• prístup k zákazníkovi
    • nenašiel som

profesionálny prístup

Ďakujeme

• postovne zdarma, nizke ceny

• Vyborna cena,

Prijemne nakupovanie, spolahlivosť

• dovoz zdarma

Ďakujeme

• zameranie na jednu značku
    • perfektný prehľad a popis produktov

E-shop predáva všetky výrobky zn. PUKY,výborný prehľad, super popis tovarov, po objednávke sme mali tovar do 2 dní doma...jednoduché, rýchle, kvalitné...naozaj veľká spokojnosť :) Určite sme nenakupovali poslednýkrát a tento e-shop odporučíme aj známym.

Ďakujeme

• dovoz bol zdarma, prehľadnosť obchodu

Dobré ceny, rýchle dodanie, výhoda dovozu zdarma. Tovar bol dobre zabalený a mal slovenský návod. Odporúčam všetkým.

Ďakujeme

Zatiaľ to bol náš prvý nákup, takže ťažko zovšeobecňovať. S touto prvou dodávkou tovaru sme boli nadmieru spokojní. Rýchla, presná, v poriadku.

• komunikacia

Som nespokojny nakolko mi predali vystavny kus bez predchadzajuceho upozornenia, poslali nekompletne balenie, bez navodu v SJ, poškodena-pretlačena konštrukcia v dlžke cca 5cm

• Prehľadnosť obchodu a rôznorodosť tovaru.
    • Nepostrehol som.

Kvalitný tovar za prijeteľnú cenu. Dlhšia doba doručenie bola spôsobená externým dodávateľov, o čom som bol informovaný telefonicky.
    Obchod určite môžem vrelo odporúčať. Výborná komunikácia.

• dobra cena
    • vyborna komunikacia
    • rychle dodanie tovaru

• Velmi dobrá komunikácia a ochota.

Velmi pekný a kvalitný tovar pre deti.Pekná a dobre pozeraťelná stránka.Personál milí a ochotný.Všetkym odporúčam.

• xxx

xxx

• - široký ponúkaný sortiment
    • - dostupnosť tovaru
    • - prehľadnosť stránky
    • - podrobný popis tovaru

Prehľadnosť ponúkaného tovaru, dobrý podrobný popis tovaru a jeho doplnkov. Rýchla dostupnosť tovaru a dovoz zdarma kuriérom. Odporúčala by som ho ostatným.

• top-kvalita

odporúčam

• rychle dorucenie

• jednoduchosť, rýchlosť

jediné odrážadlo vhodné aj pre malé dieťa - 2 roky a 5 mesiacov. už jazdí ako šarkan.

• - rýchle vybavenie objednávky, v stredu vecer som objednala, vo stvrtok napisali, ze to uz posielaju a v piatok doobeda to bolo u nas doma
    • - moznost platit na dobierku kurierovi
    • - vyborna kurierska sluzba, prisla mi sms, kurier sa ozval v dostatocnom predstihu
    • - vynikajuci sortiment znacky PUKI, nemusite hladat inde, je tu aj moznost zakupit doplnky priamo k vybranemu tovaru
    • - prehladne zoradeny tovar podla veku deti
    • - vyborny popis jednotlivych vyrobkov a dostatocne velke fotografie vyrobkov
    • - postovne a balne zdarma, takze vam nestupaju naklady
    • - viditelne uvedene obchodne podmienky na stranke, nemusite hladat lupou, vsetko jasne napisane
    • - mne osobne chybal odkaz na stranky vyrobcu, respektive nejake video o jednotlivych odrazadlach a bycikloch, aby som sa predsa len lepsie zorientovala v ponuke, ale vsetko som nasla na internete

- pokial chcete vyrobky PUKI tak jednoznacne by som zvolila tento obchod, je tam vsetko jasne rozdelene, vyrobku su oznacene s peknymi velkymi fotkami
    - doprava tovaru je obrovske plus a podla mna aj moznost platit na dobierku priamo kurierovi
    - nemusite hladat lacnejsie ponuky, nenajdete, a ked nahodou ano, tak cena za dopravu + balne je tak vysoke, ze vas to nakoniec aj tak vyjde drahsie
    - takze urcite odporucam obchod ostatnym