• Rýchle vybavená objednávka

• rychlost dodania

Ďakujem!

Deklarovali ste dodaciu lehotu 7dni. Myslel som si , ze si davate velku rezervu. No ani tuto lehotu ste nedodrzali a pretiahli ste ju. Keby ste drziak uterakov poslalipesi, urcite by tu bol skor. Tovar ani nekoresponduje s obrazkom na webe

Reakcia obchodu Darnia

Ďakujem za recenziu. Ak podľa Vás tovar nekorešponduje s obrázkom na webe môžete tovar vrátiť, máte na to právo. Doposiaľ s týmto tovarom nebol takýto problém!
    Čo sa týka dodacej lehoty - tovar ste objednali v nedeľu, 5.5., v správe som Vám napísala, že tovar "štandardne posielame do 3 až 5 PRACOVNÝCH dní" (7 dní som nedeklarovala nikde). Medzičasom bol aj sviatok aj víkend. 13.5.-pondelok- som Vám tovar odoslala, čo bol 5. pracovný deň! Takže prosím Vás nezavádzajte!
    Hoci zverejnená nie nie je, ale mali ste výhrady aj voči dopravcovi, že ste boli blokovaný celý deň, lebo ráno ste dostali sms správu o doručovaní, ale presný čas tam nebol... (balík Vám bol doručení ešte pred obedom!). Jednak na túto problematiku dosah nemám, ale zvyčajne to funguje tak u kuriérskych spoločnostiach, po druhé Vám nabudúce, ak objednáte niečo odporúčam využiť parcelshopy, alebo doručenie na poštu, budete mať pohodlie vybrať čas prevzatia podľa vlastného uváženia!

Anita Bőd Albert

Sieťka proti hmyzu magnetická - jedna sieťka bola zabalená, ale použitá a zamazaná od blata.

Reakcia obchodu Darnia

Dobrý deň! Tovar bol priamo zo skladu, určite použitá nebola. Ak ste mali pochybnosti ohľadom tovaru mali by ste reklamovať priamo a to hneď po doručení balíka ( 7.5.2019) a nie po uplynutí týždňa! Neevidujem od Vás ani e-mail, ani hovor, takže ďakujem za recenziu, ale bohužiaľ jeho opodstatnenosť nie je potvrdená a Vaše tvrdenia striktne odmietam!

Anita Bőd Albert

Veľmi dobrá komunikácia ohľadom objednávky,resp že aktuálne nemáte toľko kusov na sklade,koľko si chcem kúpiť.

Spokojny

všetko prebehlo OK

Ďakujeme! :)

Dakujem

Ďakujeme :-)

jeden pohárik prišiel rozbitý

Reakcia obchodu Darnia

Ďakujeme za recenziu, nedostala som od Vás žiadnu spätnú väzbu ohľadom rozbiteho tovaru. Kontaktujte na a bude mé vec riešiť :)

Maximalna spokojnost, ochota a rychle vybavenie.

• Dobré

• rýchle, lacné

Veľmi pekne ďakujeme! :)

super všetko bolo o.k.:-)

Ďakujeme! :-)

• spokojnosť,rýchle dodanie,kvalita....

Ďakujem!

• Bol to môj prvý nákup ktorý prebehol úplnej mojej spokojnosti
    • žiadnu som nenašieľ

Bol som pravideľne informovaný o stave objednávky i v poriadku.doprava bola

Ďakujem!

Objednávka i dodanie bez problémov, tovar zodpovedal zobrazeniu.

Ďakujeme pekne! :-)

Slušný obchod so slabšou komunikáciou. ináč spokojnosť.

Reakcia obchodu Darnia

Dobrý deň, bola by som rada, keby ste boli presnejšie napísali, čo myslíte pod slabšiu komunikáciiu... Zákazníkov informujeme o prijatí objednávky, o tom, že sa vybavuje, s približným termínom dodania. Informáciu dostane aj o tom, keď je tovar už pripravený na odoslanie... Následne aj prepravca posiela informácie o priebehu doručenia...

Ale ďakujem za postreh

Dobrý

Ďakujeme :-)

• Všetko na vysokej úrovni

Reakcia obchodu Darnia

Ďakujeme za vašu recenziu! :-)