• zatiaľ nič
    • žiadna komunikácia
    • kostrbatý systém objednávania

Objednaný tovar, ktorý bol označený ako na sklade zatiaľ neposlali. Na uvedené kontaktné telefónne číslo sa nedá dovolať. Po dlhšom pátraní a prepájaní z pracovníka na pracovníka mi bolo oznámené, že objednávku musí spraviť servisné miesto. Teda nič konkrétne o objednávke som sa nedozvedel. Pre jednotlivcov so slabšími nervami určite neodporúčam.

• Tovar napokon prišiel tak ako som si "predstavoval" na zvolené obchodné miesto, bez dlhého čakania a za potvrdenú cenu (priaznivú)
    • Majú viacero odberných miest po SR, bez príplatku
    • Tuším majú o trochu lepšie ceny ako na ich priamej adrese v obchode edsystem.sk
    • Dosť velká neprehladnosť od nakupovania po očakávanie dodania;
    • e-mailom nepríde žiadne poriadne potvrdenie objednávky - bez čísla objednávky, nie sú v ňom vypísané ani dodacie ani platobné podmienky (nevieme tak napr. či nám potvrdili osobný odber alebo tovar pošlú kuriérom, kedy má byť dodaný...), v potvrdení nefiguruje žiadna adresa predávajúceho, ani IČO... pritom keď táto firma pred časom fungovala pod hlavičkou Absolutit, tak patrila k jedným z najvzorovejších na našom trhu - stále ide o e-shopy firmy eD´system Slovakia
    • Ako potvrdenie dostaneme len bloček od firmy kde sme si zvolili osobný odber, takto na platobnom potvrdení nikde nevidíme že sme si objednávali tovar z Digipro
    • Firma Digipro si neuvádza žiadne kontaktné telefónne číslo, či iný kontakt, kde by sme sa mohli informovať na stav objednávky a vyššie spomenuté podrobnosti neuvedených podmienok.
    • O zmienených nedostatkoch v neuvádzaní adresy predajcu, podmienok a pod. sa dozvieme až po záväznom zadaní a odoslaní objednávky.
    • Po odoslaní objednávky začal chodiť na moju e-mailovú adresu spam od iných firiem hlavne v češtine "chcete vydělávat víc peněz"; rovnaký mail z 8 rôznych adries (zrejme niekto odchytáva ich nezabezpečené údaje z formulárov; tento mail som nikomu inému neuvádzal)

Nakupovanie najmä pre dobrodruhov - neviete či príde, ako príde (kuriérom či na želaný osobný odber), kedy príde, od koho príde... osobne by som nakupovanie takýmto odporučil len na menšie položky.
    Ak by som nevedel že ide o firmu ktorú som poznal ako poriadnu z minulosti, tak by tento e-shop pre mňa vzbudzoval dojem partizánčiny bez kontaktov, a iste by som sa s nákupom u nich nezdržiaval.
    Neviem, prečo nastolili takýto takmer poloanonymný spôsob predaja, nevzbudzuje totiž velkú dôveru,

• Asi nič!
    • Pred mesiacom som objednal toner, aj som im 2x písal a dodnes mi neodpovedali! Aká je to firma?

Kto vie, radšej nech si objedná tovar u iných ako v digipro!

• super obchod
    • neviem

nakupujte v tomto obchode

cena,kvalita

• 3.4. som si objednal osobne na predajni ITSK HS,Fraňa Mojtu 22,Nitra ktorá je uvedená ako predajca na webe Digipro televízor SAMSUNG UE40F6200.Napriek osobnej urgencii po cca týždni mi predmetný televízor nedodali na uvedenú predajňu dodnes,t.j. 24.4.

neodporúčam vôbec uvažovať nad nákupom cez tento kvázi "obchod"

• nizka cena
    • Digipro neudava info o dostupnosti tovaru, objednala som si mp3 s tym ze si ju vyzdvihnem u ich obchodneho partnera v mojom meste a uz cakam vyse tyzdna, partner ma informoval ze mp3 ani nie je na sklade Digipro takze bohvie kedy ju odoslu, velmi neseriozne jednanie, nakoniec som objednala u ineho dodavatela kde tovar dodaju na druhy den.

uz nic neobjednam a ako vidim nie som jedina nespokojna, neodporucam vobec

• v marci som si objednal projekčné plátno, obdržal som mailom potvrdenie objednávky.Po 20-tich dňoch som ešte plátno nemal doma. vyzval som ich aby mi vysvetlili situáciu, nikto sa mi neozval. Tovar som si objednal u iného predajcu.

asi neodporúčam tento obchod