• ceny, prehľadnosť

• velky vyber
    • jedny tenisky co som si objednal nemali a nedali vediet, ele nakup klesol pod 100 eur a postovne zdarma.nedorucuje postou iba kurierom.

nebolo to najhorsie. az nato ze je to cesky obchod. v pripade reklamacie alebo vymeny drahsie postovne.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Dobra kvalita a cena.

Super. *Este uvidime ako bude s vymenou velkosti

• nic

neodporucam vobec, tovar dosiel po 24 dnoch pri vrateni spat nepreplatia postu, co je zo slovenska 12.8 e , za balik do 1.1 kila, uz uplynulo 10 dni a peniaze ya vratenz tovar mi nevratili, nikdy, nikdy viac, ozaj neodporucam

• prehľadnosť
    • dobrá komunikácia
    • doba dodania

odporúčam

• Dobré ceny
    • Nedá sa objednať dobierku poštou, len UPS a je to + 7 eur. Objednal som online pred 10 dnami a este stale mi neprisla objednavka.

Ak chcú dobré ceny a rychlo, treba osobne odist pre tovar.

• Rychlost
    • Nic

Perfecto

• Neviem

Neviem

kvalitný tovar, veľkosť zodpovedala, nízke ceny, rýchlosť dodania

• dobre ceny

• pomale spracovanie objednavok,a odosielanie

V dnesnej dobe 10 dni na obdrzanie tovaru je privela

• Ziadne
    • Ponukany tovar nemaju skladom

Otrasne, nekomunikuju,tovar prisiel na 16.den nekompletny-neupozornili ma na to a na vratenie penazi som cakala dva tyzdne.....nikdy viac

• z pohodlia domova v kľude

dôveryhodný. spoľahlivý

• Kvalita
    • Možno by to chcelo širší sortiment klubového oblecenia (soupravy, dresy suveniry)

Doporucujem

• Dodacia lehote - k dnesnemu dnu 12 dni, ziadna komunikacia zo strany predajcu k objednavke

• nemajú popis materiálov, napr. objednala som zimnú bundu a neuviedli, či je vodeodolná, alebo z akého je presne materiálu

S objednanou zimnou bundou som spokojná, bola v 73% zľave, teda kvalita aj cena boli výborné.

• dlha dodavka, z Anglicka mi tovar pride skor. kurier 6 euro? a 2 eura za dobierku.mali by ste si este zauctovat aj balne

• Rychle dodanie

Super

• Dobre ceny
    • Moja skusenost je zla,priemerna az mizerna komunikacia.

Moja skusenost:
    -zla komunikacia s obchodom,
    -tvrdia,ze vybavenie nepresiahne 10 dni....ja cakam a este cakam 13-ty den...nic,ani mail,ani tovar