• Dobra cena, bezproblemové dodanie tovaru

• Jedine ak cena

Obchod mi poslal úplne iný tovar než aký som si objednala, čo som ale zistila až po zaplatení dobierky. Po dohode si poň na druhý deň prišiel kuriér, obchod prisľúbil že môj tovar odošle hneď ako im kuriér potvrdí že si ten nesprávny vyzdvihol. Prešli ďalšie tri dni a mne neprišiel žiadny mail o tom, že by môj tovar poslali, tak som im znova volala, pán sa tváril že to nie je možné, že prepravca ma musel už dávno kontaktovať... samozrejme môj tovar poslať zabudli. Takze prešli zatiaľ dva týždne a ja nemám ani tovar ani peniaze. NIKDY VIAC!

Reakcia obchodu Chameleone

Je nám líto že jsme zákazníkovi poslali omylem jiné zboží. Recenze zákazníka není spravedlivá. Jakmile jsme záměnu zboží zjistili, obratem jsme objednali přepravce a následující den bylo mylné zboží od zákazníka vyzvednuto. Ten samý den kdy jsme obdrželi zboží zpět jsme odeslali správné zboží, které zákazník převzal.

• Rýchlosť, ochota, cena

Super cena a ochota.

Veľmi oceňujem komunikáciu s obchodníkom. Bol promptný, odborný, seriózny. Aj cena bola veľmi príjemná, keď spolu s darčekom zostala na dolnom okraji ponuky. Ešte raz ďakujem!

vynikajúca komunikácia a prístup predávajúceho

Seriozny obchod, vyborna komunikacia zo strany predavajuceho, aj napriek mensim komplikaciam sa snazili vyriesit problem co najskor, k spokojnosti zakaznika.. Obchod odporucam..

• ferove jednanie,
    • rychle vybavenie objednavky

Seriózny prístup, rýchle jednanie aj dodanie. ODPORÚČAM:)

• Rýchlosť, spoľahlivosť, kvalita

Velmi mily pristup, komunikativny..spokojnost

super rychle dodanie.

• Skoré dodanie

Odporúčam tento obchod pre seriózne jednanie a skoré doručenie

• rýchlosť dodania, cena

Dobrá cena.

• Rýchlosť vybavenia objednávky

Rychle dodanie, bezchybna komunikacia

Komunikácia so zákazníkom je na veľkej profesionálnej úrovni!Vrelo odporúčam zákazníkom .Tovar ,hneď po objednaný bol dodaný ako je uvedená doba dodania.Priebežne ma informovali kedy tovar príde .Kolobežka spĺňala všetky moje očakávania .Ešte raz ďakujem za rýchle dodanie a už teraz sa teším na ďalšie nakupovanie v Chameleone.

• Rychla a kvalitna sluzba

Obchod jednoznacne odporucam.

• velmi dobra komunikácia

Rýchle dodanie, seriózny prístup, obchodík odporúčam

Maximálna spokojnosť.