• rýchle doručenie
    • férové ceny
    • kvalitné doplnky

Reakcia obchodu BodyBulldozer

Ďakujeme za pravdivé hodnotenie! Hráme férovo! Náš zákaznícky orientovaný prístup na vysokej úrovni je štandardom od roku 2013. Radu profesionálnych výživových doplnkov značky BODYBULLDOZER za trvalo nízke ceny odporúčame na základe recenzii mimoriadne spokojných užívateľov. Sortiment neustále rozšírujeme novými produktami.

• Veľmi rýchle dodanie
    • Super komunikácia
    • 100% spokojnosť

Kamenné predajne - osobný odber ZADARMO

• objednal a do dvoch dní už som ho mal doma.

Kamenné predajne - osobný odber ZADARMO

Cena rychle dodanie ... co viac?

• rýchle vybavenie objednávky

Super

Veľmi dobré

• Rychlosť dodania
    • Malokedy su akčné ceny alebo akcie typu postovne zdrama

Kamenné predajne - osobný odber ZADARMO

Všetko prebehlo bez najmenších problémov....

Kamenné predajne - osobný odber ZADARMO

• Vynikajúca komunikácia, ihneď po zaplatení zásielky mi bol tovar odoslaný a na druhý deň doručený. Odporúčam :-)

Reakcia obchodu BodyBulldozer

Ďakujeme za pravdivé hodnotenie! Hráme férovo! Všetky nami ponúkané produkty máme skladom vo vlastnej skladovej hale, takže na objednávky vieme reagovať obzvlášť rýchlo. Náš zákaznícky orientovaný prístup na vysokej úrovni je štandardom od roku 2013. Radu profesionálnych výživových doplnkov značky BODYBULLDOZER za trvalo nízke ceny odporúčame na základe recenzii mimoriadne spokojných užívateľov. Sortiment neustále rozšírujeme novými produktami.

Kamenné predajne - osobný odber ZADARMO

• rýchle jednanie, expresne vybavená objednávka

Som veľmi spokojná s expresne rýchlym vybavením mojej objednávky a ostávam stále pravidelným zákazníkom, ďakujem za Váš prístup.

Kamenné predajne - osobný odber ZADARMO

• Cena za pol litra je ako inde cena za liter . To som si pri objednávke nevšimol

Reakcia obchodu BodyBulldozer

Treba si uvedomiť že uvedená dávka účinnej látky na obale 100.000 mg znamená že toľko účinnej látky obsahuje celé balenie bez ohľadu na to či je to litrové alebo pol litrové balenie. V našej ponuke si zákazník môže vybrať z viacero druhov karnitínu, litrové či pol litrové avšak pri voľbe litrového balenia zákazník dostane liter produktu s dávkou účinnej látky 100.000 mg na liter a pri kúpe pol litrového balenia máte účinné látky takisto 100.000 mg ale na pol litra (čiže je to 200.000 mg na liter). Môže sa zdať že liter 100.000 mg karnitínu sa viac oplatí ako pol litra 100.000 mg karnitínu ale v konečnom dôsledku obsahuje viac účinnej látky. Produkt ktorý ste si objednali je jeden z najkvalitnejších a najsilnejších karnitínov dostupných na trhu od osvedčenej značky. Je len na zákazníka ktorý produkt ktorej značky si vyberie.

• rýchlosť
    • jednoduchá orientácia v shope
    • výber
    • prístup výdajného miesta
    • viac filtrov pri výbere produktov , pre podporu začínajúcich kupujúcich

u mňa je dobrý, páči sa mi strohosť priestorov , obchod vie čo predáva je zameraný na svoj profil, jednoducho a rýchlo sa nakupuje

Rýchle vybavenie.

Ahoj,
    Všetky nami ponúkané produkty máme skladom vo vlastnej skladovej hale, takže na objednávky vieme reagovať obzvlášť rýchlo. V pomere ceny / kvality / výkonu podľa spätnej väzby zákazníkov sme jednička v oblasti zdravej výživy po celej SR. Náš zákaznícky orientovaný prístup na vysokej úrovni je štandardom od roku 2013. Radu profesionálnych výživových doplnkov značky BODYBULLDOZER za trvalo nízke ceny odporúčame na základe recenzii mimoriadne spokojných užívateľov. Sortiment neustále rozšírujeme novými produktami. Sleduj nás i naďalej :)

Super, rýchle dodanie, trvanlivosť 2roky

• Rýchle dodanie , najlepšia cena
    • Odpovede aj na negatívne recenzie
    • Neviem

Odporúčam. Rýchle dodanie a najlepšia cena

Rýchle doručenie. Odporúčam.

Kamenné predajne - osobný odber ZADARMO

Najlepší obchod s vyživovými doplnkami

Kamenné predajne - osobný odber ZADARMO

Expresne dodrucenie tovaru - na druhy den od pripisania financnych prostriedkov.