• perfektné výrobky, spokonosť

• rýchle dodanie tovaru
    • veľmi dobrá komunikácia
    • veľká spokojnosť

všetko ok

Doteraz nemám tovar ktorý som si objednala dňa 25.10.2021, ale prišla mi požiadavka ohodnotiť moju objednávku tovaru, ktorý som vôbec neobjednávala.

Nebol ziaden problem

Tovar bol doruceny vcas k spokojnosti.

Nákup spoza stola.

• Sviečky sú úžasné,tovar bol doručený v poriadku.

Úplnou náhodou som našla Vašu stránku a som rada,lebo čakrové sviečky som už dlhšiu dobu chcela .Tovar mi bol dodaný v poriadku.

Veľká spokojnosť. Rýchle vybavenie objednávky aj doručenie. Môžem iba odporučiť

... nakupujem už viac rokov
    ... ústretovosť
    ... kvalitný sortiment

• Expresné vybavenie objednávky
    • V rámci tovaru kt. som hľadala, výrazne nižšie ceny ako konkurencia
    • Výhodné a nepremrštené poplatky za dopravu

Obchod kt. sa netvári že slúži ľuďom a pritom v prvom rade zarába, ale naozaj slúži ľuďom a popritom má z toho zisk . Pre mňa maximálna spokojnosť

• Nízka cena
    • Po týždni stále nemám žiadne informácie o tovare

Tovar som objednala pred týždňom, hneď som ho aj zaplatila kartou cez platobnú bránu. Následne mi prišla informácia o obdržaní objednávky a tiež potvrdenie prijatia platby. Napriek tomu, že tovar mal v popise skladom, po týždni stále nemám vôbec žiadnu informáciu, v akom stave sa moja objednávka nachádza. Bohužiaľ v dnešnej dobe je to podľa mňa už dlhý čas na spracovanie, keďže tovar bol skladom a navyše som objednávala olejčeky na rast zúbkov, takže mi to navyše spôsobí aj ďalšie náklady, keďže jemu sa zúbky nezastavia a budem mu musieť kúpiť niečo ďalšie na úľavu od bolesti.
    Takže nerada, ale musím dať negatívnu recenziu a ešte aj obetovať ďalší čas na kontaktovanie obchodu, aby som zistila, či vôbec tovar dostanem.