Caje.sk

• 100 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 100 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 1,7 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod Caje.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie Caje.sk

Ella :)

Pridané: včera, 13:35

• Kvalitne suroviny, velke balenia.
  • Neponuka moznost navolit si 3 lubovolne caje do darcekoveho balenia, zaviest i 500g balenia caju.

Odporucam.

Reakcia obchodu Caje.sk

Ďakujeme a sme radi, že ste nakúpili práve v našom obchode. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

q

Pridané: 27. septembra 2016

• cena kvalita
  • nic

kludnim svedomim odporucam fakt kvalita

Jana

Pridané: 23. septembra 2016

• dostala som odporúčanie od Natur poradkyne kvôli kvalite čajov, kúpila som, vyskúšala som a som veľmi spokojná

odporúčam ho svojim známym

denisa

Pridané: 2. septembra 2016

uzasny vyber kvalitnych cajov. o cenach ani nehovorim...

miroslav

Pridané: 26. augusta 2016

• ceny
  • zbytočné vyzitky navyše v každom balíku...škoda papiera

Kika

Pridané: 25. augusta 2016

• Pri vonnych a eterickych olejoch nemate rozdelene ktore je ktore. Chcela som objednat etericky olej a kvoli neprehladnosti a nespravnemu popisu som omylom objednala vonny olej ktory nema v aromalampe ziadnu vôňu. Pritom pri popise tychto produktov mate napisane ze je to vhodne do aromalampy ale na flasticke vonneho oleja je napisane ze je to vhodne do nejakych interierovych krbov. Takze som vyhodila vela penazi za tovar ktory som nemienila objednat pricom stacilo keby ste spravne vyrobky popisovali a nezavádzali zakaznika.

Po mojej skusenosti s tymto obchodom neodporucam minimalne objednavat vonne a etericke oleje nakolko nie su na stranke spravne oznacene a oddelene.

Reakcia obchodu Caje.sk

Dobrý deň, Mrzí nás, že nie ste spokojná s naším tovarom.

1. Čo sa týka rozdelenia olejčekov, tie práveže sú rozdelene podla toho či je éterický alebo vonný. Dokonca každý názov olejčeka začína slovom Éterický alebo vonný. Tak nerozumiem ako je možné si zameniť jeden s druhým.

2. Co sa týka nápisu na krabičke "vhodný do interierových krbov" tu je žiaľ nesprávny preklad výrobcu. Stačí si pozrieť preklad v českom jazyku, kde je jasne uvedené, že sa jedná o olejček do aromalampy (poprípade v anglickom jazyku).

3. Takáto situácia sa dá riešiť úplne inak, hlavne co sa týka olejčeka za 1,95€. Ak nie ste s tovarom spokojná, nie je nič ľahšie ako Vám vrátiť peniaze.
Dobrý obchod sa pozná podľa toho nie aký je veľký ale ako rieši vzniknuté problémy. A toto skutočne ako problém nevidím. Stačí napísať, mám taký a taký problém a vieme to vyriešiť.

Na druhej strane nie je nič ľahšie ako napísať negatívnu recenziu bez pokusu vyriešiť problém.

Satyr

Pridané: 26. júla 2016

• prehladny vyber s popisom
  • zatial ziadne

- doporucujem

David

Pridané: 29. júna 2016

• Rýchlosť vybavenia a dodania tovaru

Nákup v tomto obchode splnil očakávania. Nemam výhrady.

Ing. Igor Bubeník

Pridané: 27. júna 2016

• Kvalitne zabalený tovar vo vysokej kvelite. Nie je potrebné ísť na nákup do predajní, tovar dostaneme domov. Je to výhodné hlavne pre takých ako sme my s paličkami.

snafu

Pridané: 19. júna 2016

• Majú tovar ktorý bežne nie je v kamenných obchodoch.

Dobra ponuka tovaru,a prehľadné.