• Nejasna komunikacia, ani nereagovali na zmenu dodacej adresy

Rýchle a kvalitné dodanie tovaru bez poškodení,odporúčam.Max.spokojnosť .

OK

Pisu ze maju tovar v externom sklade, ale to znamena ze u dodavatela. No a moj tovar dodavatel nemal akurat k dispozicii...

Ponúkaný tovar nebol skladom

• spolhlivost
    • rychlost

Všetko v poriadku, spokojnosť

Super internetový obchod so širokým sortimentom a veľmi dobrými cenami. Nakupujem tu rád.

• obchod ponúka tovar za prijateľnú cenu
    • obchod negarantuje dodanie tovaru včas

Tovar som objednala a hneď uhradila 25.7. Dnes je 6.8., tovar ešte nedorazil!!!
    Nikdy viac!

Ziadna komunikacia.

• rýchlosť
    • spoľahlivosť

• Rýchlosť vybavenia
  • rychlost dorucenia, s tovarom som spokojna, obchod prebehol bez problemov! som velmi spokojna

po objednani mi dosla odpoved ze tovar nie je na sklade nasledne som mala zaujem zakupit si obdobny tovar ale vas predajca nebol schopny ochotny najst pre mna vhodny produkt aj ked som ho ziadala o pomoc a po niekolkom emaily mi odporucil iny obchod. komunikacia pre mna zdlhava a neprijemna

Reakcia obchodu Internetový obchod Digicom 2012

Tovar je na objednávku s odhadovaným termínom naskladnenia 14 dní čo vám nevyhovovalo a objednávku ste stornovali. Čo sa týka tovaru je jedinečný a v ponuke nemáme inú solárnu nabíjačku, ktorá by podporovala nabíjanie notebooku preto sme vám odporučili osloviť inú firmu.

• Tovar nemajú a vraj už ani nebudú mať, no napriek tomu ho naďalej ponúkajú na stránke.

Reakcia obchodu Internetový obchod Digicom 2012

tovar sa už nevyrába no dodávateľ ho má stále v ponuke, ospravedlňujeme sa za komplikácie.

Tovar, ktorý som objednal prišiel rýchlo a tak ako som očakával. Spokojnosť!

Objednal som si tovar, zaplatil online uvedenu sumu a neskôr mi prisiel od nich mail ze tento môj tovar Mercusys AC12 1200Mbps WiFirouter uz nestoji takú sumu aku som zaplatil ale asi o 12 € viac a ci ho este chcem. Takze obchod neodporucam.

• Objednané, zaplatené všetko v poriadku.

Z mojej strany, super.

Rýchle dodanie možnosť osobného vyzdvihnutia

• Hoci mal by tovar na sklade a do 3 dní u mňa, nestalo sa, nebol na sklade. Potom 7 dní na to mi pracovník napísal , že už je na sklade, nech uhradím FA. Nato mi prišiel mail, že sa pracovník pomýlil a tovar ešte nie je na sklade.