Darnia

• 5,6 dňa Priemerná doba dodania v dňoch

Recenzie Darnia

Mário Pánis

Pridané: 22. júna 2016

• môžem nakupovať v pohodlý domova
  • neviem o nijakých

primeraná cena a dobrá komunikácia z obchodom

Zlatovský

Pridané: 11. júna 2016

• Podľa druhu tovaru
  • viazne dodacia lehota

Tovar , ktorý som objednal je dobrý, len vo vnútri som našiel pripináčky a tie asi do plastovej zárubne nebudem môcť zapnúť, teda musím niečo vymyslieť. Inakšie ssom spokojný.

Anonym

Pridané: 31. mája 2016

Recenzia bola odstránená z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.

Anonym

Pridané: 30. mája 2016

beruška

Pridané: 21. mája 2016

So spoluprácou som spokojná, tovar bol dodaný v poriadku a v pomerne rýchlom čase. Odporúčam obchod.

Timi

Pridané: 15. mája 2016

• Ziadne
  • Objednany tovar neposiela na mail neodpoveda

Neobjednavajte

Reakcia obchodu Darnia

Vážená p. Tímea, nerozumiem Vášmu negatívnemu hodnoteniu, nakoľko ste boli informovaná o všetkých zmenách stavu objednávky na zadanú mailú adresu:
dňa 04/05/2016 - 07:39:50 - Potvrdenie objednávky - logované v našom systéme
dňa 08/05/2016 - 19:47:58 - Oznámenie o meškaní dodania - logované v našom systéme
dňa 10/05/2016 - 08:44:12 - Odpoveď na Váš mail
dňa 12/05/2016 - 16:45:19 - Oznámenie o odoslaní zásielky - logované v našom systéme

Oznámila som Vám aj to, že ako ospravedlnenie za meškanie Vám nebudem rátať dopravné náklady.

Ďalej, všetky zmeny môžete sledovať po prihlásení na stránku, nakoľko ste registrovaná.

Akceptujem všetky reakcie a kritiky, ale toto považujem za neopodstatnený. Prosím skontrolujte si svoju mailovú adresu, ktorú ste zadali pri objednávke, aj spamy!

Albertová - DARNIA

filipo61

Pridané: 6. apríla 2016

• Mali to, čo som potreboval
  • Zlá komunikácia. Potvrdenie objednávky som zistil na stránke, neprišiel žiadny mail, o odoslaní som mal byť informovaný, nestalo sa.

Mám, čo som potreboval, akceptujem dlhšiu dobu dodania, boli sviatky.

Reakcia obchodu Darnia

Ďakujeme za Vašu reakciu! Mala by som ale jeden postreh: objednávku ste zadali 27. marca (nedeľa) a následne dňa 29. marca (utorok - po Veľkej noci) som Vám potvrdila objednávku mailom. Mám to logované v systéme.
Ale ešte raz ďakujem za reakciu a odporúčanie! :)

gothic

Pridané: 25. decembra 2015

• nákup v pohodlí domova
  • najväčšou slabinou je dodacia lehota
  • ak je niečom skladom, prečo od objednávky po dodanie prešlo 13 dní???

obchod neodporúčam
dodacia lehota na tovar skladom bola 13 dní
na môj mail o stave dodávky nikto nereagoval
poháre kt. boli nazvané ako "whiskey" poháre, sú v skutočnosti oveľa väčšie - hodia sa skôr na vodu

Reakcia obchodu Darnia

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu reakciu.
Mala by som ale zopár slov k tomu.
1. Ako ste si asi nevšimli, stav skladu bolo pri tovare "Skladom u dodávateľa", nie "Skladom", v obchodných podmienkach máme jasne rozpísané, čo tieto dva pojmi znamenajú!
2. V potvrdzujúcom maily ste dostali informáciu, že tovar bude odoslaný do 3 až 5 pracovných dní. Objednali ste 10.12.2015, o 23:34, t.j. ja som Vám to potvrdila 11.12.2015. 5 pracovných dní uplynulo 17.12.2015, kedy Vám bola zásielka odoslaná, o čom ste bola aj informovaná. Rýchlosť pošty bohužiaľ nemáme v moci riadiť, hlavne v predvianočnom období.
3. Objednávky sme v roku 2015 prijímali do 11.12.2015, o čom sme zákazníkov informovali na viacerých fóroch a viackrát. Po tomto termíne sme vybavili všetky aktívne objednávky, a "vypli sme". Preto sa Vám ospravedlňujem, že som Vám nereagovala na Váš mail zo dňa 21.12, ktorú ste mi poslali o 22.36 hod.
A čo sa týka kritiky na tovar: v názve je napísané, že "Pohár 320ml...", v popise taktiež "objem 320ml", takže ste vedeli o akú veľkosť ide!
Ďakujem a prajem všetko najlepšie do nového roku!

gabi

Pridané: 19. decembra 2015

• Tovar ktory sa mi nikde inde nepodarilo zohnat
  • Velmi vysoke postovne

Odporucam