• Pre mňa doposiaľ neznámy obchod z opačnej strany republiky, ale som veľmi spokojný. Objednávku som spravil v sobotu poobede a tovar som mal už v utorok doma.

Som spokojný s vybavením a doručením

• rychlo a promtne

• Veľmi rýchlo vybavená požiadavka.
    • Žiadna

spokojnosť po všetkých stránkach

• Super komunikácia
    • Nemám

• Komunikativnost a profesionalita zamestnancov.

Urcite odporucam, nemam ziadnu negativnu skusenost.

• Objednany tovar mi bol doručený na druhy deň od objednania

Obchod odporučam aj ostaním zákazníkom a dúfam, ze budú aspoň tak spokojní ako ja.

• Expresne rýchlo vybavená objednavka
    • Skvele ceny

• vyhoda

• Obchod reagoval velmi rýchlo.
    • Tovar bol doručený v dohodnutom termíne.

• perfektna hračka uplne ako original
    • pekna
    • akurat velkost pre dieta
    • lahucka
    • vyborne prepracovana

• Ak na webovej stránke firma oznamuje, že tovar je na sklade vysvetľujú to tak, že je na externom sklade s dobou čakania na dodanie niekoľko dní.

Reakcia obchodu Daner.sk

ďakujeme za recenziu, jednalo sa o výpadok dodávok tovaru od dodávateľa, na čo sme Vás hneď aj upozornili. Prajem pekný deň.

• Výhoda