• Tovar bol výrazne lacnejší ako inde napriek rovnakej kvalite, rozdiel bol len v farbe na ktorej mi vôbec nezáleží.
    • Tovar nemá podrobnejší popis.

• Cena rychlost dorucenia

Spokojny

• Rychlost dodania.Celkom fajn ceny voci konkurencii.
    • Dufam,ze ziadne. :-D

Odporucam nakup od obchodu.

• Cena, komunikácia

• - nízka cena v porovnaní s ostatnými e-shopmi
    • - výborná komunikácia s predajcom a ústretovosť
    • - snáď len doplniť trošku obšírnejšie technické parametre / špecifikácie pri konkretnych produktoch (elektronika)

V tomto e-shope som nakupovala prvý krát. Bola som milo prekvapená prístupom a schopnosťou komunikovať. Napriek istým zmenám od objednávky z mojej strany, obchod veľmi flexibilne a ústretovo všetko poriešil v pomerne krátkom čase. Určite môžem len odporučiť.

• Ceny
    • Nie je to SK distribúcia, bude tam problém s reklamáciou, pozor na to, cena nie je všetko..

Uvidí sa časom ...

Reakcia obchodu chillax

dobrý deň, s reklamáciami nieje vôbec žiadny problém nakoľko je to oficiálna distribúcia CZ/SK čiže žiadna čina a pod. Všetko sa reklamuje cez SK/CZ autorizované servisné strediská.

• stranku prevadzkuje pcForce s.r.o. firma ktora ma podla finstat.sk zaporne vlastne imanie - t.j. podla zakona musi na seba vyhlasit konkurz.

pozor od koho nakupujete - predajca uz nebude dlho existovat

Reakcia obchodu chillax

nebudem zachadzat do detailov ale spustenie takehoto eshopu chce nemale peniaze ktore sa najskor musia ziskat aby bolo mozne nieco take vobec prevadzkovat, sme dlhorocna firma a ocakavame dalsi rozvoj ... nech si kazdy urobi vlastny nazor

• bezproblemove dodanie do 3 pracovnych dni
    • najlepsia cena

predajcu odporucam

• prajem tomuto shopu vsetko dobre,ceny maju super, nech sa darí
    • +

• Tovar dodaný rýchlo a presne čo som chcel v dobrých cenách. Majiteľ so mnou vyriešil všetky nezrovnalosti, čo sme mali. Nákupy u nich odporúčam.
    • Eshop by mal byť nachystaný už pred rozbehom a nedolaďovať ho počas chodu, hlavne ceny.

Je to nový eshop s vysokými ambíciami a začiatky sú ťažké, treba im niečo tolerovať a dať im šancu. Tovar ešte nemám odskúšaný, ale priešiel zabalený ako sa má. Bál som sa nákupu a pocity boli rozporuplné, ale môžem ich len odporučiť. Ešte podotknem, že prvotné ceny boli oveľa príjemnejšie i keď je to stále nízko v porovnaní s konkurenciou.

• ziadne
    • uvadzaju klamlive ceny na heureke, pocitam aby boli najlacnejsi a boli na prvom mieste, ale po otvoreni v obchode su ceny vyssie

neprosim

Reakcia obchodu chillax

e-shop mame este len vo vyvoji, nastavujeme optimalne ceny, a ked ich zmenime na heureke sa zmenia az o par hodin, preto to vyzera ze na heureke mame lakave ceny a potom na stranke drahsie, bolo by nezmyselne robit to lebo presne toto by si myslela vacsina zakaznikov ... a nasim cielom je co najludskejsie riesit vsetky problemy

• Spoľahlivosť, profesionalita

Bezkonkurenčne najlepšie ceny na trhu !
    Skvelí tím, ochotne poradia zo všetkým.
    Jednoznačne odporúčam.

• Šialené ceny Grafická karta čo stojí na alze 400€ tak na chillax 700-750€(grafická GTX 970) ,,,, procesor FX-6300 - na alze 100 tak na chillax 200€

Neodporučujem

Reakcia obchodu chillax

Dobry den, eshop bol iba v štádiu nastavovania a testovania preto tam boli nastavene vysoké ceny. teraz je to už určite lepšie :).