bola to moja prvá objednávka z tohoto obchodu,som spokojná s rýchlosťou aj kvalitou

• dobrá komunikácia

odporúčam,plnia sľuby

• Objednala som si tricko pred 2 tyzdnami, nic neprislo
    • Ziadna komunikacia zo strany obchodu
    • Dlha cakacia doba, malo prist do 6 dni

Objednavku rusim

• Ziadna komunikacia a ani potvrdenie na mailovu adresu. Neviem, kedy bude tovar dodany, je to uz viac ako 10 dni a nikto mi nedal vediet, kedy bude tovar doruceny.

• Spokojný
    • Dlhšia čakacia doba.

Spokojnosť troška dlhšia doba dodania tovaru.

• ochota
    • ???

doporučujem - velká ochota a ústretovost

Maximálna spokojnosť.

• Obchod uvadza tovar ktory som chel kupit,ze ho maju na sklade ale tovar je uz vypredany,takze tym zavadza zakaznika

• Zamenené foto produktov,zlá komunikácia so zákazníkom pri reklamáciach nekomunikujú vôbec cez email.

24.11.2016 som si objednal pánsku bundu pierre cardin pánsku bundu a vestu lee cooper,bunda mi prisla vsak úplne iná ,brak v hodnote asi
    5eur,pri výrobkoch majú totiž zamenené foto,asi úmyselne,lebo aj po upozornenì majú na stránkach stàle tú istú chybu!dobre si pri nakupovaní pozrite aj ostatné foto tovaru!Bundu som poslal späť,stalo ma to do ČR 13 eur,bunda stála 26,90eura,takže sa to predražilo,ži adal som o výmenu za iný výrobok +kompenzáciu za poštovné do ČR
    Reklamácia doteraz nevybavená.Neodporúčam nakupovať v tomto eshope,ak sa nechcete rožčulivať.

• Po objednaní tovaru žiadna spätná väzba, alebo informácia o pohybe objednávky

Zlý komunikačný štandart

• bez problémov
    • vyššie poštovné náklady do SK (nie je to ale vina obchodu)

odporúčam

• solidnost
    • sortiment
    • komunikace
    • asi nic

mohu doporučit

• Nižšia cena
    • Praveká dodacia doba

Radšej kúpte z anglicka. Príde skôr.

• Tovar ani po 11 dňoch nebol doručený.

• Rýchle dodanie na to, že to bolo z Čiech.

• Podľa mna o ničom uz vyše pred mesiacom som poslal veci na reklamáciu a do teraz som nedostal žiadnu odpoved z vašej strany ani nic...mam doklad o kúpe tých veci, kópiu som pribalil k veciach ktoré som chcel reklamovať no do teraz žiadna odpoved..nic čakám ze to vyzriesite čím skôr

Abc

nakup a dodanie tovaru v poriadku,ale strihovo nevyhovujuce,v hornej casti siroke a rukavy uzke

• Vážený zákazníku, je nám líto, ale dle informace od dodavatele je zboží vyprodané.O dva dni nato ho predávali niekoľkonásobne drahšie.
    • Pohodlne z domu
    • O ziadnych neviem,nakupujem prvy krat

Zatial v poriadku,uvidim co som vlastne podla fotky objednala

• Všetko v poriadku
    • Ochotný personál