Rýchle dodanie objednaného tovaru.

Reakcia obchodu Differenta.sk

ďakujeme Vám krásne za Vaše pozitívne hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to nesmierne vážime. Z Vašej spokojnosti s rýchlym dodaním máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

Rýchle vybavenie, profesionálny prístup.

Reakcia obchodu Differenta.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie a pochvalu prístupu, skutočne si to nesmierne vážime. Z Vašej spokojnosti vo viacerých smeroch máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň želá tím Differenta.sk

Tovar prišiel expresne rýchlo.

Dobrý deň, Dada,

ďakujeme Vám krásne za Vaše pozitívne hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to nesmierne vážime. Z Vašej spokojnosti s expresným dodaním máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

• Veľmi spokojná

Dobrý deň, Maja,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to vážime. Z Vašej veľkej spokojnosti máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň želá tím Differenta.sk

veľmi rýchle dodanie, tovar kvalitný

Dobrý deň, Miriam,

ďakujeme Vám krásne za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie a pochvalu kvality, skutočne si to nesmierne vážime. Z Vašej spokojnosti vo viacerých smeroch máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

• Poslali čo mali po ruke

Reakcia obchodu Differenta.sk

ďakujeme za reakciu. Priznáme sa však, že ste nám touto recenziou toho veľa neprezradili. Pokiaľ máte nejaký problém s objednávkou alebo tovarom, ktorý Vám bol doručený, napíšte nám prosím na email. Vaša objednávka je doručená od minulého týždňa a zatiaľ ste nás nekontaktovali, takže nevieme, o čo sa jedná :)

Som spokojná

Reakcia obchodu Differenta.sk

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie aj za odporučenie, vážime si to. Z Vašej spokojnosti máme radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce :)

• Spokojnost

Reakcia obchodu Differenta.sk

ďakujeme Vám krásne za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie a pochvalu, skutočne si to nesmierne vážime. Z Vašej spokojnosti máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

• Kvalita vyrobku mi pripada fajkova

ďakujeme za reakciu. Veľmi nás mrzí Váš názor :(
    Sme na trhu už od roku 2008 a za kvalitou a pravosťou všetkých našich výrobkov si stojíme. Všetky produkty objednávame vždy priamo od výrobcu, nie od prepredajcov, akže máme 100 % istotu, že nám dodávajú originály.
    Pokiaľ s tovarom ale nie ste spokojný, nie je samozrejme žiadny problém ho vrátiť a vrátime Vám peniaze :)

• Bezproblémové, rýchle doručenie objednávky

• vyhoda

• Fantastické ceny
    • Široký výber sortimentu
    • Svetove značky
    • Rychle dodanie

Z mojej strany max spokojnosť. Bol to môj prvý nákup ale určite nie posledný.

Dobrý deň, Andy,

ďakujeme Vám krásne za Vaše 100 % a nesmierne milé hodnotenie aj za odporučenie a pochvalu, skutočne si to veľmi vážime. Z Vašej maximálnej spokojnosti vo viacerých smeroch aj z prejavenej dôvery do budúcna máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Rýchlo

Reakcia obchodu Differenta.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to vážime. Z Vašej spokojnosti s rýchlym dodaním máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň želá tím Differenta.sk

bleskové vybavenie objednávky, takisto aj doručenie, odporúčam, skvelé nákupy.

Dobrý deň, Alica,

ďakujeme Vám krásne za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie a pochvalu, skutočne si to nesmierne vážime. Z Vašej spokojnosti vo viacerých smeroch máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

• Rýchle dodanie,kvalita výrobku a super cena
    • Absolútna spokojnost

Reakcia obchodu Differenta.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie a pochvalu, skutočne si to vážime. Z Vašej spokojnosti s dodaním, kvalitou i cenami máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

super ceny,rýchle dodanie

Reakcia obchodu Differenta.sk

ďakujeme Vám krásne za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie a pochvalu, skutočne si to nesmierne vážime. Z Vašej spokojnosti s rýchlym dodaním i s cenami máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

• Rýchle dodanie tovaru.

Dobrý deň, Natália,

Krásny a trochu differenta deň želá tím Differenta.sk

• Som velmi spokojna. Kvalitny tovar. Rychle dodanie.

Dobrý deň, Edita,

ďakujeme Vám krásne za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie a pochvalu, skutočne si to nesmierne vážime. Z Vašej spokojnosti s rýchlym dodaním i s tovarom máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

Vážený obchod s vašimi službami : výber, cena, doručenie som veľmi spokojný. Patrí vam moje úprimné poďakovanie a pochvala.
    Nesedí mi veľkost. Je to 52 L, ale slim
    Poraďte mi, čo mam urobiť ? Sako je nádherné, len ta veľkosť..

Dobrý deň, Peter,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie a pochvalu, skutočne si to nesmierne vážime. Z Vašej spokojnosti vo viacerých smeroch máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)
    Čo sa týka výmeny alebo vrátenia, na našej stránke nájdete Vratkový formulár, tu: https://www.differenta.sk/returns/
    Pre bližšie informácie nás prosím neváhajte kontaktovať :)

Krásny a trochu differenta deň želá tím Differenta.sk

• Rychle dodanie, naozaj kvalitny tovar! Som velmi spokojna.

Dobrý deň, Edita,