• Dve objednávky zedané v jeden deň,v rozpätí 12 min mi prišli ako dva balíky(mailom som prosil o ich zlúčenie)...boli doručené naraz v jeden deň,platil som samozrejme dva krát po 4€...

Reakcia obchodu Differenta.sk

ďakujeme za názor, avšak tak, ako sme sa s Vami už riešili situáciu v telefónnom rozhovore, bohužiaľ nám žiadny email od Vás neprišiel, za čo sa ospravedlňujeme. Vytvorili ste si u nás 2 objednávky a veľmi radi by sme Vám boli vyhoveli a spojili ich, avšak skutočne žiadny email od Vás nevieme nájsť.

Po telefóne sme sa však snažili byť voči Vám ústretoví a ako riešenie situácie sme Vám navrhli, aby ste dané 2 objednávky neprevzali a že Vám vytvoríme novú objednávku s obidvomi produktmi, v ktorom poštovné hradiť nebudete, pretože to bude dohromady nad 40 €, kde je doprava zadarmo. To bola z našej strany skutočne milá ponuka, pretože 2 x po tých 4 € za dva balíky, ktoré by ste neprevzali, by sme hradili my.
    Túto ponuku ste však od nás nevyužili, takže bohužiaľ nevieme, ako ešte lepšie vyriešiť situáciu k Vašej spokojnosti.

Mrzí nás Vaše sklamanie a nespokojnosť a veríme tomu, že nabudúce to bude lepšie :)

Krásny deň želá Tím Differenta.sk

Reakcia obchodu Differenta.sk

ďakujeme Vám krásne za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to vážime. Z Vašej spokojnosti máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krasne oblecenie za súper cenu.. bola som Mirko prekvapená. Dakujem

Reakcia obchodu Differenta.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie a pochvalu tovaru, skutočne si to nesmierne vážime. Z Vašej spokojnosti máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje Roxana za www.differenta.sk

rýchle a bezproblémové dodanie, spokojnosť

Dobrý deň, Lucia,

ďakujeme Vám krásne za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie a pochvalu, skutočne si to vážime. Z Vašej spokojnosti s dodaním máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Vždy všetko ok

Dobrý deň, Renka,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie a prejavenie dlhodobej dôvery, skutočne si to nesmierne vážime. Z Vašej spokojnosti máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Rýchlosť vybavenia objednávky

Dobrý deň, Tatiana,

ďakujeme Vám krásne za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to vážime. Z Vašej spokojnosti s rýchlosťou vybavenia máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

• Rýchle jednanie

Reakcia obchodu Differenta.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie a pochvalu jednania, skutočne si to nesmierne vážime. Z Vašej spokojnosti máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

• Výborná komunikácia
    • Všetko v najlepšom poriadku
    • Žiadna nie je

Dobrý deň, Filip,

ďakujeme Vám krásne za Vaše 100 % a nesmierne milé hodnotenie aj za odporučenie a pochvalu, skutočne si to veľmi vážime. Z Vašej spokojnosti vo viacerých smeroch máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

• Pekný tovar, ktorý zodpovedá popisu na modelke.

Dobrý deň, Danka,

• Rychle dodanie

Dobrý deň, Ema,

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie aj za odporučenie, vážime si to. Z Vašej spokojnosti s rýchlym dodaním máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že nabudúce budete spokojná na 100 % :)

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

• velmi dlha doba dorucenia ...packeta je velmi zly kurier

Dobrý deň, Amir,

ďakujeme Vám za názor. Podľa sledovania Vášho balíka však vidíme, že ste si objednávku vytvorili dňa 20.6., pričom v tento deň bola zásielka od nás aj odoslaná. Nasledujúci deň 21.6. už mal balík kuriér a doručoval ho, dňa 22.6. Vám bol balík vydaný. Mrzí nás, ak sú dva dni podľa Vás dlhá doba doručenia, ale domnievame sa, že zatiaľ oveľa rýchlejšie spôsoby prepravy balíkov neexistujú :)

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

• Rýchle doručenie, tovar v poriadku

Reakcia obchodu Differenta.sk

ďakujeme Vám krásne za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie a pochvalu, skutočne si to veľmi vážime. Z Vašej spokojnosti vo viacerých smeroch máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

• super ceny, super tovar, rýchle doručenie

Dobrý deň, Silvia,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie a pochvalu, skutočne si to nesmierne vážime. Z Vašej spokojnosti vo viacerých smeroch máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje Roxana za www.differenta.sk

• Sú spoľahlivý rýchly,tovar došiel nepoškodený.Som nad mieru spokojná

Sandále sú pekné kožené pohodlné a za prijateľnú cenu už mám 3 páre takej značky. Odporúčam firma je spoľahlivá mala som ich o 2 dní super rýchlo . Ďakujem pekne

Dobrý deň, Hanka,

Reakcia obchodu Differenta.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to nesmierne vážime. Z Vašej spokojnosti s rýchlosťou dodania máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje Roxana za www.differenta.sk

Prehľadné nakupovanie, dobrá komunikácia, včasné dodanie

Dobrý deň, Eva,

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

• Maximálna spokojnosť :)

Reakcia obchodu Differenta.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to nesmierne vážime. Z Vašej maximálnej spokojnosti máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

• Rýchlosť

Reakcia obchodu Differenta.sk

ďakujeme Vám krásne za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to veľmi vážime. Z Vašej spokojnosti s rýchlosťou dodania máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

• Rýchle dodanie, veľký výber tovaru.
    • Žiadne.

Spokojnosť s tovarom aj rýchlym dodaním, odporúčam.

Dobrý deň, Viera,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie a pochvalu tovaru, skutočne si to nesmierne vážime. Z Vašej spokojnosti vo viacerých smeroch máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje Roxana za www.differenta.sk

Dorucenie tovaru v kratkom case, komunikacia vyborna, spokojnost

Reakcia obchodu Differenta.sk

ďakujeme Vám krásne za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to veľmi vážime. Z Vašej spokojnosti s dodaním i komunikáciou máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)