• serioznost a rychlost
    • ziadne

ja som z Dubnice a v buducnosti by som si chcel tovar previziat osobne poprosim o adresu vasej čajovne Dakujem

Reakcia obchodu Caje.sk

Ďakujeme a sme radi, že ste nakúpili práve v našom obchode. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.
    S pozdravom a prianím pekného dňa Čaje.sk

mali tam caj co je tazko zohnat

• široký výber

odporúčam

S pozdravom a prianím pekného dňa Čaje.sk

• Vybrala som si v pokoji doma.

Vrele odporúčam. Ponuka je prehľadná, doručenie rýchle. Bola som maximálne spokojná.

S pozdravom a prianím pekného dňa Čaje.sk

• Netreba nikam chodit vsetko sa vybavy s pohodlia domova
    • Nijake ma nenapadaju

Celkom v pohode

S pozdravom a prianím pekného dňa Čaje.sk

• široký výber, dobrý popis čo pomáha v orientácii
    • neviem

majú široký výber, dobrá cena poštovného a rýchle vybavenie. Skutočne prišlo to, čo bolo na obrázku.

S pozdravom a prianím pekného dňa Čaje.sk

som spokojná, hľadala som čaj s "nickom"

S pozdravom a prianím pekného dňa Čaje.sk

Dobré a podrobné informácie o použitých rastlinách, fotografie. Človek sa poučí o zdravom spôsobe života.

• Široký sortiment

• prehladny vyber

pre dobry prehlad a ceny
    mam zaujem este si objednat
    odporučala som

S pozdravom a prianím pekného dňa Čaje.sk

• popis a grafické zobrazenie produktov, dávkovanie,
    • nie je možný osobný odber, potom je zbytočná dodacia lehota dlhá

Odporúčam nákup, spätná väzba je výborná. V prípade akýchkoľvek otázok a dotazov mi bolo ihneď odpovedané. S produktami som veľmi spokojná - sú naozaj kvalitné a čerstvé.

rýchla dodacia doba a 100%stav,bola som nadmieru spokojná

S pozdravom a prianím pekného dňa Čaje.sk

• Krasna web stranka, rychle jednanie a dorucenie, cena, sortiment...rad by som napisal aj kvalita, ale to neviem posudit :)
    • Rozdielne casy luhovania a teploty vody uvedene na internete a ine na etiketach na cajoch. Bolo by fajn uviest ako napriklad dosiahnem optimalnu teplotu pri niektorych cajoch 80-90Ce. Este by som odporucil spravit delenie cajov podla skupin napr. Chudnutie, bolesti hlavy, travenie, pretoze v podstste ku kazdemu caju mate napisane skoro to iste z obmenami.

S pozdravom a prianím pekného dňa Čaje.sk

• ma široky sortiment zdravej vyživy!!!
    • Pytal som sa ake množstvo čaju na deň je vypiť
    • normalne a neodpovedali ste mi!A ani to neviem doteraz!!!!

Možu smelo nakupovať,pokial maju vela penazi!
    prajem vam vela uspechov!!!

• Rychlost
    • výber tovaru