najlepšia cena

• dostupnost tazko zohnatelnych AV komponentov
    • neni tam uplne vsetko :)

odporucam

• možnosť porovnania, ohlasy

veľká spokojnosť

dobrá cena, prehľadnosť stránok, serióznosť - všetko fungovalo ako malo

vyrobok som nedostal, hoci som si ho objednal, ziadna reakcia, ziadna odpoved na email :(

Reakcia obchodu DIGITALSTORE.sk

Dobrý deň.
    Problémy, ktoré boli v technickom riešení eshopu boli konečne dodávateľom softverového riešenia odstránené. Všetkým, ktorí nedostávali informácie o vývoji objednávky sa ospravedlňujeme.

• Dobra cena
    • Rychlo doručeny tovar

Tento obchod odporučam všetkym nakupujucim lebo maju dobre ceny,množstvo tovaru a hlavne rychle dodanie.

• Kvalita a rýchlosť dodania

Kvalita a rýchlosť dodania nemá chybu.

• Perfektná komunikácia, rýchle a korektné vybavovanie, dodanie tovaru do 2 dní

odporúčam

• vysoké poplatky za kuriérsku službu

• rýchlosť,dobré ceny,komunikácia
    • nedostatočná kontrola tovaru pred odoslaním

Odporúčam

• Prijateľná cena
    • Dostupnosť tovaru skladom

Odporúčam obchod ostatným

• obchod ponúkal tovar, ktorý som v inom internetovom obchode na Slovensku nenašiel.
    • neviem o slabinách

obchod ponúkal tovar, ktorý som v inom internetovom obchode nenašiel a chcel som iba tento tovar.
    mám dobrú skúsenosť, preto by som obchod odporučil.

• najlepsia cena za kvalitny produkt.
    • neprehladna stranka.

odporucam, najlepsia cena na trhu, lahka objednavka..

• Nizka cena tovaru, ale v konecnom dosledku to nebolo moc platne. Pride mi neuveritelne uctovat si 3 eura v pripade, ze si clovek pride pre tovar osobne.
    • Obchod neviem, ale miesto pre osobne vyzdvihnutie tovaru v BA by mohlo byt aj lepsie situovane a celkovo lepsie vyriesene.

V celku som spokojny. Cena tovaru najnizsia na nete aku som nasiel, dodacia doba priemerna, ale myslim si, ze v pripade osobneho odberu by clovek, okrem ceny tovaru, uz nemal platit nic. Vyska postovneho je tiez podla mna neumerna najma pri drobnom tovare.

• bola najlepšia cena
    • neviem

kupoval som prvý raz a ..zatial som bol spokojny..o inšom čo by mi vadilo neviem.

• kvalitná komunikácia zo strany obchodu, dokonca ma upozornili, ze model tabletu, ktory som objednala, nie je urceny na telefonovanie
    • nenasla som

- dobra cena
    - rychle dodanie
    - kvalitna komunikacia

Dostupnosť tovaru bola uvedená 1 týždeň, ale ako som predpokladal, po 10 dňoch žiadna zmena a ani žiadna reakcia na mail, ktorý som odoslal pred niekoľkými dňami :-(. Ak mi aj zásielka príde, už si ju neprevezmem, lebo som si rovnaký tovar objednal inde, kde mám aj spätnú väzbu a viem, že mi ho už aj odoslali...

• lacne ceny
    • nedodržanie dodacej lehoty

Reakcia obchodu DIGITALSTORE.sk

Dobrý deň. Nemohli sme nedodržať žiadnu dodaciu lehotu, pretože sa k žiadnej nezaväzujeme. Bolo by vhodné preštudovať si naše obchodné podmienky. Pokiaľ sa na internetovom obchode zobrazuje doba dodania napr 2 dni - jedná sa o matematický priemer posledných niekoľkých dôb dodania produktu. Každý kupujúci má možnosť online si pozrieť či je tovar dostupný, či sa už naskladnil a pokiaľ to nestačí môže nás kontaktovať a budeme ho informovať. Sami informujeme zákazníkov až keď je reálne tovar dosiahnuteľný.

Žiaľ nemôžeme za to že ACER podcenil záver roka a dopyt po notebookoch je vysoký. Až v nasledujúcich dňoch prídu väčšie zásielky na Slovensko. Keď výrobca nevie tovar dodať - nedokážeme to ovplyvniť. V dobe internetového obchodovania je to iné ako bývalo kedysi. Ak je tovar na Slovensku, vedia ho dodať desiatky obchodov a ak nie je nevie ho dodať žiadny. Zákazník prostredníctvom našej stránky vidí priamo do distribučných skladov a to čo tam nájde - môže mať obvykle do 24 hodín. S výnimkou tovaru do 100 EUR kde to môže trvať dlhšie

• komunikacia

• rychlo a pomerne dobra cena.dobra komunikacia,,
    • trochu širšie info.o tovare

Dobre ceny,,rychle spracovanie objednavky