• Rýchlosť doručenia
    • Zlá komunikácia

Objednané 2 položky, pričom 1 bola skladom a druhá mala byť skladom u dodavateľa 3-5 dní. Odoslali iba 1 položku, pričom ani nedali vedieť, že tá druhá nie je dostupná, resp. že ju neodoslali. Škoda tej chýbajúcej komunikácie, nepôsobí to veľmi seriózne.

• Rýchle vybavenie objednávky

Kočík prišiel rýchlo ale na konštrukcii som si vsimla ryhu zamaskovanú čiernou fixkou ale neriešim …kočík bol lacný

V obchode som nakupovala prvý krát detskú jedálensku stoličku , nakoľko mi už nevedeli poskytnúť objednanú farbu, ponúkli mi alternatívu. Obchod hodnotím veľmi kladne, prístup, komunikácia, ceny.

• Klobuk dole za rychlost vyexpedovania a dorucenia !!!

Maximálna spokojnosť. Kočík za bezkonkurenčnú cenu, ochota mi ho zaslať o trošku neskôr, aj keď ho mali už skladom (ešte aj zavolali či môžu), balenie samozrejme originál. Určite sa rada vrátim do tohto eshopu.

• Rýchle doručenie, komunikácia, určite odporúčam a nakúpim opäť

• Výhodné ceny

• Komunikácia zo strany obchodu

• prakticky okamzite dorucenie.

• Neskutočne rýchle dodanie, tovar som mala za 24 hod. perfektne zabalený, bez poškodenia, originál tovar oproti konkurenčným ponukám rozdiel cca 100€ - ODPORUCAM

Maximálna spokojnosť. Tovar bol na objednávku, no aj napriek tomu bolo doručenie rýchle. Dodanie trvalo cca týždeň kde boli aj 2 sviatky. Takže za mňa všetko perfektné. :)

Super výber tovaru, najlepšie ceny autosedačiek römer britax a expresné doručenie. Už som kúpila v tomto e-shope 2 sedačky a odporučila i ďalším.

• rýchle doručenie
    • super cena

nevýhoda: žiadna

• Rýchle a lacné

Našiel objednal a zaplatil. Prišlo prakticky okamžite. Konečne niekto kto keď napíše že to má na sklade, tak to aj reálne na sklade mal. Ďakujem

• Rýchle dodanie...

• prekvapivá kvalita tovaru
    • darček k nákupu
    • dlhá doručovacia doba

S obchodom by som bola celkovo spokojná, ale využila som zľavový kód “recenzia”, ktorý som videla na stránke a tak som si ho aktivovala na svojej objednávke. Dlho sa s mojou objednávkou nič nerobilo, pretože som žiadnu recenziu na obchod nedala, ale nemala som dat akú recenziu, keďže som od nich objednávala prvýkrát. Vymyslite si iný zľavový kód. Napríklad na prvú objednávku, nie na recenziu.
    Tým pádom som čakala na tovar skoro 10 dní. Teraz ako mám tovar v ruke, môžem dať naň recenziu.. prišlo mi to trochu nelogické dalvať recenziu vopred….

Každopádne som s tovarom spokojná, fusak vypadá kvalitne. Je to nad moje očakávania.. Dúfam, že sa mi zmestí do kočárika , pretože je to fakt tučný a teplučký fusak.

SUPER

Spokojnosť.