• Rýchlosť doručenia, môžem len odporučiť, ďakujem pekne, dcérka bude mať radosť

• Rychla komunikacia

• 9

Rýchle vybavenie objednávky. Odporúčam

• Veľmi rýchle doručenie
    • Tovar skladom

Som veľmi spokojná komunikácia obchodu super volala som 2 krát vyhoveli mojím požiadavkám. Kupovala som kočík za bezkonkurenčnú cenu a ako jediný ho mali aj skladom. Škoda že nemajú kamenný obchod ale inak odporúčam.

som veľmi spokojná,rýchle dodanie

Mega rýchle dodanie tovaru.

Rýchle vybavenia objednávky

Vemni príjemná a rýchla komunikácia

• Kvalita

Rýchli nákup a dovoz až domov

• Super rychle dodanie, max spokojnost

• extra rychle dorucenie, aj napriek sviatkom od objednania do 2 dni bola objednavka dorucena

• Ok

• Som vel'mi spokojná ohl'adom dodania aj samotnou autosedačkou
    • Výhoda, že ked' som dala na dobierku tak mi za pár dní dodali autosedačku aj včas dali vediet' kedy dorazí kuriér

• Promptne vybavenie

Možno je to rozbiehajúci sa nový eshop a potrebujú len nabrať skúsenosti. Doručenie trvalo 6 pracovných dní čo je na dnešnú dobu dlho pri tovare "skladom"- neviem či bola chyba u prepravcov alebo obchodu, tak na nich nehádžem vinu.
    Balik bol v originálnej krabici, nijak inak nezabalený, len s nálepkou. Veľký risk keď sa poškodí krabica tak pravdepodobne aj tovar. Priamo ja som balík nepreberala ale bola som nemilo prekvapená keď som videla pokrčenú originálnu krabicu, len s nálepkou s adresou.
    Ale šancu im treba dať ;)

Rychlost, super komunikacia

• super