všetko OK

• rýchle vybavenie objenávky

• Rychlost, prijemna a odborna komunikacia

• Prehĺadné stránky

Síce som zrušila objednávku, lebo produkt ktorý som si objednala nebol na sklade. Ale komunikácia bola na 1.hned komunikovali.

• rýchlosť vybavenia objednávky
    • informovanosť o stave zásielky

všetko bez problémov

Objednaný tovar bol podľa stránky skladom. Po objednaní a zaplatení mi poslali mail, že ho v požadovanej farbe nemajú, tak som si vybrala inú farbu. Tovar som si bola 4 dni po objednaní osobne vyzdvihnúť (tak ako to bolo uvedené v maili) a až pri osobnom stretnutí mi oznámili, že tovar v akejkoľvek farbe nemajú skladom ani u dodávateľa.

• Tovar mi bol doručený v poriadku a dobre zabalený.

Som spokojná aj s kvalitou doručeného tovaru.

• abc

• Nemali správny údaj o sklade, dodací termín bol až 21 dní

• PEKNA WEB STRANKA ZO SIROKYM SORTIMENTOM TOVARU-ALE TO JE ASI TAK VSETKO...OD MOJEJ OBJEDNAVKY UBEHLO UZ 12 DNI,BOLA UHRADENA IHNED,TOVAR NIKDE,KOMUNIKACIA NULOVA,TAKZE ASI TAK...

VRELO ODPORUCAM "NAIVNIM" ZAKAZNIKOM -E-SHOP,KTOREMU ZAKAZNIK NESTOJI ANI ZATO,ABY DALI VEDIET NAPR.ZE TOVAR NIE JE NA SKLADE.HLAVNE ZE UZ MAJU ZA TOVAR ZAPLATENE!!!

Reakcia obchodu Internetový obchod Digicom 2012

ospravedlňujem sa za meškanie doručenia tovaru ktorý je skladom na externom sklade dodávateľa tak ako uvádzame aj na našom eshope. Tovar sa naskladnil dnes. Oneskorenie bolo spôsobené sviatkom. Od objednávky ubehlo 11 dní z ktorých 6 dní bolo pracovných.

• Kvalita, rýchlosť doručenie

Bohuzial tovar mnou objednany nebol na sklade a po dohode s obchodom som nan cakala. Kedze cakacia doba mala byt cca do 3tyzdnov a dalsie 2 mesiace ma nikto nekontaktoval, objednavku som zrusila emailom na co uz nikto ani spatne nereagoval :(

• Rychle dodanie podla poxiadavky a dobra cena

Dobry

rýchle dodanie tovaru

• výber tovaru

dobrý obchod

• Objednal som si batériu do mobilu bola v ponuke apo uzavretí objednávky mi o dva dni odpísali že tovar nemajú až o 14 dní.

Reakcia obchodu Internetový obchod Digicom 2012

Už pri uzavretí objednávky bolo pri položke jasne napísané, že nie je skladom a že je potrebné sa informovať na jeho dostupnosť. Email o termína dodania bol odosielaný po hodine od objednania a vašu odpoveď sme dostali nasledujúci deň ráno po 17 hodinách od vytvorenia objednávky.

• pomer cena - kvalita, prehladnost stranky