• prehľadný a podrobný popis výrobkov
    • vyššia cena mnou objednaných okuliarov v porovnaní s konkurenciou (inde už ale boli vypredané)
    • dlhšia doba doručenia - 11 pracovných dní

S okuliarmi som spokojná, čo je pre mňa hlavné, takže napriek určitým výhradám, obchod odporúčam.

• Vyber a cena

• dobrá cenaa
    • netreba mať kúsky ktoré nie sú skladom a nevedia ich dodať

môžem iba odporučiť

• - mnozstvo tovaru
    • - ceny
    • - neda sa vyhladavat tovar podla velkosti
    • - zaslanie postou ZADARMO postar nedoruci domov, musite si to ist vyzdvihnut

- mnozstvo
    - variabilita
    - cena

Reakcia obchodu Brandstore.sk

Vášený zákazník,

ďakujeme pekne za hodnotenie, ceníme si Váš názor. Možno pre ostatných záujemcov by sme radi doplnili informácie: Doručovatelia Slovenskej pošty sa samostatne rozhodujú, aké veľkosti balíkov doručujú a aké nechávajú na vyzdvihnutie na pošte. Žiaľ nevieme ovplyvniť, ktorý balík bude doručený a ktorý zostane na pošte. Môžete si zvoliť u nás aj doručenie kuriérom, kedy Vám kuriér na 100% doručí zásielku domov. A k druhému podnetu: Nevieme, akú konkrétnu veľkosť okuliarov ste hľadali, štandardne sa uvádza veľkosť očnice (výška a šírka) + dĺžka stráničky. Pri okuliaroch sa iná veľkosť neuvádza. Aby sme zákazníkom uľahčili vyhladávanie, na ľavej strane stránky nájdete tzv. "filtre" vyhľadávanie, kde sme doplnili celkovú šírku okuliarov, ktorú sme vyrátali s údajov od dodávateľa. Považujeme to za najdôležitejší údaj, ktorý sa nám zdalo, že pri kúpe okuliatov chýbal. Ak máte na mysli iný údaj, ktorý by Vám pomohol pri vyhľadávaní, budeme radi, ak nás budete kontaktovať.

S úctou Brandstore.sk

Velky vyber hodiniek ( je z coho vyberat)

Vrele doporučujem

• Dobrý výber,
    • dobré ceny,
    • pri rámoch možnosť vyhľadať rám aj podľa šírky, čo je veľká výhoda.

• veľmi prehľadná stránka a popis tovaru

zháňala som rám na okuliare v obchodoch, ale som milo prekvapená, že s tým podrobným popisom rozmerov som si kúpila značkový rám v tomto obchode - odporúčam všetkým

• Prijateľné ceny, kvalita tovaru,ochota personálu, možnosť výmeny či vrátenia, doprava zadarmo.
    • Nezaznamenala som.

Bola som spokojná s kvalitou tovaru za prijateľnú cenu, v prípade že rám nesedel, nebol problém vo vrátení tovaru a následne vrátení peňazí v krátkom čase.

• Veľmi rýchlo vybavená

Kvalitný tovar a rýchle doručenie

• dobrý výber a výborné ceny
    • neviem

odporúčam

• Prehľadnosť webovej stránky.

Vrele doporučujem použiť služby obchodu.

• Prehladnost produktov, dobry popis produktov na webovej stranke.
    • Nemoznost vyzdvihnut tovar osobne aj v inych mestach SR.

Odporucam. Na rozdiel od iných E-shopov. Sú uvedené rozmery okuliarov. Takze je vacsia pravdepodobnost ze Vám sadnú. Vyberala som podla toho a krásne mi sadli. Aj komunikácia s predajcom bola v pohode.
    Takze za mna - odporucam.

• doručený rám vyzerá presne rovnako ako bol popísaný na stránke,
    • cena je vynikajúca
    • fotografie niektorých rámov nie sú z čelého pohěadu, ale trochu zvrchu - pri nich som si nevedela predstaviť ako reálne vyzerajú z prednej strany

• Ceny,veľký výber,prehľad.
    • ---

Maximálna spokojnosť!!

• veľký výber
    • rýchla a bezproblémová komunikácia
    • serióznosť a proklientsky orientovaný prístup

fajn ... odporúčam. Pretože mi rám nesedí(nesvedčí), som nútená ho vrátiť, ale to sa netýka obchodu, ktorý za to, že mi tovar nevyhovuje, nemôže. Verím, že komunikácia pri vrátení tovaru bude taká výborná ako pri jeho objednávaní.

• prehľadnosť a rýchlosť
    • nemá

doporučujem

• Má dobré zľavy a kvalitný tovar
    • nespozorovala som žiadne slabé stránky

odporúčam využiť služby

• široký výber