Super komunikácia

• Maximálna ochota a ústretovosť zohnali za pár dní aj to, čo nemali skladom.
    • Zároveň telefonicky kontaktovali a informovali. Veľmi príjemná pani.

• Dodržali termín a to sa ráta....

• Rýchle vybavenie objednávky a prijateľná cena výrobkov.

• dôveryhosdnosť
    • rýchlosť a spoľahlivosť

bez komentára...odoslaná ´dalšia objednávka :)

• rýchla expedícia
    • kvalitne zabalený tovar

Super. Ochota, rýchlosť

• Pohodlný nákup

• Skvelá prehľadná stránka, perfektné ceny a výrobky skutočne praktické zhodujúce sa s obrázkom.
    • Nenašla som.

Chcem a musím sa i takto poďakovať za prenádherný tovar, ktorý som si v tomto obchode objednala na základe odporúčania známych a ktorý som hneď 2 dni po objednaní mala doma. Skutočne veľmi pekne ďakujem za každý jeden kúsok. Rovnako musím pochváliť Vašu zamestnankyňu, ktorá mi telefonovala, pretože jeden mnou objednaný tovar nebol na sklade a druhý bol už v inom než mnou požadovanom farebnom prevedení a teda pýtala sa, ako to vyriešime a ponúkla aj možné varianty riešenia. Taktiež musím vyzdvihnúť kvalitu balenia výrobkov. Úprimne, mala som obavy, či sa viaceré krehké veci zo skla cestou nerozbijú a či nebudem mať problém s reklamáciou, avšak všetko bolo precízne zabalené. No klobúk dole. Len a len odporúčam :-)

• rýchlosť doručenia
    • výborná komunikácia
    • kvalitný tovar

Flexibilita

• ceny
    • sortiment
    • rýchlosť dodania
    • max.ochotný

napriek označeniu na obale prišiel tovar poškodený. Po tel. rozhovore a zaslaní fotiek poškodenia, tovar ešte v ten deň poslali.na druhý deň som mal doma nový nepoškodený tovar a poškodený som poslal späť. Maximálna ústretovosť zo strany obchodu

Rýchle dodanie tovaru

• Komunikácia obchodu
    • Ochota obchodu vybaviť objednávku

Chcela som si objednať objednať úchytky. No na sklade mali málo kusov. Tak som písala email či ich môžu doobjednať a odozva bola rýchla a pozitívna. Keď prišli, hneď ma telefonicky informovali.

• Obchod dodal objednaný tovar extrémne rýchlo, kvalitne zabalený a svojim vzhľadom dokonca predčil naše očakávania. Objednaný tovar (podnos na tortu) hodláme dať dcére ako vianočný darček a sme presvedčení, že ju veľmi poteší. Takýchto internetových obchodov by mohlo byť u nás viac, pretože pre ostatných je určite vzorom kvality, spoľahlivosti, seriózneho prístupu a čestnosti.
    • O žiadnej neviem.

Super rýchle dodanie a aj kvalita super

• Aj ked jeden hrncek dosiel s rozbitym uskom, reklamaciu velmi rychle a promtne vybavili (poskodene bolo prepravou)

• zo dna na den promtne dorucene

• starostlivosť o zákazníka

• Tovar prisiel v poriadku a velmi rychlo som spokojna