Diaľkové ovládače

• 99 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 97 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 3,3 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod Diaľkové ovládače získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie Diaľkové ovládače

marosko

Pridané: včera, 09:24

• všetko skladom
  • je v čechach a ma trochu dlkšiu dodaciu dobu

Reakcia obchodu Diaľkové ovládače

Dobry den, dakujeme za Vase hodnotenie.

Ano, sme v Ceskej republike ale vieme, že priemerna doba dodania tovaru ku našim vazenym zakaznikom na Slovensku je 3 dni od stavu objednavky "odoslane Sk".

Pridané: 28. júna 2016

• Som rada ze som nasla takyto obchod na internete urcite otporucim mojim znamym.Som nad mieru spokojna.DAKUJEM.
  • NEMA

VELKY VYBER A ROZUMNE CENY.

Reakcia obchodu Diaľkové ovládače

Dakujeme za Vase hodnotenie. Sme radi je ste spokojna.

Tomas

Pridané: 27. júna 2016

Odporucam tento obchod. Velmi rychle dodanie tovaru. Bol mensi problem z ovladacom , ale bol funkcny. Na moj mail hned na druhy den reagovali telefonatom. Este v ten den mi poslali druhy kus. Ked prisiel, potom som ten prvy poslal naspat. Malo obchodov s takymto vybornym jednanim.

Reakcia obchodu Diaľkové ovládače

Dakujeme za Vase odporucanie.

U nas sa da vsetko vyriesit ku plnej spokojnosti zakaznika pokial nam da vediet o probleme prostrednictvom mailu alebo telefonicky.
Bohuzial je stale vela zakaznikov, ktory riesia reklamacie prostrednictvom Heureka dotaznikov :-)

Dakujeme a želame vela peknych chvil s novym dialkovym.

Pridané: 26. júna 2016

• Dialkac nefunguje ako ma a obchod mi neodpoveda na mail.

Dobrý den,
obchod na mail odpověděl - Vy jste ale neodpověděl.
Technik dnes provedl kontrolu konfiguračního souboru a je Vám odesílán nový ovladač zdarma na výměnu. Vše ostatní máte již v mailu.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné nepříjemnosti s dodaným zbožím spojené.

Vaše Dálkové ovladače

MF

Pridané: 26. júna 2016

• super ceny,dobra komunikacia, rychle dodanie
  • ziadne

odporucam

ivan lacko

Pridané: 23. júna 2016

objednal som si ovladac original na BENQ W500 ..ktorý bol propagovany že je k dispozícii...
NEBOL.. potvrdil som nahradny za predpokladu že bude fungovať ... funguje iba zapnutie pristorja ..ostatne funkcie NIE.

Reakcia obchodu Diaľkové ovládače

Dobrý den, neobjednal jste si originální ovladač ale náhradu. Náhrada Vám byla poslána, ale od té doby neevidujeme zádný mail z Vasí strany o nefunkčnosti dálkového ovladače.

Budeme Vás telefonicky kontaktovat a domluvíme se na výměně ovladače zdarma jakmile náš technik udělá kontrolu konfiguračního souboru.

Vaše Dálkové ovladače

Robo

Pridané: 21. júna 2016

Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

renata

Pridané: 20. júna 2016

Ústretový personál, ktorý mi ochotne poradil s výberom, čo sa týka technických parametrov. Expresné dodanie. Maximálna spokojnosť. Odporúčam.

Martin Viskup

Pridané: 19. júna 2016

• Tovar nebol asi odskusany pred odoslanim pretoze nefungoval. Musel som posunut 'dosku' vo vnutri ovladaca voci tlacitkam , az potom zacal fungovat. To je len upozornenie pre dodavatela aby nevznikali zbytocne reklamacie . Dakujem s pozdravom

Dobrý den,
děkujeme za upozornění, ale všechny dálkové ovladače jsou přezkušovány při naskladňování. Dálkové ovládání se mohlo poskodit při přepravě, což jsou sice vzácné případy, ale za 10 provozu eshopu/zásilkového obchodu se nám to párkrát stalo. Pro tyto případy máme reklamační oddělení 2 mailové adresy a 2 kontaktní telefony, kdy naši technici obratem (během pár dní) reklamaci vždy vyřeší ke spokojenosti zákazníka.

Vaše Dálkové Ovladače VAT

Vallo Peter