• Nebola mi doručená kompletná objednávka. Za nedodaný tovar mi nevrátili peniaze ani po opakovanom napísaní mailu.

Už sa teším na novú objednávku,ktorá by mala čoskoro doraziť.Výrobky sa mi velmi páčia sú in, a pomohli mi uskladnit veľa vecí, asú velmi pekné a moderné,oživili moju starú stenu, ktorá ožila. Ďakujém a prajem veľa spokojných zákazníkov.

• Rychle dodanie

• Zla komunikacia s obchodom
    • Ziadna odozva na moju prosbu zmenit platbu, lebo z ich strany nastal problem s platbou

Pri robeni objednavky som sa preklikala az k platbe. A tu nastal problem. Nastala chyba pri platbe kartou. Tak som kontaktovala obchod, aby mi zmenil druh platby na bankovy prevod. Bohuzial ani po dvoch tyzdnoch sa tak nestalo. Otras.

Spinkajú pri komunikacii, ale to neva, je toho nad hlavu, hlavne ,aby tovar prišiel a potešil ma. Prajem veľa zákaziek a spokojných zákazníkov.

• Tovar mi prišiel poškodený. Na email mi nikto neodpovedal.

• rychlost

• Vynikajúca komunikácia a riešenie objednávky s pracovníkmi tohto e-shopu. Ústretovosť a ochota.

• Nemám informáciu kedy by tovar mohol byť doručený. Zaplatila som online.

• Asi nemajú na mňa čas.

Tovar bol poškodený vyzerá že pri balení silno zatlačili . Neodporúčam!!!!

Spokojnosť vďaka,odporúčam :)

• rýchle dodanie tovaru, kvalitný materiál

• Rýchle dodanie tovaru, dobrá cena

• Rychle dodanie
    • Nesetrne balenie k zivotnemu prostrediu. Cenim si, ze tovar prisiel neposkodeny, ale tolko zbytocnej folie, co bolo vo velkej krabici s malymi kosikmi, to ma zamrzelo. Nabuduce mensiu krabicu radsej.

Skvely tovar, spokojnost.

• nevýhodou bolo, že šírka boxu bola uvedená v najužšej (spodnej) časti a nie v najširšej (hornej) časti. z tohto dôvodu je pre mňa úložný box nevyhovujúci, ale nechce sa mi riešiť jej vrátenie, čo je už môj problém :)

• potesilo ma to ze kupim vyrobok curver za dobru cenu

• Rychle dodanie....

• nasla som na nom tovar, ktory som dlho zhanala
    • ziadna