• - nedodržaný termín objednávky
    • - telefonický kontakt je nefunkčný
    • - na email neodpovedajú
    • - podvodný portál a firma

Asi ma ochránilo samo nebo, lebo som zadala do objednávky platbu pri dobierke kuriéra. A nakoľko ju ani neposlali, o peniaze som neprišla, len sklamanie, že nemám objednanú bundu. Ale, je to nič proti oklamaným zákazníkom, ktorých je tu ozaj dosť.

• Nic
    • Jedna sa o podvodníkov,
    • - objednávka bola nekompletna
    • - e-mail neodpisuju
    • - telefón neberú
    • - tovar som reklamoval , vrátil sa mi ako neprebraty

NENAKUPUJTE Z TOHTO OBCHODU ani iných ktore patria firme
    E-commerce PLUS s.r.o.

• Náhoda
    • Zaplatený tovar nedodaný
    • Nereagujú na e-maily
    • Telefonický kontakt na firmu nikde neuvedený
    • Nedodržiavanie obchodných podmienok
    • Už nebudem u nich nakupovať

Neodporúčam u nich nakupovať

• -NIČ
    • -nereagujú na emaily
    • -telefónne číslo nefunguje
    • -nedoručia objednaný tovar
    • -dlhá čakacia lehota

Tento internetový obchod neodporúčam nikomu. Namiesto objednanej teplákovej súpravy v hodnote 57.11 Eur mi doručili iba teplákové nohavice. Nedali si záležať ani na tom, aby na doručenom tovare odstránili cenovku, na ktorej je evidentné, že si ju zaobstarali v akcii za 39,99 £. Takže - TU NENAKUPOVAŤ!!!!!

• Nevrátenie penazí za vrátený tovar
    • Nefunkčné číslo

Objednal som z tohto obchodu vetrovku, a kedže bola menšia ako som čakal chcel som ju vrátiť,neposlali mi ani faktúru čiže nemám dokaz o nákupe z predajcom som sa dohodol že to pošlem balíkom a peniaze mi prídu na účet, balík som poslal odvtedy sa tam neviem dovolat a cez týžden sa balík vrátil ako neprebratý. určite nedoporučujem

• žiadne výhody !!!!!!!
    • - nefunkčné telefónne číslo !!!!!!!!!!
    • - neodpisujú na e-maily !!!!!!!!!!!
    • - nedodržiavajú zákonom stanovené lehoty pre vrátenie financií vynaložených na kúpu tovaru !!!!!!!!!!!

NENAKUPOVAT !!!! NEviem načo majú tú stránku keĎ si niekto niečo objedná, a vôbec sa toho nedočká ... dokonca zmenili názov stránky !!!!!

• Vôbec nekomunikujú , neodpovedajú na reklamáciu

nenakupovať

• dobrý cena , rychlost dodania, prehlad

s obchodom som spokojný

• nefunkčné telefónne číslo
    • neodpisujú na e-maily
    • nedodržiavajú zákonom stanovené lehoty pre vrátenie financií vynaložených na kúpu tovaru

Vrelo NEODPORÚČAM predmetný e-shop !!! ... Neodpisujú na emaily, nefunkčné telefónne číslo ... Po vrátení tovaru som sa stále nedostal k finančným prostriedkom vynaloženým na kúpu tovaru, zatiaľ čo uplynula zákonom stanovená lehota ... Na urgencie a výzvy nereagujú ... Ešte raz opakujem, pokiaľ sa dá, využite služby iného e-shopu a tento zďaleka obchádzajte !!! ...

• značkové oblečenie za super ceny, určite tu nakupim ešte pred vianocami
    • neviem

odporučam :)

• určite cena a poštovne a široky vyber

super

• najlepšia cena
    • rychle dodanie
    • platba kurierovy

môžem odporučiť.

• super veci, rychle dodanie

Ok

Vôbec nekomunikujú!!! Tel. vypnutý, na mail neodpovedajú!!! Tovar som vrátil, odstúpil od zmluvy podľa obchodných podmienok a už mesiac čakám na svoje € ....do teraz nič, neviem čo robiť?!

• najhorší e-shop akým som sa stretol!!!!!!!!!!!!

nič neobjednávajte!!!!!!!!!!!!

• Vsetko

Žiadna komunikácia, tovar som poslala na výmenu naspäť a nie sú schopný si ísť po neho na poštu,na maily nereagujú, číslo neexistuje..
    Neodporúčam

• jednoznačne najnižšia cena, doprava kurierom domov

super, odporučam

• objednavka prišla v poriadku

spokojnosť

• stornovanie objednávky bez toho,aby dali vedieť
    • nulová komunikácia
    • veľké sklamanie, už by som neobjednávala

nespokojnosť

• Najhorší obchod s akým som sa stretol. Neodporúčam vôbec. Komunikácia 0 bodov,ani telefón ani mail...

Ked nechcete predávať tak to zrušte