V slovenských internetových obchodoch nenakupim pokope to, čo v cz

• rýchla objednávka, tovar mi prišiel do 2 dní

• aspoň sa dosť skoro ozvali že tovar nie je

na stránke obchoddu udávajú tovar ktorí nemajú

• Veľmi rýchle dodanie tovaru

Rýchle dodanie.Oceňujem ústretovosť.

Velmi rychle vybavenie, prehladna stranka a nizke ceny. dakujem velmi pekne

zrušili mi objednávku a ked som sa na objednávku dotazovala, vtedy mi dali vedieť, že objednávku stornovali

• super rychle dodanie

Dobrý den paní Moniko,
    děkujeme Vám za nákup a doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojena.

• Spoľahlivosť

Dobrý den pane Martine,

• Spoľahlivosť,komunikacia

Dobrý den paní Eriko,
    děkujeme Vám za nákup a doporučení našeho internetového obchodu :).
    Centrshop.cz

nedá sa telefonicky ani elektronicky kontaktovat,na dotazy nereagujú,peniaze za tovar odisli,zatial ziadne info

Vážená zákaznice,
    Dovolte, abychom se vyjádřili k negativnímu hodnocení, které jste udělila našemu internetovému obchodu.
    V našem internetovém obchodě jste si vystavila dvě objednávky. Do jedné objednávky nám scházely verzatilky, byly již vyprodány a nebylo je možné doobjednat. Kolegyně Vás kontaktovala telefonicky a domluvily jste se na stornování objednávky.
    Po kompletaci druhé objednávky Vám byly zaslány podklady k platbě. Ty jste uhradila ve středu 31.10.2018. Jelikož na Slovensko jezdíme jen 1x v týdnu a to vždy v úterý, bude zboží odesláno zítra, tj. v úterý 6.11.2018. Veškeré informace o dodání zboží na Slovensko, naleznete zde: https://www.centrshop.cz/hracky/dodani-na-slovensko-pg28.php.
    Kromě vystavených objednávek neevidujeme žádnou e-mailovou komunikaci. Telefonní číslo 737 279 187 je v provozu v pracovní dny, od 8,00 do 17,00 hodin. Dotaz přišel na facebbok. Na tuto zprávu jsme obratem odpověděli.
    Jelikož z naší strany k žádnému pochybení nedošlo, cítíme se Vaší recenzí poškozeni.
    Děkujeme za pochopení.
    Centrshop.cz

• Dodržali čo sľúbili a hlavne kuriér mi to doručil priamo do firmy. :)

Bez problémov, odporúčam.

Dobrý den pane Milane,
    děkujeme Vám za nákup a čas věnovaný ohodnocení našeho internetového obchodu. Jsme rádi, že jste byl s vyřízením objednávky spokojen.

• Výhoda

Vážený zákazníku,
    Centrshop.cz

+ neporovnateľne nizžšie ceny ako na SK
    - platba

Vážená zákaznice,
    děkujeme Vám za hodnocení udělené našemu internetovému obchodu.

• Veľké sklamanie
    • Neodporúčam drahé ceny a príde vám šmejd

Vážená zákaznice,
    děkujeme Vám za vyjádření Vašeho názoru. Dovolte, abychom i my přidali vyjádření k Vašemu negativnímu hodnocení.
    V našem internetovém obchodě jste si zakoupila Dětský kočárek pro panenky značky Hauck. Hauck, je německá, rodinná firma, která je na trhu od roku 1927 a od roku 1970 vyrábí i hračky pro děti.
    Vámi objednaný kočárek pro panenky je mezi maminkami velmi oblíbený a řadí se mezi jeden z nejprodávanějších. Každá fyzická osoba, která si zakoupí zboží v internetovém obchodě, má podle zákona právo na vrácení zboží ve 14-ti denní lhůtě. Této možnosti jste nevyužila. O nespokojenosti s výrobkem jste nás neinformovala telefonicky, ani e-mailem.
    Vaše recenze na Heuréce se nám zdá neadekvátní a poškozuje náš internetový obchod. Recenze slouží k vyjádření spokojenosti zákazníka, se službami internetového obchodu. My jsme však nedostali možnost se Vaším podnětem zabývat. O nespokojenosti jsme se dozvěděli až na základě Vámi napsané recenze, na portálu Heureka.sk.
    Děkujeme Vám za pochopení.

• Rychli nakup z domu.

Centrshop.cz

Obchodik vrelo odporucam. Velmi rychlo odpovedaju.

Dobrý den paní Vierka,
    děkujeme Vám za doporučení našeho internetového obchodu. Jsme rádi, že jste byla s uskutečněným nákupem spokojena.
    Centrshop.cz

• Super nákup +poštovné na Slovensko zadarmo...

Vážená zákaznice,
    děkujeme Vám za nákup a hezké hodnocení, udělené našemu internetovému obchodu.

• prehľadné stránky
    • veľký výber
    • dobré ceny

veľký výber a dobré ceny

Vážená zákaznice,
    jsme rádi, že jste byla s nabídkou a službami našeho internetového obchodu spokojena. Děkujeme.
    Centrshop.cz

• Tovar doručený v čas aj s darcekom

Vážená zákaznice,
    děkujeme Vám za nákup a hezké hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s našimi službami spokojena.