• Maju veci ktore nekupite v obchodakoch ani nikde inde.
    • žiadne,možno viac produktov.

nakupujte,nakupujte a nakupujte

• rýchlost

• rýchlosť
    • nevidím žiadne

1. skúsenosť pozitívna

odporúčam - dobrá komunikácia, rýchlosť doručenia

• rychle dodanie
    • slaby vyber

rychly a spolahlivy

Reakcia obchodu Coreshop.sk

Děkujeme za Váš názor. Pokud je slabým výběrem sortiment, který daleko přesahuje 10 000 druhů různých produktů, tak Vám rádi doporučíme spřízněný Metalshop.sk, kde aktuálně najdete 21 345 produktov on-line a skladom. ;-)

Som velmi spokojna s obchodom aj tovarom,,,aj rychlostou dodania objednavky..

• Dobrý výber.
    • Nenašie som.

Som spokojný aj keď označovanie veľkosti by sa mohlo trocha zmeniť ale uvedomujem si že výrobcovia si robia vlastné veľkosti a meranie každého tovaru by bolo nereálne pre predajcu.Mne sa stalo že veľkosť nesedela ale predajca bol ochotný a tovar my vymenil do niekoľkých dní. Odporúčanie zákazníkom: do objednávky vpíšte aj svoje miery a požiadajte o premeranie ak si nieste istý.

• široky vyber
    • zaujimave strihy
    • originalne veci
    • dobre znacenie vyrobkov
    • nenasla som ziadne

originalne nie tuctove veci
    odporucam ostatnym
    a pre chlapov radsej 3 krat merat aby ste nemuseli vracat lebo im hoc co nesedi

• dostupne ceny, rychle dorucenie
    • ziadne ma nenapadaju

MEGA!

• komunikatívnosť, rýchlosť, ústretovosť
    • nemám

vrelo odporúčam, spoľahnutie, ústretové jednanie pri výmene veľkosti tovaru, rýchla výmena

• široký sortiment tovaru, možnosť filtrovať tovar na stránke podľa viacerých kritérií
    • 1, pri niektorých tovaroch nieje uvedená tabuľka rozmerov (košeľa Jack Daniels), čo je pri internetovom nákupe oblečenia pomerne dôležité
    • 2, v porovnaní s inými obchodmi sú ceny pomerne vyššie

Reakcia obchodu Coreshop.sk

Děkujeme za Váš názor. U oblečení, kde rozměry odpovídají obvyklým tabulkám a běžným, konvenčním normám, rozměry do popisek neuvádíme. Naopak, vyžádá-li si někdo rozměry emailem či telefonicky, spolupracujeme a informace poskytujeme. Je nejlepší v takovým případech napsat email, uvést velikost, kterou zákazník běžně nakupuje, a přesné rozměry v centimetrech, které požaduje. S takovými údaji můžeme bez problémů pracovat a doporučit tu nejvhodnější velikost. Není na škodu pro představu napsat, jestli si představujete zboží na sobě upnuté či volné apod.

• expresná doba dodania
    • pri každej položke je údaj o dostupnosti
    • široký sortiment
    • skvelá komunikácia

Objednala som vianočný darček 8.11. v konkurenčnom spike street shope. Časť mi prišla po 2 týždňoch a mali doposlať mikinu do 2 týždňov. Musela som im vypisovať a pýtať sa na stav objednávky, stále sľubovali a 2 dni pred Vianocami napísali, že už sa to nestihne a ak mám záujem, môžem objednať opäť.
    Takže som objednala u Vás- v stredu objednala a v piatok bola zásielka pripravená na vyzdvihnutie. Bola som nadšená a príjemne prekvapená. Myslím, že ponúkate bezkonkurenčne najkrajší tovar a úžasnú rýchlu komunikáciu, serióznosť a spoľahlivosť. Jednoznačne budem objednávať len u Vás a samozrejme odporúčať známym.

• Rychle vybavenie objednavky
    • Zatial nemam zle skusenosti

Odporucam

• výhody - objednal som si, prislo to rychlo, neposkodene, presne to co som si objednal, bez prietahov, komplikacii atd., ciže spokojnost
    • preco ?? - oblubena znacka metal mulisha
    • vas obchod je maloktory čo ju ponuka
    • zapory nevyhody som nezaznamenal ziadne
    • urcite mozem len odporucit

moj nazor na obchod -
    nakupil som pretože ponukate moju oblubenu znacku metal mulisha a malo kto ju na svk ponuka a celkovo sa mi paci ten styl oblecenia
    urcite odporucim
    skusenost mam zatial len jednu a ta je dobra

Ceny by mohli byt trošičku nižšie :-) Ale som spokojna s tovarom :)

• Kvalita
    • Značky

Rýchlosť dodania

• Rychle dorucenie kvalitny tovar
    • Asi ziadne...aj reklamacie vybavuju rychlo...

Su fajn rada tu nakupujem...kvalitny tovar,rychle dorucenie,a co je velmi podstatne su seriozni,aj ked je reklamacia tak vyriesia rychlo.rada tu nakupujem;-)

• Je to pohodlné.

Som veľmi spokojná a odporúčam nákup.

• Velmi rýchle vybavenie objednávky
    • Zatiľ som nepostrehla

Nakupovala som prvý krát a som nadmieru spokojná