• Prijemna a promptna komunikacia
    • Rychle vybavenie nedostatkov/ reklamacii
    • Prehladny eshop
    • Rychle dodanie

Výhody: Rýchlosť a komunikácia

• vyborna komunikacia
    • informovali ma o dodani
    • ustretovy pristup

• Rýchlosť vybavenia, kvalita tovaru
    • Tovar v skutočnosti ešte krajsi ako na fotografii

• Vyborna komunikacia
    • Super poradenstvo
    • Rychle dodanie
    • Mile slecny na predajni, ktore vedeli poradit pri vybere

S obchodom mam vybornu skusenost, urcite odporucam, sam sa chystam nakupovat znova

• Výborná komunikácia, korektné jednanie, ochota poradiť

rýchle dodanie,príjemná komunikácia,spokojnosť!

• všetky druhy tovarov čo som si objednal a na stránke ich mali dustupné tak po dvoch dňoch mi obchod oznámil že ich majú dlhodobo nedostupné

Reakcia obchodu www.detsketuzby.sk

mrzí nás, že ste neboli s Vašim nákupom spokojný, žiaľ pri najpredávanejších kočíkov sa tovar rýchlo dopredáva a sklady neinformujú ihneď o vypredaní ( ide o minúty, nakoľko je výhrady distribútor danej značky), čo sa stalo aj v tomto prípade. Akonáhle nás však informovali, tak sme Vás obratom kontaktovali.

tím Detské túžby

Veľmi ochotná pani, komunikuje aj mailom a vedia poradiť. Určite odporúčam.

Milá pani predavačka vie poradiť a tovar bol rýchlo doručený.odporucam nakupovať v tomto obchode

• Velmi dobra komunikacia so zakaznikom
    • Poskodeny kocik vam vezmu a vymenia kym vas opravia
    • Ustretovost a ochota

Super. odporucam..

Hoci som objednávku zrušila, nakoľko tovar nebol momentálne dostupný, komunikácia z ich strany bola rýchla a maximalne ústretová.

Je prakticke nakupovat z dmu

Chodítko je pekné,len ma mrzí,že hrazdička je zlomená- nejde zaistiť. Bol to darček,tak nebol čas na výmenu- cesta do zahraničia.

• Výhodná cena
    • Dostatočná informovanosť o objednávke a odoslaní tovaru.
    • Tovar dosiel v stanovenom termíne.
    • Bezplatné poštovne
    • Predajca casto pri produkte udava ze ho ma skladom, pricom to tak nie je co predlzuje cas odoslania a dodania z dovodu naskladnenia tovaru.

Odporúčam tento obchod aj napriek nedostatkom s ktorými som sa stretol pri objednávaní.