Vyborny pristup, zaplatene cez webpay dopredu a uz len cakanie na notifikaciu kuriera o hodine dorucenia, dorucene uplne bez problemov za ca tyzden. Spokojnost.

• Komunikácia, ochota!

• Cena.

• Cena rychlost dodania serioznost
    • Nema

Odporucam kazdemu lebo maju dobru cenu kvalitne vyrobky a su velmi seriozni.

• super cena

• Určite som ešte nikdy nenapísal takúto recenziu ale klobúk dole pred týmto obchodom.Vybral som si tento obchod hlavne kvôli cene daného produktu.Potreboval som ten produkt do určitého dátumu,no ich odpoveď ma doslova šokovala.Odpísali mi ,že mi to nemôžu sľúbiť ale spravia všetko preto aby to dovtedy došlo .Iný obchod by to jednoducho sľúbil a nebavil sa viac. Každý deň sme komunikovali,kde sa nachádza daný produkt a na moje prekvapenie v sobotu mi to prišlo s DHL. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

Každopádne odporúčam. Keď sa takto budú správať k ostatným zákazníkom , určite sa im to vráti.

• nic

super

• ochta, odbornost, nizke ceny

• označený tovar na sklade - skutočnosť čakal so 5 dní na avízo o naskladnení

• Zatial je malo ludi pozna.

Mal som trochu strach tam onjednat kedže ešte nema žiadne hodnotenia od zakazníkov ale všetko prebehlo ok.

• telefón bol blokovaný na T-mobile

Vrelo odporúčam.

• dobre ceny
    • perfektna komunikacia
    • webova stranka potrebuje zlepšenie

Odporucam ten to obhod,
    perfektna komunikacia, zasielka došla na druhy den.

• obchod má fakt dobré ceny a aj komunikácia z obchodom prebiehala veľmi profesionálne.keď som sa na tovar informoval tak som sa vždy dovolal a na písomnú komunikáciu odpovedali tak do 10 min. Maximálna spokojnosť.
    • chcelo by to trošku sprofesionálniť stránku.
    • občas som sa musel usmiať.

maximálna spokojnosť. ďaleko prekonali moje očakávania.Tovar som zháňal aj u iných firiem ale to bola pohroma. Telefón nebrali, na rýchli chat neodpovedali no hrúza. Skuśal som ej jeden e shop ktorý bol e shop roku ale tam som po 14 dňoch objednávku zrušil lebo nič ine som nevidel iba každodennú zmenu dátumu dodania. tuto som som si kameru objednal a na druhý deň som im zavolal či vôbec objednávku dostali. a stal sa malý zázrak. telefón mi zodvihli skôr než mali otváraciu dobu. komunikovali veľmi slušne a tovar dodali načas. prajem im nech sa im darí

• Ceny
    • Výber sortimentu
    • Tovar prišiel výborne zabalený a nepoškodený
    • Prehľadnosť stránky a najma filtrovanie tovaru
    • Dlhe doručenie aj keď bol tovar skladom

Nákup odporúčam kúpil by som tam znova

• Dobrá komunikácia a ústretovosť.

• Komunikácia so zákazníkom
    • Výborné ceny
    • Dobrý výber
    • Hlavne asi neprehľadná stránka, čo sa dá ale s ohľadom na to, ako krátko ešte len funguje ospravedlniť

Reakcia obchodu chillax

Dakujem vsetkym zakaznikom za pozitivne ohlasy, robime pre to co mozeme, hlavne aby sme co najrychlejsie vybavili vase objednavky. vieme ze stranka ma este vela much ale teraz je pre nas priorita cena, a co najrychlejsie riesenie objednavok aj ked teraz pred vianocmi je to velmi narocne. Dakujeme ... Team chillax

• Najlepšie ceny.
    • Slabšie popisy tovarov.

V mojom prípade to bola skvelá cena a skutočne rýchla doprava.

• bezkonkurenčná cena
    • Prehľadnosť EShopu by sa mohla zlepšiť , hlavne zoradenie produktov podľa ceny nejak blblne.

veľmi spokojný

• Dobre ceny, pestry vyber tovaru