• Velice dobrý výběr komiksů
    • Skvělá komunikace
    • Možnost změny objednávky
    • Kamený krám nění v mém městě a to je vše :D

• Prístup predpokladám, že majiteľa obchodu.
    • Tomáš rád poradí rád s Vami pokecá.
    • Jeden z mála ak nie jediný obchod na území SR kde zohnať dobré komiksy napríklad ako The Walking Dead Marvelovky, DC a mnoho iných.
    • Ceny sú fajn dodacia lehota tiež veľmi dobrá. Komiksy sú zabalené tak aby nedošlo k ich poškodeniu.
    • Takže za mňa celková spokojnosť.
    • Jediné čo by som riešil je možno krajšie prehladnejšie spraviť e-shop teda webovú stránku.

Super shop, fajn ceny, skvelý prístup jednoducho PECKA

• Jediný obchod tohto typu na Slovensku :)

• široký výber
    • prijateľné ceny
    • rýchle vybavenie a doručenie zásielky

• - vysoky vyber
    • - skvela komunikacia

• Na Slovensku bezkonkurenčné, komunikácia s predajcom, celková kvalita

Nemám čo vytknúť, predajca je milý snaží sa vždy vyjsť v ústrety, veľmi dobre ceny, ponuka tovaru

nadstandard

• Bezkonkurecne najlepsie sluzby na trhu co sa tyka US comicsovych zositoviek a pribuzneho tovar. Individualny pristup.
    • Ochota a skvele sluzby.
    • Kvalitne balenie, dorucovanie.
    • Zlavy pre stalych zakaznikov.
    • Bonusy k objednavkam.

Urcite odporucam, ak chcete mat aktualne comicsove serie pravidelne doma nie je lepsia volab.

• Spolahlivost, komunikacia, prehlad v objednavkach, moznost pravidelneho odberu bez nutnosti kontrolovat datumy vydania a pod.

Najlepsi shop na pravidelny nakup americkych komiksov.

• -Dobre zlavy pre pre ludi ktory pravidelne nakupuju v tomto obchode.
    • -Vzdy je nieco extra v kazdom objednavke :)
    • -Zatial som ziadne nenasiel

-Som rad ze konecne aj tu na Slovensku mozem kupovat komiksi ktore mam rad :)

• .Mozem kupovat americke komixy originaly. Daju sa kupit aj docela nove serie a je istota ze to dojde cele a docela rychlo.
    • .Kamarat mi povedal o tomto obchode a ze sa tam da kupit Death of Wolverine. Uz skorsie som si planoval kupit tuto mini seriu ale nevdel ako. Takze vas obchod bol pre mna najlepsim riesenim.
    • .Tento obchod nema uplne prehliadnu webovu stranku. Neni to velmi zle ale ani mega lahke sa hned zorientovat na stranke.

Urcite by som tento obchod odporucil. Je to fakt super ze sa u vas daju zohnat komixy z Ameriky. Bolo prijemne rozbalit zasielku, a este prijemnejsie najst ku 4 komixu nadherny plagat a este aj komix The Amazing Spider man Who am I. Fakt len popracovat na tej web stranke a bude to super.

• Prehľadnosť, spoľahlivosť, skvelé ceny. Tento obchod som objavil náhodou a od vtedy sa do neho pravidelne vraciam. Je v podstate jediný svojho druhu, čo mi zaobstaral mnou dlho hľadaný titul.
    • Žiadne.

Už som spomenul vyššie. Jednoznačne odporúčam, nič lepšie som zatiaľ na Slovensku nenašiel.

• Je slovenský a ná zľavy
    • Stránka je trochu chaotická, mohli by ste spraviť ukazovanie sériových komixov

Spoko, odporúčam

• Predavaju v tomto obchode americké komiksove zosity ktore sa daju tazko zohnat
    • Nevsimol som si nič

Je v tomto obchode široka ponuka komiksov odporučam

• Individuálny prístup na vysokej úrovni.

Individuálny prístup na vysokej úrovni. Rýchle dodanie tovaru v 100% stave. Široký sortiment. Ochota pomôcť a poradiť. Som maximálne spokojná a vrelo odporúčam! :)

• Ceny
    • Komunikácia
    • Ochota sa dohodnúť
    • Upozornenie na chybnú objednávku
    • Relatívne dlhé dodacie doby
    • E-shop nie je práve najprívetivejší

Tento obchod dotiahol frázu "Náš zákazník, náš pán." do absolútnej dokonalosti. Mnohé veľké obchody by si mali brať príklad!

• Ponuka
    • Pull list
    • Moznost podrzat objednavku a poslat viacero komiksov z mesiaca naraz
    • Tovar, ktory je v usa a inde vypredany som tu nasiel dostupny, takze clovek ma k dispozicii 1st printing
    • Perfektna komunikacia s majitelom
    • Bleskove dorucenie
    • Cena $=€

Doteraz som nakupoval komiksy z usa, kde som sice mal super zlavy na pre-order, in-stock a back-order stuff ale doprava, ktora trvala aj mesiac bola frustrujuca.
    Tomas tu ma na sklade nove cisla uz 5 dni po oficialnom vydani a do tyzdna je tovar doma. Komunikacia je prijemna, tovar prisiel back and boarded, potesil ma aj free marvel comics, ktory som necakal. Osobitne vyzdvihujem jeho pozitivny pristup a ustretovost.

Jedinu namietku mam na to, ze jeden z komiksov mi prisiel s mierne poskodenou vazbou a trhlinkami na oboch koncoch. Pre bezneho smrtelnika nic zavazne a povsimnutiahodne ale ako perfekcionistu a collectora, ktory si zbierku chrani, ma to zamrzelo. Zvysne cisla vyzeraju ok.

Obchod vrelo odporucam a som rad, ze nim Tomas zaplnil dieru, ktora bola na Slovensku dlhe roky. Budem tam nakupovat aj nadalej.

• Neviem to nazvat vyhodou, ale momentalne vsetky komixy a graficke novely kupujem len u Komixoveho raja vramci celej republiky. Osobne si myslim, ze Tomas ( ako majitel a prevadzkar obchodu) je schopny svojou sikovnostou zohnat pre zakaznika vsetko, pokial sa to fyzicky da.
    • Zatial som sa so ziadnymi nestretla.

Svojim vyberom ponuka Komixovy raj skutocne
    "spektralne" zo sveta komixov asi vsetko. Aj ten najnarocnejsi zakaznik by bol spokojny. V porovnani s predajnou Brloh, ktora tu bola na Slovensku spojazdnena uz davnejsie, je Tomasov Komixovy raj ovela viac rozsirenejsi a
    "delikatesnejsi". Hovorim to ako sam tvorca grafickych noviel. Skutocne ma potesilo a pozitivne prekvapilo fungovanie tohto obchodu.
    Prajem , aby sa obchod rozvijal nadalej.

• skvelý prístup
    • široký výber
    • flexibilita

Môj názor: nemám dôvod vuyžívať iný obchod tohto typu
    Keď sa objavil problém (už sa mi podarilo zazmätkovať) tak sme všetko vydiskutovali a dohodli sme sa.
    Tento obchod vrelo odporúčam.

• -výborný prístup-komunikácia
    • -široký sortiment
    • -dobré dodanie prípadný osobný odber
    • -objednávanie tovaru ktorý nie je na stránke

Určite odporúčam, vynikajúci obchod z ktorého objednávam pravidelne.
    Výborná komunikácia, prispôsobovanie objednávok, zatiaľ som nemal žiadny problém, 100% spokojnosť.