• Flexibilita, ústretovosť
    • Zatiaľ o žiadnej neviem

• vyhodne ceny
    • seriozne , ustretove online poradenstvo

• nedá sa zaplatiť online - kartou

• dohodnuta dodacia doba sedela podla mojej poziadavky :)

Spokojny velmi :)

• Písala som cez chat otázky,na ktore mi nik neodpovedal.

• Dlhé odpovedanie na otázky cez online podporu
    • Neprehľadnosť webu

• - Najlepšia cena
    • - Ochota pomôcť pri výbere
    • - Odbornosť personálu
    • - Rýchlosť dodania

- Nadštandardná ochota s akou som sa doposiaľ nestretol pri výbere a kúpe produktov v e –shopoch (pracovník spoločností bol ochotný komunikovať aj mimo pracovných hodín). Pri výbere notebooku mi bola poskytnutá odborná fundovaná pomoc (oceňujem odbornosť personálu). Notebook došiel na druhý deň po zaslaní objednávky v pôvodnom balení a navyše zabalený v priesvitnej ochrannej stretch fólie (vidíte, čo kupujete). Tento e – shop odporúčam (aj pre náročných zákazníkov).

• - mali tovar čo som chcel
    • - super cena
    • - tovar na sklade
    • - nič

ja som tu nakupoval kvôli najlepším cenám a preto odporúčam obchod aj ostatným

• Údaje vybrané na Heureke sa nezhodovali s údajmi na strankach obchodu, čo som si nevšimol a objednal som v domnení že parametre budú zhodné, čo sa nestalo

Odporúčam dôsledne kontrolovať údaje na Heureke s údajmi na stránkach obchodu!!!

Reakcia obchodu DPSHOP

dobrý deň. Údaje sa určite zhodovali a aj sme Vám to dokázali. Možno rada do budúcna. Vždy čítajte čo potvrdzujete, lebo nie vždy budú všetci, tak ochotne postupovať pri vrátení ako my. DPSHOP

• Nedá sa platiť kartou a keď som sa na to pýtal v správe, ani sa neráčili mi odpovedať!

Reakcia obchodu DPSHOP

ponuka platenia kartou v eshope nie je, takze nechapeme naslednu otazku ci je mozne platit kartou ak to tam raz nie je, tak sa asi neda, ci? sme dost vytazeny, nie ze by sme nechceli odpovedat, ale riesime zmysluplne otazky. Keby ste zanechali email, tak by Vam niekto nakoniec odpovedal.

• Vyborna komunokacia. Dorucenie az domov. Nastavenie zdarma

Super

• Vynikajucia komunikacia, velmi rychle dorucenie tovaru a dobre ceny.

Spolahlivy obchod, ktory vynika komunikaciou. Rychlost dorucenia a vyhodna cena este dal prislivaju k tomu, aby obchod patril medzi najlepsimi. Silne doporucim.

• Výborna komunikacia,tovar mi bol predavajuci ochotny osobne doviesť

• Priemerná doba dodania
    • Komunikácia
    • Web stránka

• Dobre ceny
    • Privetivy a odborny presonal
    • prehladnost

odporucam

• ceny
    • Balenie drahého tovaru ( playstation 4) iba do fólie, takže obal tovaru prišiel v biednom stave, hoci som vyslovene žiadal slušné balenie a priamo odmietal fóliu.

Mám zmiešaný pocit.

dobrý deň
    Štandardne balíme tovar do nepriepustnej vodeodolnej folie, aby sme zákazníka ubezbečili , že mu naozaj posielame objednaný tovar a nie prázdnu krabicu. Fólia tiež chráni tovar proti vode a nečistotám,keďže prepravné spoločnosti s tovarom nezaobchádzajú šetrne. Ak bola krabica pod fóliou nejako poškodená, tak ste nám to mohol oznámiť a my by sme kontaktovali prepravnú spoločnosť a žiadali náhradu. Musím sa Vám teda ospravedlniť ak sme to nepostrehli.

Dakujeme
    Tím DPSHOP