Je v poriadku

• rychlost,
    • pohodlie domova
    • pestrost ponuky
    • slaba komunikacia so zakaznikom

spolahlivy

• rýchle doručenie,určite aj záruka kvality
    • neviem zatiaľ o žiadnych

myslím si ,že by bolo viac zákazníkov spokojných ako ja a každému doporučím a bude určite spokojný

• Super bambusove osusky
    • Velky vyber tovaru
    • Dobre ceny

Perfektny internetovy obchodik velmi rada sa don vratim a urcite odporucam .:-)

Nakoľko som zháňala kvalitnejšie anatomické vankúše natrafila som na internete na ponuku uvedeného obchodu.
    Pretože som si objednávala 2 ks uvedených vankúšov pani, ktorá moju objednávku vybavovala sa mi telefonicky ospravedlnila, že uvedený druh v požadovanom množstve nemajú na sklade, ale ide ich obratom objednať a čo najskôr moju objednávku vybaviť.
    Tak aj bolo, tovar mi bol doručený ešte do Vianoc. Takže som veľmi spokojná

• Výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky, kvalitný tovar

• Nákup z pohodlia domova.
    • Náhoda, chcela som anatomický vankúš, bola na ňom výhodná cenová ponuka.
    • Zatiaľ som nič nepostrehla, nakupovala som vo Vašom obchode prvý krát.

Nenakupujem veľa cez internet, ale niekedy je to pohodlné, hlavne ak sa jedná o veci, ktoré nie sú na oblečenie. Odevy a obuv si radšej kupujem v kamenných obchodoch, často sa mi stáva, že mi nesadne číslo a miery.

• Objednávka bola vybavená promptne.
    • Ponúkaný tovar je dobré špecifikovaný.
    • Doprava už nebola taká rýchla, ako by sa dalo očakávať. V tomto prípade však to nebola chyba.
    • Skôr mám obavy, že keď by som chcela niečo promptne asi by to bol problém.

Myslím, že ste seriózna firma a som s vami spokojná a v tomto duchu budem informovať mojich známych.

Odporúčam.

• Rychlost

• Tovar som nevedela inde kúpiť, zároveň som nakúpila "z tepla domova!.
    • Kupovala som flanelové plachty, bol slabý výber farieb, resp. žiadny, boli len biele. Nevýhodou zásielkového obchodu je cena prepravy, ktorá predražuje celý nákup.

Na stránke je uvedené telefónne číslo, na ktoré som sa bez problémov dovolala, dostala som informáciu, ktorú som potrebovala vedieť. Ochotná pracovníčka. Stránka je dobrá, dobrá orientácia v tovare.

• SUPERrýchla a milá komunikácia
    • žiadne zavádzanie, presné informácie
    • ohľaduplnosť pri jednaní a vybavovaní...

ODPORÚČAM

• pohodlnosť

doporučjem

• Tovar je kvalitný
    • Nákup mi šetrí čas
    • Objednávam z pohodlia domova
    • zatiaľ som nezistila

Nákup v tomto obchode vrelo odporúčam. Objednávam pravidelne ku každým Vianociam a všetci obdarovaní sú spokojní........

• spolahlivý,seriozny obchod
    • neviem

z nákupom som bola spokojná,dostala som aj darček za nákup

• kvalitný tovar
    • veľmi príjemná komunikácia s predávajúcim
    • ochota vyhovieť zákazníkovi

odporúčam všetkým, ktorí chú nakúpiť kvalitný tovar

• * rychla komunikacia, ak som nieco nevedela, napisala som mail a na ten mi rychlo odpovedali
    • * tento obchod mi odporucala znama a som rada, ze som tam nakupila
    • * kupila som detsku zaclonu,/macko pu/ a som naozaj prekvapena, ze je este krajsia ako na obrazku, postavicky su naozaj po celej zaclonke
    • * kedze ide o metraz, zial strany neboli opracovane, tzn. ze si musim obsit obe strany, aby sa mi zaclonka neparala.

Celkovo som spokojna, obchod urcite odporucam a sama v nom urcite nakupim :)

• - dobrá cena
    • - podrobný popis
    • - dostupnosť
    • - rýchlosť
    • - prvá objednávka sa stratila
    • - neregistroval som sa, regástráciu sa systém napriek tomu pokúsil vytvoriť, ale bola nepoužiteľná
    • - skreslenie farieb na webovej stránke - z normálnej zelenej sa vykľula jedovatozelená

Rýchly, dobrý výber tovaru, dobrá cena, trochu viazla komunikácia, horšia webstránka, hlavne skresľovanie farieb.

• kvalita
    • nemá