia umelých kvetín tak nám ich samozrejme v rámci svojho práva môžete zaslať späť a my Vám vrátime plnú sumu za tovar.

• Rychle dorucenie.

• Jasne podmienky a promptnost odoslania

Urcite tu budem nakupovat opat

• obchod nie, ale doporucila by som vymenitkuriersku spolocnost

Reakcia obchodu www.drevonax.sk

Ďakujeme Vám za vašu reakciu, vážime si to. Žiaľ nie je v našich silách ovplyvniť zamestnancov prepravnej spoločnosti. Ďakujeme pekne a prajeme Vám krásny deň.

• Nasla som tovar iba u Vas

Tovar v poriadku a skore vybavenie

• Ušetrí sa čas chodením po obchodoch

• dobre ceny

• Pohodlný nákup z domu.
    • Neviem o nich.

Páčil sa mi vyber tovaru aj prijateľné ceny, dodanie bolo bez problémov a tovar zodpovedal mojim predstavám z obrázkov. Odporúčam aj ostatným.

Tovar bol rýchlo doručený a som s ním aj maximálne spokojná (aj s kvalitou a dorazil v poriadku:) Aj napriek prvotnému problému s platbou (platila som prevodom, avšak tovar bol zaslaný omylom na dobierku), som veľmi spokojná. Problém som riešila telefonicky, hneď sme sa dohodli na riešení, tovar som prebrala na dobierku a hneď na druhý deň som mala peniaze vrátené na účet.
    Takže som maximálne spokojná a viem, že ak budem niečo potrebovať, určite si to objednám z drevonaxu:)