• Rychla komunikácia
    • Objednala som si darčekové balenie pečených čajov- prišli mi rozbité, vytečené a znehodnotili tak celé balenie, ani poslať späť sa nefali, zvnútra bolo všetko navlhnuté

• Rýchle odoslanie zásielky, akurát Packete to tentoraz trvalo dlhšie
    • Lepšie ceny v porovnaní s inými eshopmi

• 100% komunikacia,rychlost dodania,skvelý obchod,

Dakujem obchodu jediny v CZ,SK kde sa daju zohnat turecke nože v solídnej cene

• Kvalitný pečený čaj za dobrú cenu. Výhradu mám akurát k baleniu. Krabica desať krát väčšia ako bolo potrebné. Všetko bolo rozsypane. Našťastie sa nič nerozbilo. Tovar kvalitný, ale obal predáva. ☹️

• Dostupnost produktov
    • Rychlost dorucenia
    • Komunikacia

Tovar nebol originál zabalený, čaje boli v balíku rozhádzané.

doteraz mi nedodali objednaný tovar a ani sa mi neozvali, či vôbec bude dodaný. Už to bude týždeň od zadania objednávky.

Veľmi rýchly proces od objednania po dodanie.

produkty sú výborne na toľko, že sa zdalo že čaje sa vypijú u nás behom dvoch dni.
    Ale chlapi nám poodchádzali do prace, takže nechali niečo aj pre nás.

• rychle dodanie a dobra komunikacia

Jediná výhrada je vysoké dopravné na SR.

• výborná komunikácia, ozvali sa hneď na druhý deň, navrhli možné riešenia (výpadok objednaného tovaru), za 3 dni doručené
    • problém nerieši jeden človek, s jedným sa dohodnem tak, na ďalší deň to druhý spraví inak... bola to maličkosť (malá sviečka, objednala som 3 rôzne vône, nemali ani jednu, tak som napísala nech pošlú hocijaké) a na druhý deň mi iný človek napísal, že jednu z nich nemajú a vrátia mi peniaze. Tie som mala na účte ešte skôr ako balík doma, ale mali by si na to dávať pozor. Ak by to bolo niečo iné - dôležitejšie, tak by bol z toho problém.

ok

• Veľmi prakticka a dobre vyzerajúca vec

Zatiaľ nič

• Široký sortiment kvalitných výrobkov na jednom mieste.

Veľmi som spokojná.Rýchlo vybavená objednávka a taktiež rýchla dodávka v tomto predvianočnom zhone.Tovar zodpovedal popisu.Som veľmi spokojná,ďakujem.

Rýchly, prehľadný a jednoduchý obchod.

Zial tovar mi bol doruceny dost poskodeny, reklamacia prebehla rychlo, poslane fotky, peniaze sa budu vracet, kurier zadarmo ktory vyzdvihol tovar ako bolo dohodnute. Zatial cakam na vratenie penazi.