Obal tovaru bol poškodený,akokeby bol tovar už používaný,aj keď obsah vyzeral byť v poriadku. Keďže je to kupované ako vianočný darček, tak bola som veľmi sklamaná zo stavu obalu, uvidíme či bude fungovať.

Dobrý deň!
    Ospravenujeme sa za stav obalu výrobku, mozem Vás uistiť, ze tovar nebol používaný. Muselo sa to stať pri preprave tovaru. V prípade pochybností, môžete nám tovar zaslať späť a vymeníme tovar za nový kus.
    Ďakujem

• Vyber tovaru
    • Dodacia doba mohla byt lepšia

Ujde to.

• Našiel som čo som hladal
    • išiel som za konkrétnym tovarom takže slabiny som neodhaloval

odporúčam

• Neviem
    • neviem

Výrobok - odpudzovač hlodavcov na batériu 9V je síce funkčný, ale na hlodavce neúčinný.

• Dobrý prehĺad sortimentu
    • Nie sú mi známe

Pomerne rýchly nákup za prijateĺné ceny

• široká ponuka
    • zatiaľ žiadne

• Bola to najnižšia cena za tovar, o ktorý som mal záujem. Možno tu budem nakupovať i niekedy v budúcnosti, pretože sa zdá, že je tu veľa užitočných vecí.

Obchod je docela prehľadný, ponúka veľmi široký sortiment tovaru (rôzne meracie zariadenia, elektroniku, kopec vecí pre domácich kutilov, ...). Ceny sú dobré. Odporúčam.

• široký výber, včasnosť vybavenia objednávky

veľmi výhodné a doporučujem.

Čakal som pomerne dlho na 2ks žiaroviek - nakoniec sú pre mňa nepoužiteľné nakoľko sú príliš veľké. Žiarovky tohto typu sú menšie nakoľko sa používajú do chladničiek alebo v mojom prípade do osvetlenia obrazu. Tieto sú také veľké, že sa nezmestia. Nevadí možno sa zídu raz.

Dobrý deň

Ďakujeme za Vašu recenziu. Je nám ľúto, že Vám žiarovky nepasujú, ale toto nevieme ovplyvniť. V popise tovaru je uvedený aj PRIEMER žiarovky a podľa toho si môžete dopredu zmerať, či Vám bude žiarovka vyhovovať. Nepovažujeme to za našu chybu, preto nás Vaša negatívna recenzia mrzí. Pekný deň

• spokojnosť

• Nepostrehol som

Odporucam

• siroky sortiment
    • neviem o ziadnych

rychle dorucenie a da sa tovar sledovat cez mail

Tovar (pistol) doruceny v poriadku obal (skatula) pokrcena...

• Prehľadná a široká ponuka tovaru.
    • Detailný popis výrobku.
    • ????

Odporúčam

• tovar prišiel v poriadku a po doručení som žíadal bližšiu špecifikáciu ktorá mi bola do 1h zaslaná takže spokojnosť.

hlavne pítat sa nič nie je idealne

• Tovar ktory som inde nezohnal.
    • Neviem

Odporučam tento obchod,bol som spokojný.

• ceny a sortiment

celkovo spokojný

• Kúpil som dva hodinové strojčeky s 2x 3ks hodinových ručičiek. V balení bolo iba 5ks ručičiek a z toho 2ks boli pokrútené. Jeden hodinový strojček funguje tak, že sekundovka na čísle "2" urobí čelom vzad a hodiny idú v protismere. Pri celkovej cene tovaru 4,80€ a dopravnom 5,0€ sa dodávateľ oprávnene spolieha, že reklámacie nehrozia.

Reakcia obchodu DewpStore

Dobrý deň. Tovar nie je problém reklamovať, nie je ho nutné v tomto prípade posielať kuriérom, stačí ako list Slov. poštou - je to tovar "do obálky". Takisto ste mali aj Vy na výber spôsob doručenia - poskytujeme aj lacnejšie možnosti. Ospravedlňujeme sa za chybný tovar a ešte raz opakujem, že reklamácia sa môže uskutočniť.

• draha sluzba prepravy... 10E tovar 4,5 dorucenie a to som platil vopred

Super nasiel som to co som potreboval