• Rýchle dodanie,s precíznym zabalenim . Ďakujem
    • Ešte neviem posúdiť

Rýchle dodanie tovaru.

• Rýchle dodanie od susedov z čiech

Objednal som tovar a preprava ktorého služby využíva obchod má vyzval na prebratie z BalikoBOX. Tento však bol prázdny a peniaze odratané z účtu. Na základe, že balík nebol doručený dnes po 6 dňoch co prepravca nereflektuje moje pripomienky dnes odstupujem od zmluvy s u predajcu. A nemožnosť dovolať sa predajcovi už ani nebudem radšej komentovať

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Spokojná s nákupom, rýchle doručenie

Bola som spokojná

• Rýchlosť

• Rýchlosť vybavenia

• Tovar pekný len keby neprišiel poškodení

super darček

• Rýchlosť dodania
    • Skvelá a okamžitá komunikácia s obchodom
    • Tovar prišiel v poriadku, kvalitný, presne taký, aký som si objednala
    • Nemám nič, objednala by som si znovu

• dlhé dodacie lehoty
    • nulová komunikácia so zákazníkom

Tovar som objednával 22.11, s tým že na stránke bolo napísané že tovar mám 27.11 doma. Hneď som to aj zaplatil. Chyba. Podľa ich web stránky majú tovar na externom sklade. Povedal som si, ok, tých pár dní za tovar v dobrej cene stojí za to. Druhá chyba. Je 29.11 tak im píšem mail, nech viem v ako stave je moja objednávka. Nič, žiadna odpoveď. Tovar stále nemám a oni mi pošlú dotazník aby som ich ohodnotil :-) Tak nech sa páči BScom, tu je vaše hodnotenie.

• Nízke ceny

Produkt som si objednal kvôli nízkej cene. Kým mi prišiel na výdajne miesto tak som si prečítal recenzie, keďže som sa k tomu obchodu dostal prvý krát, a našiel som mnoho nespokojných zákazníkov tak som od kúpi radšej cúvol .

Dodanie prebehlo v poriadku, oceňujem ponuku obchodu

• dostupnosť tovaru ktorý inde nebol k dispozícii
    • rýchlosť doručenia
  • Stale nemam tovar ktory potrebujem na 4 narodeniny dcerky a stale neprisiel. Som sklamana...

• Milo ma prekvapili

Ponúkajú niečo čo nemajú na sklade. Nechajú zákazníka zaplatiť objednávku a o 4 dni sa ozvú, že softvér (krabicový) nemajú. Odporúčam tejto firme aby sa prebudila -zdá sa, že je rok 2023 a tzv. “90-ky” už skončili.

Internetový obchod zabudol stiahnuť tovar z predaja,hoci ho už nemali na sklade