Spoľahlivý obchod s dobrými cenami. Dobrá komunikácia, ak vznikne problém , hneď riešia.

Tovar bol doručený na tretí deň. Trochu ma prekvapilo, že bol softbox zabalený iba v dosť malej vrstve baliacej fólie (žiadna krabica), našťastie nič nebolo poškodené, takže spokojnosť a vrelo odporúčam. Nakupovala som tu už niekoľkokrát.

Prajeme pekný deň Janka,

sme radi že bolo všetko v poriadku. Nedostatky do budúcna opravíme ;)

Dodacia lehota nebola dodrzana, a na mail som dostal odpoved az potom, nez som od kupy odstupil, nie predtym, ked som sa snazil zistit, preco tomu tak je.

Vážený Ivan,

mrzí nás vzniknutá situácia a ešte raz sa ospravedlňujeme.

Prajeme Vám všetko dobré. Fotoobchod Darian

• cena, rýchlosť dodania, ochota, prekvapenie :-)

Obchod zrušil objednávku, ktorú riadne prijal (potvrdenie prišlo mailom). Navyše obchodtvrdil že na objednanom tovare bola nulová cena, čo nie je pravda (mám k dispozícii mail s potvrdením nenulovej ceny). Považujem to za maximálne neseriózne jednanie, nie som zvyknutý, že obchodníci vyslovene klamú

Prajeme vám pekný deň Martin,

objednali ste si tovar na ktorý bola chybne nastavená cena 1 € o čom ste dostali aj automatické potvrdenie. Ihneď sme Vás informovali že produkt už nie je v ponuke a nevieme ho dodať. Neklamali sme Vás.
    Verím, že nabudúce budeme mať objednaný tovar k dispozícii a na sklade a teda na druhý deň ho doručíme k Vám.

Prajeme Vám pekný deň a všetko dobré. Darian

• Aktulna dostupnost na e-shope : skladom u dodavatela, realny stav : nie je dostupne , bolo by korektne tento stav na eshope po tyzdni zmenit a nezavadzat zakaznika

Super komunikace a domluva

Rychle a bezproblemove dodanie.

Tovar objednaný pred týždňom. Sľubované doručenie do druhého dňa. Tovar stále neprišiel. Nikto nekomunikuje. Neodporúčam.

• Nekomunikuje ani telefonem ani mailem

• Neviem posúdiť
    • Neviem posúdiť

Jednalo sa o prvý nákup.

• Pomalá reakcia na emaily
    • Pomalé vybavenie objednávky
    • Nefunkčný telefónny kontakt

Eshop mi zaslal zlú objednávku, na emaily nereaguju do 48 hodín. Stále som sa nedostal k objednávke čo som zaplatil z pred týždňa.

Eshop neodpovedal na žiaden emailový kontakt a nedvíha telefón. Silno neodporúčam.

• cely obchod

Tovar som si objednal a bolo mi oznamene, ze dorazi do 3 dni... po piatich dnoch som sa pytal na stav objednavky, bolo mi povedane, ze tovar je uz na ceste a ze dorazi do konca tyzdna (2 dni). Teraz je uz takmer konciec dalsieho tyzdna, a obchod pre istotu prestal komunikovat vobec. Prve dva telefonaty mi zlozili, na dalsie dva uz pre istotu nereagovali nijako. Absolutne neodporucam tento obchod. jedine moje stastie bolo, ze som si dal tovar doviezt na dobierku (co bezne nerobim)...
    Maju jedine stastie, ze sa im v hodnoteni neda dat 0*, lebo ani tej pol hviezdicky si nezasluzia.

Na internete ponúkajú to, čo v skutočnosti nemajú na sklade, a ani nedokážu zabezpečiť!
    Kúpil som ho v inom obchode.

Tovar som nedostal , telefon nedvihaju, na mail neodpovedaju.

Aj keď môj objednaný tovar nebol na sklade, kontaktoval ma asistent predaja a dohodli sme sa na alternatíve. Ďakujem krásne, a nenakupovala som prvýkrát, no ani posledný. Odporucam !

Zaplatila som viac ako 300 eur za objednavku, už viac ako mesiac čakam zasielku. Zatial som nedostala nič, na emaily neodpovedaju a telefon nezdvihaju.

• 10 dni od objednavky a zaplatenia, ziadny tovar, ziadna odpoved na emaily a spravy na messengeri

Bol to môj prvý nákup. Transakcia prebehla bez problémov, okamžité dodanie tovaru a potrebných dokumentov. Max. spokojnosť. 5*

Objednávka mi nebola doručená, mailom sa mi nikto neozval, na telefónne číslo sa nedá dovolať a mail ktorý sa im snažím poslať nejde doručiť!!!