• fake vapy z číny

Predávajú nebezpečné, fejkové elf bary, ktoré chutia ako smrť. Určite vynechajte obchod ktorému nevadí profitovať na ničení zdravia zákazníka.

Obchod od roku 2019 funguje pod iným vedením. Staré recenzie sú tým pádom bezpredmetné ale prevádzkovateľ Heureka ich napriek tomu nemieni odstrániť.

• neprofesionálna komunikácia
    • nulová ochota riešit problém
    • klamanie zákazníka

Som presvedčený, že obchod prežíva len kvôli neexistujúcej konkurencii na Slovensku.

Problémy začali ihňed po objednávke, keď nám napísali, že náhodou zabudli na jednu položku a tú pošlú zvlášť. Ok, ideme ďalej.
    Objednaný tovar (90 eur) prišiel rozbitý, za to obchod nemôže.
    Napísali sme mail na bongoshop, odkiaľ prišli odpovede typu "občas je plast lepší než sklo", a po vyjadrení nespokojnosti so situáciou "zober dve flaše a ideš".

Telefonicky sme dohodli, že si tovar prídeme prevzať osobne, lebo bol objednaný ako darček a nechceli sme riskovať ďalšie komplikácie.
    O 50km neskôr nám pán v obchode povedal že o ničom nevie. Zavolal pani s ktorou sme volali a tá potvrdila že telefonicky nám síce sľúbili výmenu, ale bez šéfa sa to nepohne. Šéf na predajni o 16:00 už nebol, a telefón mal už vypnutý.

To bolo pred týždňom, tovar nám stále nebol dodaný, a museli sme riešiť náhradný darček.

Nenakupoval som tu prvýkrát, ale určite naposledy.

• Sortiment ktorý inde nemajú

odporúčam

• Tabakové výrobky
    • Dĺžku dodania

Objednal som si prvý a posledný krát

• Veľmi dobrá komunikácia.

Ohota.

• Komunikácia so zákazníkmi
    • Platba iba vopred

Super obchod, ktory by som určite odporučil svojim známym

• +Sortiment
    • - velmi pokategorizovana co metie
    • - tovar dosiel zapraseny ... Zo skladu mohli aspon oprasit

• Uvadza ze ma tovar na sklade a potom po x-dnoch oznami ze nie :-(

Ak niekto potrebuje urgentne tovar a objedna si veci uvedene "skladom", nema zaruku rychleho vybavenia a ze vobec mu budu veci dodane.

• Mate tam vela zbytočných kazegorí produktov ktoré neobsahujú daný produkt, je to tam zbytočne a znižuje to prehladnost stránky.

Som spokojný s pristupom predajcu aj s produktom.

• slabiny?nicite zdravie ludi a cele rodiny.....ste banda humusu,to co predavate je ubohe,od srdca prajem v zivote nezazit take peklo ako rodiny,ktorych deti nakupuju na vasich strankach.ale v zivote sa vsetko vracia,ci sa vam to paci alebo nie.

bordel,spina,hnus.....

fasa veci majú

• Vyborna komunikacia.

V poriadku.

• Rôznorodosť tovaru.
    • Pretože je to jediný obchod tohto typu na slovensku ktorý poznám.

Áno obchod by som odporučil.

• Balikomat, rychlost dorucenia

Odporucam

• Kvalitný tovar všeho druhu.

• Skvělá komunikace