• Rýchle dodanie.Profesionalny prístup predajcu.Odporučam

Reakcia obchodu domintex

Ďakujeme za pozitívnu recenziu.

Domintex

• Pohotovosť, ústretovosť, dobrá cena...

Ďakujeme za pozitívnu recenziu

• zatial som nakupoval 1. krát

Ďakujeme za pozitívnu recenziu

• vyhodny obchod

doporucujem obchod

cena

Domintex

Na zaklade toho,ze som v zahranici a moju objednavku prevzala ina osoba,nemozem konkretne ohodnotit skusenosti s vasim obchodom.Zasielka bola dorucena,nebola rozbalena. Paci sa mi sortiment obchodu,nebol som velmi nadseny z nie velmi prehladnej stranky,najma pri vyplnovani objednavky. Pisal som aj upresnujucu otazku na objednavku,na ktoru som vsak nedostal odpoved.

Spokojny. Nebol ziaden problem. Odporucam

• Mozno cena
    • Nedodrzanie terminu dodania...5dni deklarovanych a 10 stale nic. Ani po 3 telefonatoch.

Ani telefonat pred objednavkou, kedy bude tovar doruceny, vam nezaruci, ze ho aj vtedy budete mat doma, vzdy nejaka vuhovorka. Pre istotu vam nedojde ani mail o uskutocnenej objednavke. Podivny e-shop. Zatial po dvoch tyzdnoch este nic nedoslo. Mozno je to len obcasna vynimka, ktora sa asi stava pravidlom.

Reakcia obchodu domintex

Dobrý dén, za nedodanie tovaru včas sa ospravedlnujeme, pri tovare ktorý nie je skladom sa musí tovar objednávať u dodávateľa.

• Nedodrzanie terminu
    • Nedostatocneinformacie
  • Tovar nebol doručení! Tovar bol obiednany 13.12.2019 dneska je 02.01.2020 a stále nič.

• Neskore dorucenie
    • Neinformovanie
    • Klamlive informacie

19.11 informacia ze bude tovar doruceny do 2prac dni . Po kazdodennom vyvolavani kedy dorazi tovar 29.11 som si sam vyzdvihol boiler na depe remax lebo mi oznamili ze bude dorucene az v pondelok... 10dni bez teplej vody

Reakcia obchodu domintex

Dobrý dén, mrzí nás meškanie tovaru, ale ako sme sa bavili telefonicky, pochybil nám dopravca ktorý mal zobrať tovar od dodávatela priamo ku vám. Bohužial sme nevedeli že to nebolo vyzdvihnuté, až po vašej urgencii sme to vedeli s nimi riešiť. Taktiež nám slúbili že vám tovar dovezú druhý den po urgencii, čo sa nestalo. Ospravedlňujeme sa aj za dopravcu. Objednávali sme dopravu na druhý deń po objednávke, tiež sme vám posielali info o expedícii.

Domintex

• Ako by som mal nekoho na Vás odporučiť,ke%s som tovar nedostal a zž prešlo 10 dní, Je smiešne a drzé sa aj niečo pýtať v dotazníku. Zamerajte sa na dodávku tovaru na čas a potom sa vypytujte.

Dobrý deń pane

Dotazník neposielame my ale porovnávač tovaru. Včera sme s vami komunikovali o omeškaní objednávky. Povedali ste do telefonu, že počkáte, pretože sa jedná o výbehový typ. Dnes tovar naskladníme a pošleme, ako sme sa dohodli. Medzitým to dodávatel naskladnil

OK

• Richle dorucnie

Moja prvá skúsenosť s obchodom.

Super

• Sortiment
    • Doprava

Sortiment, ceny, rychla expedicia a dorucenie
    Palec hore