• Žiadne výhody tohto obchodu niesu. Sú to klamári ktorý oberajú ľudí o peniaze. Výrobky sú na nič. Nikdy viac si od nich uz neobjednam.
    • Vrátenie peňazí ? Najprv som tam volala to sa k ním dovolať ešte dalo tak mi povedali že ich to mrzí že to posunu na ekonomické a peniaze mi vrátia. No prešiel mesiac telefónne linky si zrušili dovolať sa nedalo na email mi reagovali že áno vrátia peniaze že to posúvajú zase na ekonomické podotýkam prešiel mesiac. A potom mi napísali email že ich firma je insolventné a že niesu schopný splácať dlhy.
    • Sú to podvodníci!

Myslím že je kopec stránok kde sa dajú výrobky podobne delimanu objednať a aspoň budete mat istotu že aj keď niečo zaplatíte tak v prípade niečoho vám peniaze vrátia. Z delimana ich už neuvidíte nenechajte sa oklamať.

• Zavadzanie ludi
    • Klamstva
    • Nevratia peniaze a klamu
    • Vzdy vravia to iste

1.2.2023 som si objednala kuchynsky robot za 300€. No Kedze ho nemali na sklade, a ja som ho zaplatila prevodom, chcela som peniaze spat, pretoze nebudem cakat do augusta ked si mozem kupit iny robot skladom u ineho dodavatela. Najprv, jasne, do 14 dni mate peniaze na ucte. Potom kazdy jeden telefonat tie iste sracky o tom ako: preverujeme to, pozriem sa Vam nato atd atd a dalsie klamstva a vymysly. Potom mi napisali ze z technickych pricin mam cakat peniaze do 22.2.2023. To je posledny den kedy pockam na peniaze a tym padom padne posledna kvapka, ktora kvapne a podavam na Vas zalobu a budem to riesit cez pravnika!!!! NIKDY V ZIVOTE OD VAS UZ NIC NEOBJEDNAM!

Reakcia obchodu Delimano

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Mrzí nás, že sa nám tento raz nepodarilo naplniť Vaše očakávania z dôvodu nedostatku skladových zásob.
    V žiadnom prípade nám nejde o klamanie ľudí. Radi by sme Vás ubezpečili, že vždy robíme všetko preto, aby boli peniaze vrátené v čo najkratšom čase.
    V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. : 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected].

• V ponuke e-shopu majú tovar, ktorý reálne nemajú
    • Po zaplatení objednávky nedodajú ani produkt, ani nevrátia peniaze
    • Zamestnanci klamú a vymýšľajú si
    • Firma buď krachuje alebo iba odr***a ľudí

Zažil som už všeličo, ale táto firma je naozaj nonsens. Presne pred mesiacom a pol som si objednal z e-shopu produkt, ihneď ho zaplatil. Dodnes nemám ani produkt ani peniaze. Trvalo im týždeň, kým mi napísali že produkt nemajú, že mi vrátia peniaze. Viackrát som odvtedy s nimi komunikoval mailom aj telefonicky, snažil som sa dostať späť aspoň k zaplateným peniazom. Zamestnanci ma neustále zavádzali, skončilo to tak že som im poslal predžalobnú výzvu a idem sa s nimi súdiť. Mimochodom.. produkt samozrejme svieti v e-shope ako dostupný v počte 3 ks.. Asi by si ho mohli objednať a zaplatiť aj ďalší...

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že sa nám nepodarilo naplniť Vaše očakávania z dôvodu nedostatku skladových zásob. V žiadnom prípade nám nejde o klamanie ľudí. Naše webové stránky pravidelne aktualizujeme a snažíme sa predchádzať takýmto situáciám, niekedy však potrvá kým prebehnú všetky aktualizácie.
    Peniaze za zrušené objednávky sú refundované do 14 dní ako je uvedené v obchodných podmienkach. Meškanie mohlo byť pravdepodobne zapríčinené technickým problémom za ktorý sa ospravedlňujeme.
    V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na 02/59 220 750 alebo napíšte na [email protected].
    Ďakujeme za pochopenie.

• Super internetový obchod s krásnym a kvalitným tovarom.
    • Veľmi som spokojná s nákupom
    • Odporúčam !

Super internetový obchod s krásnym a kvalitným tovarom Nákup prebehol v poriadku, tovar prišiel do Vianoc a bol dobre zabalený. Odporúčam !

Žiaľ za 7 dní mi neboli schopní zásielku odoslať

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom.
    Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. Mohlo sa stať, že Vašu objednávku sme nemohli odoslať z iných dôvodov, za čo sa veľmi ospravedlňujeme.
    V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme za pochopenie.

• Mam dobre skusenosti

• Neskoro zrušená objednávka.

Na internetovej stránke uvedená v ponuke panvica, ktorá už dlhšiu dobu v ponuke nie je. A napriek tomu stále umožní vloženie do nákupného košíka a objednanie panvice. Zatiaľ mi neboli ani vrátené peniaze. Katastrofa.

Reakcia obchodu Delimano

Ohľadom vrátenia peňazí za zrušenú objednávku zavolajte na 02/59 220 750 alebo napíšte na [email protected]. Radi Vám to preveríme.

• pohodlný nákup aj zľava

• Tovar som objednala v dostatočnom predstihu bol to darček na Vianoce. Najprv mi zavolali, že sa tovar oneskorí ale, že stihne doraziť. Týždeň pred Vianocami mi zavolali, že tovar nevedia doručiť nakoľko sa vypredal. Ako keď som ho mala objednaný a bol nákladné ný. Veľmi zle skúsenosti mám v poslednej dobe.

Veľmi ma mrzí ako sa správajú k stálim zákazníkom.

Reakcia obchodu Delimano

Dobrý deň, veľmi nás mrzia spôsobené komplikácie, za ktoré sa ospravedlňujeme. Žiaľ, niekedy sa stáva, že sa počas vybavovania objednávok daný tovar vypredá. Vždy sa snažíme o rýchle opätovné naskladnenie, niektoré faktory, žiaľ, do plnej miery ovplyvniť nedokážeme.

Tovar stále nemám, niet čo hodnotiť. Len to, že sú nespoľahliví

Hrniec super no dodanie katastrofa 2 týždne

Reakcia obchodu Delimano

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania.Žiaľ, mierne meškanie dodania zásielky bolo spôsobené hektickejším obdobím a procesy externej dodacej spoločnosti nedokážeme do plnej miery ovplyvniť. Radi by sme Vás ubezpečili, že sa vždy snažíme o efektívne dodanie.

Iné internetové obchody fungujú tak, že
    Objednám a o deň - dva mám doručené. U vás to nie je pravda. Tovar ešte stále nebol doručený a ešte aj párkrát telefonicky dotazovany

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom.

• Objednávka uskutočnená 22.11. Po dvoch týždnoch mail, že nie je na sklade jedna z obj panvíc. Chcela som zrušit celú obj, ale bolo mi povedané, že mi ostatné zašlú. Doteraz obj nedorazila, panvice mám už z inej stránky.

obchod neodporúčam

Reakcia obchodu Delimano

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom. Mrzí nás, že sa nám nepodarilo naplniť Vaše očakávania a doba doručenia tovaru sa predĺžila z dôvodu nedostatku skladových zásob. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Mohlo sa stať, že Vašu objednávku sme nemohli odoslať z iných dôvodov, za čo sa veľmi ospravedlňujeme.

• Málo tovaru skladom

Reakcia obchodu Delimano

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Veľmi si ju vážime, aj na základe nej sa snažíme zlepšovať naše interné a externé procesy. Žiaľ, zásoby produktov sú limitované. Vždy sa snažíme o rýchle opätovné naskladnenie, niektoré faktory, žiaľ, do plnej miery ovplyvniť nedokážeme.

Objednavku mi zrusili, vraj ten tovar nemaju a peniaze zatial nevratili, hlavne, ze na stranke stale produkt maju vystaveny v ponuke

Reakcia obchodu Delimano

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa, ak boli s kúpou produktu spojené akékoľvek nepríjemnosti.Žiaľ, niekedy sa stáva, že sa počas vybavovania objednávok daný tovar vypredá a vtedy sme, žiaľ, nútení zrušiť aj už existujúce objednávky. Vždy sa snažíme o rýchle opätovné naskladnenie, niektoré faktory, žiaľ, do plnej miery ovplyvniť nedokážeme. Peniaze za zrušenú objednávku môžete očakávať späť poľa zákonnej lehoty do 14 dní.

• Viac tovaru na sklade v obchode

promptnosť, ochota, všetko OK

CV

som spokojný

S tovarom aj s dodanim objednaneho tovaru som spokojná,nakup odporúčam.