• Ceny
    • Balenie tovaru! Perfektné

• maximálna serióznosť, výhodné ceny

Som nad mieru spokojny ako s tovarom,s dodanim a aj komunikaciou

• výborné ceny
    • dobrá komunikácia
    • kvalitný tovar

S obchodom som maximálne spokojná. Výborná komunikácia s eshopom, veľmi dobre poradili. Rýchle dodanie tovaru. Môžem len odporúčať. určite tu ešte budem nakupovať

• Rýchle vybavenie objednávky, po objednaní bol tovar doručený do 2 dní.
    • Výborná komunikácia s predávajúcim.

Tento obchod určite odporúčam. Spokojnosť s dodaním, s cenou aj kvalitou produktu

• Ako zakaznik som musel volat predajcovi, kedy mi ma byt objednany tovar dodany niekolko krat. Kurierovi bolo poskytnute nespravne cislo mobilu, preto bol tovar v den dodania vrateny do depa. Ako zakaznik som musel v dopravnej spolocnosti zistovat stav objednavky / dodania. Predajca by mal zlepsit komunikaciu so zakaznikom, napr. implementaciou CRM systemu.

Reakcia obchodu DiscoKatalog

Dobrý den, šlo o lidskou chybu. CRM využíváme i přesto kurýrní služba má samostatnou aplikaci, kam se číslo zadává ručně a tam se stala chyba. Omlouváme se za nepříjemnosti.

Horozny objednate si novy tovar tovar vam doruci kurier rozbalite a tovar je poskodeny nefunkcny ziaden slovensky navod na pouzitie proste otras

• Nizke ceny
    • Absolutna ignoracia emailovej komunikacie.

Reakcia obchodu DiscoKatalog

Dobrý den, děkujeme za reakci, opravili jsme problémy s odesíláním automatických emailů, které bohužel padaly u některých providerů do SPAM boxů i když šlo například jen o potvrzení provedené objednávky. Navíc jsme přidali zelenou linku na volání zdarma. Vaše názory se snažíme vnímat a vylepšovat problémy, které se vyskytnou. Děkujeme ještě jednou za Vaše hodnocení, byť je o pár hvězdičkách...

• Šetrenie času.
    • Neviem.

Děkujeme

Děkujeme

• Specializovany sortiment, ktory nie je bezne dostupny.
    • Trochu odruky lokacia.

• rýchlosť dodávky
    • komunikácia.

ak hľadáte dobrú cenu, tak nech sa páči. Mne prišiel parostroj, kde na krabici bolo evidentne, že už bola predtým otvorená. Keď som otvoril a poriadne pozrel, tak na ovládacom paneli som si všimol, znaky po otváraní (už bol zrejme opravovaný). Napísal som im mail, ešte predtým, než to zverejním na Heuréka, ale nereagovali. Skúsil som telefon, tiež nereagovali. Záver. Ak vám ide iba o cenu, tak nech sa páči. Ak očakávate viac, tak toto nie je eshop pre vás.

Reakcia obchodu DiscoKatalog

Dobrý den, prověřili jsme naše emaily, na stránkách je i telefonní číslo a nikde jsme nezaznamenali stížnost. U nás to není o ceně jak píšete, naše kontakty fungují a pokud najdete nefunkční, určitě nám dejte telefonem zprávu, abychom to mohli ihned ověřit. Mrzí nás, pokud u Vás vznikl dojem, že nekomunikujeme, či nereagujeme. Pokud máte zájem o řešení, pak nám ihned napište na email [email protected] na Slovenskou pobočku.

• Tovar som objednal 13.12.Je 23.12. a ešte mi nebol doručený

V tomto obchode viac nenakupujem.

Reakcia obchodu DiscoKatalog

Dobrý den, pokud nám dáte email, pošleme vám záznam od přepravní společnosti, kde váš balík byl od nás odeslán 14.12.2015, tedy druhý den po objednávce. Bohužel následně zde figurovali údaje jako inventura, nenalezen apod. Očividně měl dopravce problém s dodáním, který nebyl způsoben naší firmou. Omlouváme se tedy za komplikace.

• -výborné ceny
    • -rýchle dodanie
    • -nic

- co som si prečítal o obchode rôzne negativa na nich,moje skúsenosti sú len pozitívne a som nadmieru spokojny s cenou,dopravou aj komunikaciou

Reakcia obchodu DiscoKatalog

Děkujeme i za kladné recenze. Budeme se nadále snažit.

• Nakolko sa jednalo o krehky tovar (gitaru), bol vyborne zabaleny. Nepodarilo sa ju rozmlatit ani kurierovy.

Cena bola vyrazne nizsia ako v inych obchodoch a tovar doruceny do dvoch dni.

Reakcia obchodu DiscoKatalog

Děkujeme za pěknou recenzi :-)

• skvele ceny
    • siroky vyber
    • vyborna komunikacia s obchodom
    • ziadne

oproti inym e shopom bola najlepsia cena
    siroky vyber tovaru
    doprava zdarma
    perfektna komunikacia s obchodom
    rychle dodanie

• Ponúka aj taký tovar, ktorý som momentálne v inom obchode nenašiel a občas u niektorej položky majú aj vcelku slušnú cenu.
    • Ale naopak sú tuná aj také položky, kde je cena už dosť nad bežným priemerom...
    • 1.- Hlavná slabina pri menších objednávkach je NEHORÁZNE veľká sadzba za dopravu = tzv. "dopravné"...
    • Za cca. 2kg balíček si účtovať dopravné 8,50€ to už je fakt sila...
    • 2.- Veľké mínus dávam aj za to, že po zadaní a odoslaní mojej objednávky mi nebol doručený žiadny "potvrdzujúci" email a dokonca ani neskôr, aspoň nejaký informačný, ako je to bežné u všetkých serióznych obchodov... Proste nič!

Nakúpil som v tomto obchode preto, lebo som potreboval dosť rýchlo konkrétne veci, ktoré som našiel momentálne iba v tomto obchode k dispozícii a na sklade.
    Pokiaľ príde k rozumnému zníženiu účtovaného dopravného (pri "menších" objednávkach) a k lepšej komunikácii so zákazníkmi (potvrdenia a oznámenia emailom), tak si myslím, že by som mohol tento obchod odporúčať.

Reakcia obchodu DiscoKatalog

Dobrý den. V rámci snížení trvání dopravy máme expedici z centrálního skladu v CZ rovnou zákazníkovi na Slovensko. Nemusíme tak dělat další sklady na SK, ušetříme na přebalování produktů na meziskladech atd. Bohužel žádný dopravce nám doposud nenabídl nižší cenu za mezinárodní přepravu. 8,40€ je cena včetně dobírky. Jako oprávněnou jsme shledali problém s informovaností, kde se nám konečně povedlo napravit komunikaci s tvůrcem eshopu a komunikace již pár měsíců funguje bezvadně, emaily, objednávky nám již chodí jak mají a tak by se situace neměla opakovat. Každé začátky jsou těžké, děkujeme za upozornění, vážíme si každé recenze.

• Komunikácia a hlavne nekompletná zásielka!

Ani sa nesnažili odpísať mi na mail. Neodporúčam!

Reakcia obchodu DiscoKatalog

Můžeme nyní asi jen zveřejnit reakci zákazníka, poté co jsme zjistili, že nám email opravdu byl zablokován správcem jako SPAM. Chybějící struny jsme doposlali a následně přišla i odezva zákazníka:
    ďakujem za poslanie tých chýbajúcich strún. Prišli poštou a teraz sme už spokojní obaja. Ja, aj moja dcéra. No a ešte by som Vás poprosil o pomoc. Snažil som sa teraz zmeniť recenziu môjho nákupu v Heuréke u Vás, no systém mi to neumožňuje. Technický problém s e-mailom by nemal znižovať hodnotenie obchodu. Problém sa vyriešil, tak by som to rád uviedol na pravú mieru.

Po tejto skúsenosti si nemyslím, že je pravdivá, koniec-koncov, chyba sa môže stať vždy. Preto by som bol rád, ak to dcéru bude stále baviť a bude sa rozvíjať, kúpil ďalší hudobný nástroj u Vás, a rád by som zmenil i recenziu, pretože ste lepší! Prvý dojem možno nebol najlepší, ale už je to lepšie.

Naše reakce DiscoKatalog:
    Děkujeme, že jsme mohli napravit chybu v systému a že jste ve finále spokojen. Snad se nám podaří u správce emailů zajistit lepší průchodnost zpráv od zákazníků.

• komunikacia

strašné

Reakcia obchodu DiscoKatalog

Vážený zákazníku, dodnes neregistrujeme žádnou stížnost na Vám dodané zboží, žádné od Vás vrácené zboží. Nevíme ani od přepravní společnosti, že by u Vás došlo k nějakému nepřevzetí pro škodu během přepravy. Co se týká komunikace, každému zákazníkovi píšeme emaily, voláme na číslo jím uvedené, zkuste například SPAM box ve Vaší schránce, tam se dostane mnoho obchodních firem, protože mají velkou klientelu a stačí aby jeden zákazník označil jejich email poštu jako SPAM a následuje dlouhá mašinérie na očištění emailové schránky.
    Zpátky k objednávce - pokud jste byl nespokojen s kvalitou, měníme tovar, poskytujeme i dodatečné slevy a opravdu nechápeme, za co bylo tak negativní hodnocení schované pod Vaším nickem. Doufám, že další zákazníky neodradí špatná nálada tohoto zákazníka.