trochu problém s veľkosťami, zdá sa mi že sú o číslo menšie, ale už viem ako nakupovať na budúce

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu! Dúfame, že pri ďalšom nákupe od Vás dostaneme 100 % :)

• Nikdy viac!

Vážený zákazník,
    Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás veľmi dôležitá, takže každá pripomienka a spätná väzba je pre nás cenná. Mrzí nás Váš komentár. Skontrolovali sme situáciu Vašej objednávky. Objednali ste si tovar a následne ste žiadali o storno objednávky. Vašej žiadosti sme okamžite vyhoveli. Objednali ste si tovar, ktorý nebol skladom. Tovar, ktorý objednávame u dodávateľa, nám štandardne býva doručený do 3-5 pracovných dní odo dňa objednania. Následne obratom zasielame. Túto informáciu máme napísanú pod každým produktom-veľkosťou. Podľa mailu sme usúdili, že Vám dodanie (3-5 dní) nevychovalo a preto ste požiadali o storno.

rýchle dodanie, treba dať pozor na veľkosti, sú menšie ako obvykle a mikina prišla celá veľmi pokrčená

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a pripomienky Helena! Dúfame, že pri ďalšom nákupe od Vás dostaneme 100 % a budete s nákupom spokojná :)

Bol to už niekoľký nákup a celkovo som spokojná aj s dĺžkou dodacej doby aj s kvalitou tovaru v porovnaní s cenou

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Ďakujeme Vám! Máme veľkú radosť, že ste s nákupom v našom internetovom obchode spokojný a že ste náš stály zákazník :)

• Rýchle dodanie, dobrá komunikácia, široká ponuka tovarov, zaujímavé zľavy, prijateľné ceny

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Ďakujeme za krásnu spätnú väzbu a odporúčanie! Vážime si to :)

Velmi spokojny s e-shopom "Budchlap" a doporujem ho mojim znamim a rodine.

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Ďakujeme za krásnu spätnú väzbu a odporúčanie Vladimír! Vážime si to :)

• Rychle vybavenie objednavky, ododslanie tovaru hned na druhy den, rychle dorucenei

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Robíme čo je v našich silách Jana. Ďakujeme za 100% odporúčanie. Máme veľkú radosť, že ste s nákupom v našom internetovom obchode spokojná :)

• Rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Robíme čo je v našich silách :) Ďakujeme za 100% odporúčanie!

spokojnosť ako s tovarom tak aj cenou

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Ďakujeme za recenziu a odporúčanie! Dúfam, že pri ďalšom nákupe od Vás dostaneme 100 % :)

všetko v poriadku

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Ďakujeme Vám Helena za recenziu a odporučenie! Máme veľkú radosť, že ste s nákupom v našom internetovom obchode spokojná :)

Som spokojný.

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Tak potom sme aj my spokojní, ďakujeme za Vašu reakciu! Dúfame, že sa jedná o preklep a pri ďalšom nákupe od Vás dostaneme 100 % :)

• Rýchle doručenie a kvalita tovaru

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Ďakujeme Vám Milanečko za recenziu a odporučenie! Máme veľkú radosť, že ste s nákupom v našom internetovom obchode spokojný :)

som spokojný

Reakcia obchodu Budchlap.sk

• Možnosť vrátenia tovaru, v pripade, že vám nevyhovuje napr. Veľkosť

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Ďakujeme Vám Marika ! Máme veľkú radosť, že ste s nákupom v našom internetovom obchode spokojná :)

• Vyborne

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Ďakujeme za výbornú spätnú väzbu a odporúčanie! Vážime si to :)

• Spolahlivost

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Ďakujeme za pozitívnu recenziu! Dúfam, že pri ďalšom nákupe od Vás dostaneme 100 % odporúčanie :)

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Robíme čo je v našich silách:) Ďakujeme za 100% odporúčanie Andrej!

• Ako vždy, zaujímavý, široký výber tovaru, ktorý inde nenájdete.

Drahšie veci a klamlivý obsah podľa môjho názoru. Podčiarkujem, podľa môjho názoru.
    Pri nákupe napríklad rifiel je často vidieť, ako bol tovar zlacnený z koľko € a koľko stojí teraz. Nerozumiem však, odkiaľ vychádzajú. Týka sa to aj iných vecí. Nakupujem v tomto shope dlho. Všímam si každý tovar. Často vidím zlacnenie zo 100 € na 43 € a podobne. Nikdy však tovar ktorý takto označia nebol predávaný na stránkach buďchlap.sk za 100 € a podobne. ani iné tričká. Nepáči sa mi tento postup klamania zákazníkov. Nie je to vhodné. Dajte preč tie "divné" pôvodné ceny. Nezvyšujte umelo dojem, že "tie rifle stoja pôvodne 100 €. Nebolo tomu tak ani teraz ani pri iných rifliach, iných košeliach, iných tričkách. Mám na 50 € rifle. Takže mi nevadí cena. Vadí mi klamanie zákazníka a vytváranie dojmu, že si kupuje drahšiu vec. Mimochodom, našiel som niektoré (4) veci v polských shopoch za lacnejšie ;) Ja som za buďchlap.sk rád. Vyberiem si. Určite si tu kúpim znovu. Ale tú politiku proste zmente.

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás veľmi dôležitá, takže každá spätná väzba je pre nás cenná. Ďakujeme za Váš názor! Sme radi, že ste náš verný zákazník už niekoľko rokov. Budeme sa tešiť na ďalší Váš nákup :)

• Dost dobre veci
    • Niktore vyrobky dost z nekvalitneho materialu.

Reakcia obchodu Budchlap.sk

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás veľmi dôležitá, takže každá pripomienka a spätná väzba je pre nás cenná. Ďakujeme za Vašu recenziu. Ak nie ste spokojný s kvalitou tovaru dané produkty môžete vrátiť. Máme skvelý a rýchly systém vymieňania/vrátenia tovaru! Prosím kontaktujte náš zákaznícky servis pomôžu Vám s výmenou/vrátením tovaru.

• Som spokojný objednám aj viac krát