• Siroky vyber sortimentu
    • Nizke ceny
    • Celkom rychle dodanie
    • Slabsia komunikacia

Obchod odporucam,skusil som a nelutujem

• Široký sortiment, dobré ceny, cena poštovného.
    • Póóóómalé spracovanie objednávky, zvyčajne to trvá 3 pracovné dni pokiaľ predajú balík dopravcovi.

Za mňa palec hore, ale pokiaľ vám dodanie fest súri, tak by som možno skúsil iné obchody.

• Obrovský problém pri vrátení tovaru - tento obchod MAXIMÁLNE NEODPORÚČAM

Rameno, ktoré mi nepasovalo na audi A4, mám dodnes doma aj keď ho ponúkam po nete na predaj cez rôzne inzercie. Oni by ho predali do týždňa, ale radšej takto trápia zákazníkov, aby im ostali diely doma. To nie je firma na úrovni,ale hnus.

Vážený pán Anton Homolka,

na už 3 krát opakovanú recenziu, opakovaná odpoveď - poslali ste nám tovar dlho po zákonnej lehote na vrátenie, dokonca po dlhšej lehote ako majú naši verní zákazníci - 21 dní. Do 14 dní je možné tovar vrátiť, túto možnosť dávame aj pri osobnom odbere a ideme tým nad rámec zákonných povinností. Preto sa nám to javí ako Vaša vypočítavosť.
    Všetky lehoty sú uvedené v našich obchodných podmienkach, na našej stránke je sekcia špeciálne venovaná vráteniu tovaru a odkaz je umiestnený na promimentom mieste vo vrchnej časti po celom webe.

Tím COMCO.sk

Super komunikacia a diely dodane na cas

• super pristup
    • dobre ceny
    • ferove jednanie
    • emailova komunikacia

Pred tym ako som zacal nakupovat v tomto obchode cital som recenzie a mal som obavy, ze ci nedopadnem podobne.
    Nakolko maju velmi dobre ceny, tak som to riskol.
    Bol som milo prekvapeny a nerozumiem tomu co tu ludia vypisuju, asi zavist alebo co,netusim, opak je pravdou.
    Som velmi spokojny s tymto obchodom, este som sa nestretol s takym pristupom na Slovensku, co sa tyka suciastok.
    Len tak dalej!!!!

• overovanie win číslom

nakupujem len tu už 3 roky

• NIC
    • Oleje zlej kvality - najskor pancovane

Po viac ako dvoch rokoch som opat kupil oleje z tohto eshopu. Po zhruba 2000km sa zacala ozivat prevodovka, po 10 000km su zvuky z nej tak silne ze som ihned vymenil za ***názov editovaný*** aditivim do prevodovky a zlepsenie o 90%. Samozrejme z original ***názov editovaný*** eshopu. Prevodovka sice huci stale ale fakt vyrazne menej. Toto zachrani uz iba vymena sice. Ale neotravuje ma to tak ako vtedy. Tento obchod ma sice dobre ceny ale neverim uz im a neodporucam. PS: Olej objednavany podla servisnej knizky, cize presna specifikacia, naliate presne mnozstvo taktiez podla knizky.

Reakcia obchodu COMCO

Táto recenzia je FAKE, veľmi zbabelá snaha konkurencie poškodiť dobré meno spoločnosti COMCO.sk. Zrejme obchody nejdú tak dobre.
    Heureka na našu žiadosť odmietla recenziu odstrániť napriek jednoznačnému preukázaniu, že sa jedná o podvod. Zamedzenie takýchto recenzií bez reálneho nákupu podmieňuje Heureka, ktorá má rovnakého majiteľa ako MALL.sk obchodnou spoluprácou.

• Vsetko bez problemov
    • Vymena nevhodneho dielu s dopravov a vratenim penazi

Nakup rychlo, bez problemov a ochota riesit problemy.

• dobra komunikacia
    • rychle a bezproblemobe dodanie
    • zatial nic

s tymto obchodom som velmi spokojna, dobre mi poradili, dokonca mi nasli vyhodnejsi set aby som zbytocne nepreplatila, boli velmi ochotni aj ked som zmenila objedmavku, vsetko skontrolovali, ci mi pasuje na auto

• Overili moje objednane diely, nemusel som ich vymienat

Perfektna komunikacia a tento obchod mozem len odporucit

• vrátenie tovaru - obrovský problém, keď napasujú diely, veľmi zlá komunikácia.

Vážený zákazníci ak by z vás niekto potreboval rameno prednej nápravy na audi A4 r.v. 2010 2,0 TDi FEBi 34822, predám ho s 10% zľavou a bez poštovného mám ho doma ako spomienku na nepodarený obchod s touto NEPODARENOU firmou.
    M A X I M Á L N E N E O D P O R Ú Č A M !!!!

Vážený zákazník,

na opakovanú recenziu, opakovaná odpoveď - poslali ste nám tovar dlho po zákonnej lehote na vrátenie, dokonca po dlhšej lehote ako majú naši verní zákazníci - 21 dní. Do 14 dní je možné tovar vrátiť, túto možnosť dávame aj pri osobnom odbere a ideme tým nad rámec zákonných povinností. Preto sa nám to javí ako Vaša vypočítavosť.

• Velky vyber tovaru
    • Rychle dodanie

Nakupoval som tu uz po niekolky krat a vzdy som bol spokojny. Tovar som mal doma rychlo a nikdy s nim problem nebol. Urcite sa oplati u nich nakupovat.

• Maximálne neodporúčam problém sa dohodnúť pri vrátení tovaru, už si z toho obchodu nikdy nič neobjednám.P O Z O R.

Veľké sklamanie diel za 99 euro mám teraz doma lebo nepasovalo do auta a pri tom ho majú bežne skladom.

Vážený zákazník,

Tím COMCO.sk

• Momentálne sklamanie,posledneho pol roka hlavne zla, velmi zla komunikacia a znalost, plno dielov momentalne nedostupnych, dostupnost nevedia overit..

Velmi som mal rad tuto firmu, a zakazdym som ju tu kladne ohodnotil, nech ludia vedia ze sa tu oplati nakupit.Komunikacia bola expresna, info presne, dodanie a trvanie dodania bezproblemove..tak hadam vas to trochu namotivuje....

..dufam ze sa to nejak dostane do spravnych kolaji

• Velmi spokojní pomer cena a kvalita

Velká spokojnosť odporúčam aj dalším kupujúcim.odporučím aj svojim známim.

• Ochotnosť, aktívnosť.
    • Dlhá čakacia doba,, pomalý, nepresný,

kontrola podla VIN kodu a objednaný produkt iný ako by mal isť.

• dostupnosť, rýchlosť, komunikácia so zákazníkom, možnosť osobného odberu, dobré ceny

Odporúčam

• Skladom