• Tovar,značku ktorý majú na sklade nie je bežne v kamennom obchod.
    • Lepší vyber mlynčekov na kávu,majú kvalitne japonské ale je český výrobca Lodos,kvalita,výber.To mi chýbalo.

Poradia,komunikuj obratom,rýchlo dodali objednaný tovar.

Děkujeme za hodnocení,
    sortiment stále rozšiřujeme a snad i na mlýnky Lodos časem dojde.

• siroky sortiment
    • prehladnost obchodu

Maju skoro vsetko od Bialetti.

Děkujeme za recenzi.
    Jsme rádi, že se Vám líbí sortiment Bialetti, který ve spolupráci s oficiálním distributorem Bialetti neustále rozšiřujeme.

• Dodanie na SK za vyborne ceny/zadarmo a bez problemov - kurierom. Trosku lepsie balenie by nebolo na skodu veci.

Reakcia obchodu BotaCoffee

Jsme moc rádi, že jste ocenil dopravu zdarma, kterou nabízíme k nákupu od 85€ popřípadě osobní vyzvednutí v SR od 40€. Ceny dopravy najdete zde: http://www.botacoffee.cz/doprava/
    Balení se snažíme dělat tak, aby zboží dorazilo v pořádku a nezatížilo celkovou cenu, kterou zákazník za objednávku platí. Navíc jsou všechny balíky pojištěné, takže v případě poškození pro Vás nevznikají další náklady.

• Výborné ceny, ponuka len dobrých tovarov. Predaj bezcenného elektroodpadu nechávajú na veľké e-shopy.

Děkujeme za recenzi.
    Přesně jak píšete. Snažíme se do sortimentu zařazovat jen výrobky, které mají nějakou užitnou hodnotu.

• Kvalitná a čerstvo na objednávku pražená káva. Možnosť osobného odberu cez ulozenka.cz.
    • Káva je pražená dosť svetlo, uvítal by som aj možnosť tmavších pražení.

Děkujeme za hodnocení.
    Když k nám dorazí nová káva, upražíme ji na několik různých stupňů od velmi světlé až po velmi tmavou a všechny ochutnáme. Kávu poté pražíme podle toho, který stupeň pražení nám přišel nejzajímavější. Takže máme kávy jak velmi světle pražené, tak i tmavě pražené. Každou kávu totiž pražíme trošku jinak.
    Když nám napíšete na [email protected] tak Vám doporučíme tmavěji pražené kávy.

• Rychlost dodania tovaru
    • Dobra ponuka prazenej kavy

Reakcia obchodu BotaCoffee

Děkujeme za pochvalu nabídky kávy a rychlosti dodání.

• Urcite cena bola rozhodujuca. To, ze je k tovaru este ako darcek kava, by potesilo asi kazdeho nie ?
    • Neviem, kedze som od nich kupoval prvy krat.
    • Jedine skoda, ze sa k danemu typu kavovaru nedalo dokupit prislusenstvo ako tamper a pod.

Zhrnul by som to takto. Mal som obavy, kedze som platil dost velku sumu a este aj mimo stat. Skratka som to riskol.
    Odpoved bola rychla a velmi ustretova/ochotna, pretoze som chcel kavovar velmi rychlo (este ten tyzden). Vysli mi myslim max v ustrety. Zaco im poskytujem tuto pozitivnu recenziu a pevne verim, ze urobia radost aj inym a udrzia si doveru aj napriek "krize vo svete".

Reakcia obchodu BotaCoffee

Děkujeme, především za důvěru, kterou jste do nás vložil.
    Jsme rádi, že Vás káva jako dárek ke kávovaru potěšila. Příslušenství jsme od doby Vašeho nákupu rozšířili a teď máme velký výběr i příslušenství k espresso kávovarům.
    Najdete je zde: http://www.botacoffee.cz/baristicke-doplnky/

tovar mi bol doručený s poškodenou krabicou pritom na vonkajšom balení-fólii nebolo nič viditeľné, čiže krabica bola poškodená už pri zabaľovaní. To je jediné vytknutie obchodu, že ma mohol na to upozorniť, nakoľko sa jednalo o dar. Inak maximálna spokojnosť

Reakcia obchodu BotaCoffee

Mrzí nás, že byl přepravní obal poškozen. Pro nás je vždy důležité, aby zboží samotné bylo v naprostém pořádku. Obal slouží zejména k ochraně zboží a je možné, že při přepravě k nám došlo k poškození obalu, které nám uniklo.

Odporúčam

Děkujeme

• -nízke ceny ponúkaného tovaru
    • -doručenie aj mimo uvedenej adresy
    • -pri registrácii online komunikácia so zákazníkom (rýchle riešenie prípadných otázok)
    • -servisné stredisko aj na Slovensku
    • -servisné stredisko si robí vlastný zvoz tovaru na servis, takže odpadá platenie poštovného
    • -žiadne

Reakcia obchodu BotaCoffee

Děkujeme za hodnocení. Mrzí náš, že jste musel kontaktovat servisní středisko, ale závada se bohužel občas objevit může. Jsme rádi, že Vám vyšli v servise vstříc.

• + výborné ceny kávy a aj ostatných tovarov
    • + výborná čerstvo pražená káva
    • + veľmi korektné a ústretové jednanie obchodu
    • + precízne balenie zásielok a rýchla doprava za dobrú cenu
    • Zatiaľ som nezistil žiadnu.

Tento obchod by som odporučil všetkým milovníkom kávy. V obchode som prvýkrát nakúpil kvôli výborným cenám a výborným hodnoteniam obchodu kávovar, mlynček + nejaké príslušenstvo. Dostal som k tomu 2 druhy kávy zdarma. Počas výberu objednaných vecí a aj počas objednávania mi obchod veľmi ochotne radil pri mojich problémoch. Po ochutnaní dodanej kávy som do týždňa objednal ďalšiu kávu a obchod opäť reagoval promptne a ochotne. Čerstvo pražená káva je výborná.
    Pri takom jednaní má človek dobrý pocit a určite rád nakúpi opäť. Takže veľmi vrelo odporúčam tento obchod.

Reakcia obchodu BotaCoffee

Mnohokrát děkujeme a těší nás, že jste spokojen.

• dobre ceny a kava
    • neviem

dobre ceny

Děkujeme,
    jsme přímo pražírna (výrobce) takže můžeme udržet přijatelné ceny i vysokou kvalitu kávy.

• výborná komunikácia, rýchla dodávka, dobrá cena na kávovar

Děkujeme.
    Ať Vám kávovar dlouho slouží a přináší spoustu radosti.

• výber, cena

perfektné, dodanie na čas a rýchlo, kvalita

Děkujeme

• Bezkonkurencny predajny aj popredajny servis
    • Nizke ceny
    • Mily a profesionalny pristup
    • Bleskova komunikacia
    • Zaslanie a dorucenie z Ciech na Slovensko za 2 dni
    • Vyborna kava
    • Nic

Urcite odporucam nakup v tomto obchode. Uzasny a mily pristup, 100% podpora aj pre slovenskych kupujucich - servis na Slovensku, slovensky navod. Na maily reagovali bleskovo aj cez vikend. Dorucenie velmi rychle. A kavu prazia vybornu.
    Odporucam vsetkym.

Reakcia obchodu BotaCoffee

Jsme moc rádi, že jste se vším spokojena. Jsme z Brna, tak to na Slovensko máme opravdu blízko.

• rychlost, komunikacia, ochota

Velmi ochotni predajci, promptne reagujuci, ochotni poradit a pomoct.

Reakcia obchodu BotaCoffee

Děkujeme. Jsme moc rádi, že jsem Vám dokázali poradit.

• Pohodlie, rychlost

Jednoduchost

Reakcia obchodu BotaCoffee

Děkujeme za pochvalu rychlosti. Zboží zasíláme sice z ČR, ale do Bratislavy a okolí zvládneme ve většině případů doručit balík do 24 hodin od odeslání.

• osobný a ústretový prístup k zákazníkovi

Děkujeme za pochvalu.

• Ochota

Odporúčam

Děkujeme za hodnocení.

Veľmi dobrá skúsenosť.

Reakcia obchodu BotaCoffee

Děkujeme za nákup i za kladné hodnocení.