• cena a rýchlosť
    • Nepoznám

Doporučujem

• cena, ako aj informovanost ohladne casu dorucenia
    • ziadne

Absolutna spokojnost

• Super ceny,rychle dodanie

Je super

• - vyborne ceny
    • - skladova dostupnost
    • - poradenstvo
    • - preferujem DPD pred Slovenskou postou

Odporucam: vsetko dodrzali, uplne bez problemov.

Vybral som si podľa predchádzajúcich referencií.
    Vzhľadom k jednej príležitosti dobré.
    Určite áno.
    Pre spoľahlivosť a promptnosť vybavenia ako aj profesionálna úroveň zabalenia tovaru a ochrany proti otrasom a poškodeniu.

• rýchlosť, cena...

spokojnosť

• pohodlnosť, objednávka z tepla domova, okamžitézhnutie obj, na mail, telefonaty o stave objednávky. Dorucenie je uz ale dlhsie ako som cakala
    • tovar, ktorý je na stránke v stave, že je na sklade po odoslaní obj. zrazu na sklade nieje, ďalšia dodacia doba viac ako dva týždne podľa telefonátu, uvidíme aká bude realita

trošku viac dbať na to, že keď sa tova na stánke ukazuje ako že je na sklade a v skutočnosti nieje, je to veľmi zavádzajúce

• maju viac povbociek, aj tu v PN, takze moznost osobneho odberu a pripradnej lahkej reklamacie
    • zabudli mi dat vedet ze tovar uz je pripraveny k vyzdvihnutiu, az ked som zavolal :)

ak ste z okolie PN tak v pohode, a casto maju velmi vyhodnu cenu

• rychle dodanie

dobra kpomunikacia rychle dodanie

Tovar mi bol doručeny ale do 2 tyzdnov sa začina kaziť

• Neviem kde sa stala chyba, ale tovar mi bol síce doručený, ale na fakturačnú adresu. Musela som po ňom pátrať.

• Je spoľahlivý a dodržiava lehoty
    • pre mňa žiadne

Odporučila by som tento obchod aj ostatným

• pimeraná cena ku kvalite,seriózne jednanie pri komunikácii.

výhodná cena,v prípade problému napr.technického jednanie v záujme zákazníka(napr.výmena,vrátenie peňazí,prevzatie chybného tovaru a pod.)Doporučujem.

• Bola mi poslaná správa, že mám Tovar pripravený k prevzatiu, na druhý deň som tam prišiel a Tovar tam nebol.predavačka išla za kolegyňou, či o tom niečo nevie a počul som ako jej povedala, že ho predala, na čo prišla predavačka a povedala mi že nevie, ako sa to mohlo stat, ale Tovar tam nemajú

Dobrý deň p.Kajaba,

Mrzí nás Vaša skúsenosť s nami. Danú vec sme prešetrili a urobili nápravu (žiaľ kde sa robí sa robia aj chyby,kt. by sa nemali stávať). Každopádne sme sa Vám ospravedlnili a ponúkli priamo na stredisku odberu
    - dovoz na naše náklady
    - špeciálnu cenu
    - darček
    - kompenzácia nákladov,kt. ste mali s vyzdvihnutím

Situáciu sme považovali za uzavretú a to na základe Vášho mailu, kt. ste nám poslali zo dňa 13.1.2017 , kde ste uviedli, že je všetko v poriadku.

Pekný deň

poplietli adresu dodania, napriek tomu, ze som im niekolko krat volal. zaplatil som poplatok za dodanie na adresu do 48 hodin. Tovar mi na adresu doruceny nebol a do 48 hodin uz vôbec nie. K tovaru som sa dostal skoro po tyzdni. Domoss nikdy viac.

Dobrý deň p. Silhar,

ďakujeme za Vašu recenziu. Tovar, ktorý ste si objednali u nás dňa 9.1.2017 v pondelok o 14:22 h bol na sklade, avšak objednávky, ktoré prišli ešte pred Vami boli vybavené skôr ako Vy a tovar pre Vašu objednávku sa naskladnil u nás až 10.1.2017 v utorok nevečer, kedy už tovar expedovať nevieme a preto sme ho expedovali až 11.1.2017 v stredu. Na expedíciu sme zadali zlú adresu, ihneď ste nám zavolali (1x) a informovali ste nás o chybe, chyba bola napravená ihneď a tovar bol riadne doručený nasledujúci pracovný deň 12.1.2017 vo štvrtok. Napriek týmto udalostiam ste tovar dostali v termíne 48 hodín ako deklarujeme.

Pekný deň.

• žiadne, objednaný tovar mi doteraz neprišiel
    • nedodaný tovar

neodporúčam

Reakcia obchodu DOMOSS

ďakujeme za Vašu recenziu. Žiaľ objednali ste si tovar, ktorý bol na objednávku. O tom, že čakáme na naskladnenie tovaru ste boli informovaná. Žiaľbohu pokiaľ tovar nemá skladom náš dodávateľ, nevieme dodanie nijako urýchliť.
    Akonáhle tovar naskladníme, bude Vám tovar expedovaný.Pekný deň

Obchod som vybral kvôli cene a odporúčaniam.Omylom mi bol doručený iný typ výrobku , aký som objednal,ale na telefonát reagovali okamžite zaslaním správneho výrobku a ospravedlnením. Takže palec hore a odporúčam .

• nízke ceny, rýchlosť didania

• rýchlost,pomer cena -kvalita

cena,rýchlost