Tovar bol doruceny za 3dni tak spokojna som bola

• Tovar zodpovedá opisu
    • Ozaj rýchle doručenie
    • Lacnejšie som tento tovar nenasiel
    • Super komunikacia, sledovanie zásielky presné

Veľmi rýchlo vybavená objednávka

Rýchlosť dodania

Bol by som spokojný úplne, ak by spolu s objednaným tovarom bol k nemu priložený aj návod na jeho používanie v slovenskom jazyku prípadne v českom jazyku a nie len v poľskom a nemeckom jazyku

Ďakujem

• Prehladna stranka
    • Dobre ceny
    • Rychla dodavka

• rychle vybavenie a dorucenie objednavky

• Objednanie tovaru som urobil online čo mi bolo mailom potvrdené. Doba dodania bola primeraná
    • Nedostal som potvrdenie o pripísaní platby na účet obchodu keďže som platil prevodom z účtu v banke. Tiež som nedostal informáciu o expedícii tovaru z obchodu ani prijatie zásielky od prepravcu.

Spokojnosť

• Dodaný bol iný tovar ako je vyobrazený na stránke predajcu - vrecia mali byt okrúhle na zips a nie ploché na suchý zips - dodaný tovar sa dá zakúpiť na aliexpresse za polovičnú cenu. Práve preto som si tovar objednala cez túto firmu,lebo ten typ vriec,ako mali vyobrazený, bol u nich s najlepšou cenou-žiaľ ale posielajú tovar iný.
    • Omylom som vytvorila 2x objednávku,ale uhradila som len 1x (dodanie malo byt až po úhrade tovaru). Tovar mi prišiel 2x a po niekoľkých dňoch l, či týždňoch, mi prišiel výhražný mail,že mám ich tovar,ktorý som neuhradila a sankcia za každý deň omeškania,pokiaľ platbu neuhradím.

Tento obchod určite neodporúčam!!! Seriózny predajca by dal aspoň zľavu na tovar, keď už poslal niečo iné, tento si však vôbec chybu nechcel uznať. Na omylom zaslané vrecia aspoň zaslal kuriéra. Ale navyše mám starosti teraz s balením a čakaním na kuriéra!

• Bez problémov
    • Žiadna

Odporucam kazdemu je ok

• Spokojná

velmi rychle dodanie,

Zatiaľ neviem hodnotiť, tovar, ktorý som si objednala sa mi po cca 10 min pokazil, takže- uvidí sa pri reklamácii...

• Obchod nekomunikuje. Nedovoláte sa. Neviete čo je s objednávkou. Čakám týždeň a nič. Obchod na hovno.

• Tovar mi prisiel rozbity

kupoval som vizazisticku stolicku, na fotkach bola ina verzia ako mi prisla v skutocnosti, na chrbtovej opierke bola nejaka nechutna potlac, takze som musel objednat latku kvalitnu a dat ju usit aby som mohol stolicku pouzivat.

• veľmi ústretový