• Sľúbili že tri dni, ale vyše 8 dni bolo doručenie.

Dobrý deň
    Pri tovare bola uvedená dostupnosť 3-9 pracovných dní. 3 dni sú minimálna doba. Objednávku sme vybavili do 5 pracovný dní. Samotné 3 dni nikde neuvádzame. Je nám ľúto omeškania, nie vždy to záleží na nás.

• pohotovost
    • predajne miesto

moźete nakupovat

• Dlhá dodacia doba, tovar som si objednal 16. aug. a dnes je 27. aug a tovar stále nemám !!!

Reakcia obchodu DewpStore

Ďakujeme za reakciu. Vaša objednávka bola vybavená 26.8. Je to z dôvodu čerpania dovolenky. Túto informáciu sme mali uvedenú v každom kroku nákupného procesu. Za meškanie sa ospravedlňujeme!

• Pohodlný nákup, super ceny.
    • Vysoké poplatky za doručenie.

Kúpil som elektronické stavebnice, balenie a návod - úplne perfektné, prehľadné,vo farbe.
    S takýmto návodom je nemožné sa pomýliť, všetko funguje na prvé zapojenie.

• Komunikácia, Podpora, Rýchlosť

Odporúčam

• Priaznive ceny, kratka dodacia doba
    • Neviem o slabinach

Odporucam

Urcite je potrebne skusit na vlastnej kozi. Mne sa nic nestalo, a som maximalne spokojny.

• Veľký sortiment je najpodstatnejšia výhoda, aspoň pre mňa.
    • Nevidím žiadne slabiny.

Skvelý obchod , doporučujem všetkým.

Objednal som si produkt,ten mi bol bez problémov v primeranej lehote doručený,nemám výhrady.

Som nd mieru spokojný a odporúčam obchod aj ostatným.

• Neúplná informácia o podmienkach použitia tovaru /nevhodný pre použitie vo vlhkej pôde/.

Reakcia obchodu DewpStore

Ďakujeme za Vašu reakciu. Je nám ľúto nevhodnosti tovaru pre Vaše použitie a chýbajúcej informácii. Budeme o tom informovať dodávateľa. Vždy máte možnosť tovar reklamovať, prípadne do 14 dní vrátiť bez udania dôvodu. Určite by sme Vám vyšli v ústrety. Za problémy sa ospravedlňujeme!

• dobrý výber a priaznivé ceny
    • nepostrehol som žiadne

odporúčam ho aj ostatným kupujúcim..kupoval som to vo Vašom obchode preto lebo ste mali zaujímavú cenu..nechcel som značkovú klavesnicu,ktorá je oveľa drahšia..táto je lacnejšia a plne funkčná..

• dobré ceny
    • rýchlosť dodania
    • zatiaľ žiadne

• Dobrá cena.
    • Rýchlosť
    • Neviem

Bezpečný

• Široká ponuka, dobré ceny
    • Počas nákupu mi zmizli viac krát všetky položky z košíka.

Vypadávanie položiek z košíka veľmi znepríjemni nakupovanie, keby sa to nedialo tak by som mohol povedať že som veľmi spokojný.

Reakcia obchodu DewpStore

Ďakujeme za Vašu pripomienku. Platnosť košíka sme navýšili.

velmi spokojný

• potrebny tovar

odporucam

• UrčITE JE TO CENA TOVARU
    • neviem o žiadnych

je to perfektná pomoc a šetrenie času, ktorý sa dá využiť na iné aktivity ako behať po obchodoch

• ponukal tovar, ktory som nevedela zohnat za tak dobru cenu inde, pricom sa jedna o zriedkavy tovar (vypalovacka do dreva)
    • Vypalovacka do dreva nemala ziaden navod, ba maly papierik s upozornenim, ze pri prvom pouziti moze dymit a je to v poriadku. Hmmm, neviem, co by na toto povedala SOI. Takze v tomto by mal obchod zakrocit a bud takyto tovar nepredavat alebo doplnit navod tak, aby zodpovedal legislative SR.