• diskrétnosť

Tovar. ktorý som hľadal inde nebol.
    Určite odporúčam zákazníkom pokiaľ im nechýba fyzický kontakt s tovarom a podľa informácií sa vedia zorientovať v podobných typoch tovaru.

• zaujímavý sortiment, príjemné ceny
    • komunikácia & doprava (dopravca len pošle sms, že v daný deň bude doručovať, ale ani zmienka o približnom čase ... )

Celkom v pohode, len ešte zlepšiť komunikáciu a možno vymeniť prepravcu (InTime je otrasný).

• diskretnosť

doporučujem

• +
    • _

Ja som si pri objednavke klikla na ruzovy tovar a bol mi doruceny v ciernej farbe potom som opatovne v objednavke hladala moznost vyberu farby ale nikde som to tam nevedela najst.

• Diskretnost,komunikacia,rychlost dorucenia,podrobny popis tovaru.
    • Ziadne

Maximalna spokojnost,vrele doporucujem.

• Internet

• Diskretnost
    • Nedokonala komunikacia ohladne zasielok

Velky vyber za celkom rozumne ceny .

• good selection, good prices
    • communication and lack of ownership

The store sent a package with kurier service and when kurier failed to deliver they claimed it was not their fault and they are not responsible for deliveries, that the shipping company does that.
    Basically once package leaves the store they dont care what happens. A store that does not take ownership of the whole process is not a place I want to buy from.

I warn all other shoppers, the prices might be low but you are dealing with people who at the sign of trouble instead of trying to work with the customer wash their hands and say that it is not their fault.

• Pohodlnost
    • Nenašiel som

Päthviezdičková spokojnosť.
    Dávam palec hore.

• neviem

dobre

• dobre ceny

• Obchod má veľký výber tovaru, pričom je kvalitný. Stránka je prehľadná a usporiadaná podľa kategórií či výrobcu. Dá sa v nej ľahko a rýchlo orientovať.

Stránku som už stihla odporučiť známym. Oceňujem diskrétnosť objednanej zásielky aj rýchle doručenie tovaru.
    V tomto obchode ešte určite urobím nejednu objednávku. :-)

• Ziadne
    • Komunikacia

Tovar prisiel v poskodenom obale a nekompletny.. Komunikacia 0% dovolat sa na uvedene tel. cislo nemozne....

super

• zaujimave produkty
    • moc vela dobrych produktov

chodte do toho

• dobra cena
    • Obchod nema, kamennu predajnu, v ktorej by mohol zakaznikom ponuknut viac v pripade vyzdvihnutia obj cez internet

Spokojnost

Spokojnosť

• Dobré ceny
    • Avizovaných 48hod bolo v skutočnosti 72 hodín (nerátal som víkend)

Síce doprava bola cez inú spoločnosť ako bolo písané a trvala o jeden deň viac ako sľubovali, ale človeka jeden deň navyše nezabije a za tú cenu je to OK!