• su tam dobre veci
    • akurat kurier je divny namysleny ale zas aochotny bol akurat by som lepši pristum ocenila z kurierskej služby

je spolahlivý

• Dobry sortiment, spolahlivost, kratka dodacia lehota vzdy som mal veci na druhy den
    • nakupil som u vas uz dost veci a zatial som nedostal zidnu akciu alebo zlavu ... :D !

Korektny a siroky sortiment

Reakcia obchodu Coreshop.sk

Napište nám email a požádejte o věrnostní slevu. Podíváme se na Vaše objednávky a zhodnotíme je.

• tovar je kvalitny a bol rychlo doruceny
    • cislovanie nesedi, tricko najmensej velkosti mi bolo velke, to je riziko vsetkych nakupov cez internet

Reakcia obchodu Coreshop.sk

V popisce by měly být rozměry rozepsané. Jestli tomu tak nebylo, omlouváme se. Příště nás před koupí upozorněte. Rádi velikosti na požádání poskytneme, chybí-li někde.

• pekné veci
    • rýchle doručenie
    • dobré akcie
    • niektoré pekné veci dosť drahé

Nakúpila som si v tomto obchode, lebo sú tu pekné veci, a niekedy dobré zľavy.

Reakcia obchodu Coreshop.sk

Některé kusové produkty mohou mít vyšší cenu, protože se jedná o exkluzivní zboží, které hned tak neseženete. Samozřejmě je to případ od případu jiné. Cenu ovlivňuje mnoho faktorů.

nakupil som viac krat vsetko OK naposledy som na boxerkach nasiel prepisanu velkost perom tak aby sedela mojej objednavke . a jedno tricko nezabalene stoho som nemal dobry pocit,ale reklamacne oddelenie bolo ustretove a reagovali hned na druhy den na moj email.ale inak spokojnost z obchodom

• rychly a prehladny nakup
    • chcelo by to este vacsi vyber

Reakcia obchodu Coreshop.sk

Pořád objednáváme nové značky a doplňujeme ty ostatní. Z nových letos např. LIVE NATION nebo MIL-TEC, a pokračujeme samozřejmě dá. :-)

• -rýchle dorucenie objednavky
    • -široká ponuka tovaru
    • -prijatelné ceny tovaru
    • -často sa mi stane že si vyhliadnem nejaký tovar a keď ho chcem o dva dni objednať tak už jednoducho nie je na sklade
    • -informácie o tovare sú občas nepresné (rozmery, farebný odtieň atď)

-jeden z tých lepších e-shopov na slovensku s dobrou ponukou tovaru
    -rýchla komunikácia caz e-mail o stave objednávky
    -rýchle doručenie objednávky

Reakcia obchodu Coreshop.sk

Čím dříve objednáte, tím lépe. Jeden produkt se vyprodá hned, druhý za půl roku. Je to různé. Nejste-li si někde jistý barvou nebo rozměrem, napište nám nebo zavolejte. Rádi Vám pomůžeme.

• moderný design
    • menej druhov tovaru oproti Coreshop.com

zaujímavé kúsky
    moderný design
    bezproblémový e shop

Reakcia obchodu Coreshop.sk

Coreshop.com neexistuje - na téhle doméně najdete akorát reklamní seznam s odkazy na jiné obchody. Jestli jste měl/a na mysli Coreshop.cz, tak je to jen česká verze shopu. V obou by mělo být stejné zboží.

• Rýchle doručenie, kvalitný tovar.
    • Zatiaľ o žiadnych neviem.

Podľa mňa sa v tomto obchode rozhodne oplatí nakupovať. Vysoká kvalita za výbornú cenu.

• Spolahlivost

• - neochotná kuriérska služba

Reakcia obchodu Coreshop.sk

Možná to bylo způsobeno předvánočním shonem, protože kurýři jsou obvykle naopak velmi ochotní.

• -rýchlosť
    • -korektnosť
    • -darček
    • -široký sortiment
    • -neprišiel som zatiaľ na ne :)

vôbec netuším :) skôr asi vlastnými slovami

• Velmi pekny vyber... co sa tyka mikin maju velmi pekny vyber, tvar mikin je velmi dobry a kvalitny...zatial som nenasiel obchod z lepsimi mikinami za rovnake ceny
    • par krat som mal vyhliadnute mikiny, no nemali moje cislo L-ko ktore by mohli doplnat..

osobne mam velmi prijemny pocit z tohto obchodu.. urcite odporucam...vyhody su: popis velkosti v cm...

Reakcia obchodu Coreshop.sk

Velikosti se snažíme doplňovat průběžně. Jednotlivé značky objednáváme hromadně, tudíž není možné reagovat na vyprodanou velikost ihned. V ohlídání požadované velikosti významně napomůže nastavení hlídacího psa. U streetových značek (DC, VANS, CIRCA, IRON FIST...) se objevují jen nové kolekce - k vyprodaným modelům se nevracíme.

• veľký výber
    • komunikácia
    • zatiaľ žiadne

pohoda
    klídek
    tabáček

• Rýchle dodanie tovaru.
    • Coreshop mi odporučili známi.
    • Bol tu najlepší výber.
    • Z polopernamentných farieb na vlasy by mohli byť na výber aj Manic Panic.

Som spokojná.

Reakcia obchodu Coreshop.sk

Barvy průběžně doplňujeme, takže by se časem mohla Manic Panic objevit.

• Obchod sa tvári, že ponúka kvalitné veci , ktoré tu inde nedostanete.
    • Na stránkach zavádzajú tým,že výrobky sú kvalitné značkové veci napr. hudobné tričká akože americká výroba BRAVADO a domov vám príde treťotriedne tričko z burzy v Poľsku nejakej nidentifikovateľnej výroby.

Každý nech vyskúša,ešte šťastie ,že po vrátení tovaru sa zachovali čestne a hneď mi previedli peniaze späť na účet.

Reakcia obchodu Coreshop.sk

Zboží BRAVADO pochází z USA, a to přímo ze společnosti BRAVADO. O tom, co nabízejí, co vyrábějí a s kým podepisují smlouvu, rozhodují oni. My můžeme zaručit jediné: zboží má platnou licenci a pochází výhradně od dodavatele BRAVADO, ačkoli se nemusí jednat přímo o produkt BRAVADO. V jejich katalogu je spousta dalšího zboží, které jen distribuují a které nevyrábějí. Na kvalitu má každý trochu jiný názor a stává se, že si zákazníci myslí, že když objednají zboží ze zámoří, bude automaticky nezničitelné. Není tomu tak. Na Coreshop.sk obdržíte vždy originální zboží, resp. zboží s platnou licencí - žádné padělky.

• inde tieto veci nedostať
    • drahé poštovné

Reakcia obchodu Coreshop.sk

Platba předem je výhodnější než dobírka (pouze 3,-€), a služba Uloženka.cz je ještě levnější (pobočka v Bratislavě). Také můžete mít poštovné zdarma u zboží nad 130,-€. Alternativ je více.

• tovar ktory som si zakupil vo vasom obchode ma vyšiel cenovo najvyhodnejšie

objednavam dost často a ked mi pride nejaky tovar tešim sa na nalepky ktore su tam ako darček ale bohužial od vas som nedostal žiadnu, dostal som ako prekvapenie "tričko" ako ste pri objednavke napisali že vyberiete podla tovaru ktory som si zakupil, moja objednavka obsahovala velkosti M prišla mi domov KOŠELA velkosti S s nejakym logom činskeho draka stohto som bol dost sklamany a preto vo vašom obchode už určite nakupovat nebudem ...

Reakcia obchodu Coreshop.sk

Když nám došla trička, přikládali jsme dárkové košile. Velikost S jste dostal, protože košile byly šity nadměrně a košile S odpovídala rozměry tričku M. Nevím, jak mám reagovat na to, že z jiného shopu dostanete pár nálepek za několik desítek korun a u nás košili v hodnotě několik stovek. Asi je nálepka za dvacku pro Vás lepším dárkem než košile za pětikilo. Beru, každý nahlížíme na věci jinak. ;-)

• Ako jediny ponukali to co som chcela.
    • Perfektna komunikacia.
    • Uvitala som osobne prevzatie tovaru.
    • Mozno ak by bola moznost platit kartou, samozrejme upozornili ze platba akceptovana len v hotovosti.

Dobra ponuka, svojvolne pribalili aj darcek,urcite budem odporucat a budem nadalej nakupovat

Reakcia obchodu Coreshop.sk

Platba kartou je možná - viz. http://www.coreshop.sk/s/obchodne-podmienky/

• rychla doprava a kvalitny tovar, dobry opis tovaru